Liga Mistrzów

Póki na forum nie zostanie otworzony nowy dział dla sportu, temat wrzucam tutaj, później się ewentualnie przeniesie.

LM sezonu 2011 - 2012 zbliża się nieubłaganie, a już dziś za pół godziny odbędzie się losowanie do fazy grupowej, więc i będzie o czym podyskutować. Ceremonia odbędzie się w Monako, w Grimaldi Forum o 17:45 również naszego, polskiego czasu. Streama z imprezy dodam za jakieś pół godziny, a póki co - koszyki, z których zostaną wylosowane drużyny: (lista pobrana z fcbarca.com)

Koszyk 1

Manchester United, Anglia (151,157)

FC Barcelona, Hiszpania (141,465)

Chelsea Londyn, Anglia (129,157)

Bayern Monachium, Niemcy (118,887)

Arsenal Londyn, Anglia (108,157)

Real Madryt, Hiszpania (103,465)

FC Porto, Portugalia (100,319)

Inter Mediolan, Włochy (100,110)

Koszyk 2

AC Milan, Włochy (94,110)

Olympique Lyon, Francja (92,735)

Szachtar Donieck, Ukraina (87,776)

València CF, Hiszpania (85,465)

Benfica Lizbona, Portugalia (81,319)

Villarreal CF, Hiszpania (75,465)

CSKA Moskwa, Rosja (73,941)

Olympique Marsylia, Francja (68,735)

Koszyk 3

Zenit St. Petersburg, Rosja (60,441)

Ajax Amsterdam, Holandia (56,025)

Bayer Leverkusen, Niemcy (54,887)

Olympiakos Pireus, Grecja (50,833)

Manchester City, Anglia (47,157)

Lille OSC, Francja (40,735)

FC Basel, Szwajcaria (39,980)

BATE Borysów, Białoruś (23,216)

Koszyk 4

Borussia Dortmund, Niemcy (22,887)

SSC Napoli, Włochy (21,110)

Dinamo Zagrzeb, Chorwacja (20,224)

APÓEL Nikozja, Cypr (13,124)

Trabzonspor, Turcja (12,010)

RC Genk, Belgia (8,400)

Viktoria Pilzno, Czechy (5,170)

Oţelul Galaţi, Rumunia (5,164)

Cokolwiek wypadnie, Barca na pewno trafi na kogoś ze wschodu - stooooo pięćdziesiąt procent D:

#edit,

w Polsce transmisja na EuroSport i nSport. W necie, tylko dla posiadaczy IE lub Firefoxa - http://drhtv.com.pl/transmisja-4213.html, dla posiadaczy Chrome'a - http://back-tv.xaa.pl/viewpage.php?page_id=1

#edit2,

grupy już są znane:

Grupa A: Bayern Monachium, Villarreal, Manchester City, Napoli.

Grupa B: Inter Mediolan, CSKA Moskwa, Lille, Trabzonspor.

Grupa C: Manchester United, Benfica Lizbona, FC Basel, Otelul.

Grupa D: Real Madryt, Lyon, Ajax, Dinamo Zagrzeb.

Grupa E: Chelsea Londyn, Valencia, Bayer, Genk.

Grupa F: Arsenal Londyn, Olympique Marsylia, Olympiakos Pireus, Borussia Dortmund.

Grupa G: FC Porto, Szachtar Donieck, Zenit St Petersburg, Apoel Nikozja.

Grupa H: FC Barcelona, AC Milan, BATE Borysów, Viktoria Pilzno.

Ishtar, co z tego, ze Polska nie odnosi sukcesow w swiatowej pilce? Nie zmienia to faktu, ze sama pilka dla wiekszosci Polakow pozostaje sportem narodowym. To sie nie zmieni ot tak, ze polscy siatkarze nagle zdobywaja jakis tytul, to my masowo przestajemy ogladac pilke i przerzucamy sie na siatke. Pilka jest gleboko zakorzeniona w naszej naturze i kilka niepowodzen tego nie zmieni. Zreszta, nie mowiac juz o polskiej pilce, w naszym kraju jest od cholery fanow zagranicznych zespolow, wiec prawie kazdy ma swojego ulubienca w Lidze Mistrzow, tak wiec nadal jest komu kibicowac.

Grupy A i E chyba najciekawsze.

grupa D i grupa F prezentuje się ciekawie. Gdyby Wisła wygrała to nie miałaby najgorzej. : )

Sfrustrowani kibice innych sportow niz kopana nie moga przezyc tego, ze nozna jest u nas sportem narodowym i sie to nie zmieni przez jeszcze dlugi okres. Najciekawiej bedzie w grupie A, nie ma tam faworyta.Ten kto gra w pileczke rozumie, ze pilka to nie tylko kopanie, ale przede wszystkim gra zespolowa i mega frajda. Po prostu cos naj i tyle.

Sfrustrowani kibice innych sportow niz kopana nie moga przezyc tego, ze nozna jest u nas sportem narodowym i sie to nie zmieni przez jeszcze dlugi okres. Najciekawiej bedzie w grupie A, nie ma tam faworyta.

ja to mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni. Jakbyśmy wzięli się za juniorów robiąc szkółki chociażby na poziomie szkółek w Niemczech czy Holandii. ahh to są dopiero marzenia ściętej głowy..

ja to mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni. Jakbyśmy wzięli się za juniorów robiąc szkółki chociażby na poziomie szkółek w Niemczech czy Holandii. ahh to są dopiero marzenia ściętej głowy..

Ja moje dzieciaki bede ganial z pilka i jak sie im spodoba to daje ich do jakiejs angielskiej szkolki.

Ja moje dzieciaki bede ganial z pilka i jak sie im spodoba to daje ich do jakiejs angielskiej szkolki.

ja swoje dam do polskiej szkółki, na bank coś z Nich będzie!

Blue is the colour liczę, że moja Chelsea w końcu wygra tę upragnioną LM. Grupa nie jest trudna powinniśmy wyjść z 1 miejsca.

@UP Chelsea ma nikme szanse na Zwycięstwo faworyci jak dla mnie to MAN City Fc Barca Real i MAN U

Jeszcze jeden durny post nie na temat i ostro warnuje. To jest o piłce ,a nie o żużlu i innych pierdołach.

Myślałem ,że mój AC Milan jakoś sobie poradzi ,a tu pyk. FC Barcelona to jedyna drużyna ,która na pewno jest w stanie ich pokonać :(

Teraz wg. mnie liczą się 4 kluby. Man C, Man U, Real i Barcelona. A szkoda bo futbol nie jest już wyrównany jak kiedyś.

Teraz wg. mnie liczą się 4 kluby. Man C, Man U, Real i Barcelona. A szkoda bo futbol nie jest już wyrównany jak kiedyś.

Nom. Kiedys tylko 2 zagranicznych moglo grac i zarobki byly normalne wiec bylo bardziej to wszystko wyrownane.

Nie chcę wam przerywać kłótni ale po obrażać się możecie na PW ;>

Co do tematu, jestem fanem Barcelony i sądzę, że uda im się wygrać ligę mistrzów 2 raz z rzędu :D

Dziwnymi okolicznościami w ostatnich latach ilość fanów Barcelony diametralnie wzrosła.. ciekawe dlaczego? :huh:

Ja od 6 lat jestem wiernym kibicem AC Milanu. Wierzę nie wygraną ,ale w dobry występ w tym roku :)

Ja od malenkiego za Barcelona, ale i tak w sieci mnie od sezonowcow cisna :D

@Dix

No bo prawda jest taka, że duża część obecnych kibiców, zwłaszcza tych wpisujących w każdym komentarzu "Barca najlepsza! VEB!", to zwykli kibice sukcesu.

Ja tam od 8 lat kibicuję Arsenalowi. I choć w ostatnich latach nie odnosi wielkich sukcesów, to i tak jestem z Nich dumny, bo grają najbardziej efektowną piłkę w Europie. Niestety, po ostatnim okienku transferowym może być bardzo ciężko, bo odeszło przecież 2 zawodników, którzy decydowali o obliczu zespołu. Ale zobaczymy, jak będzie. Nie spisujmy od razu na straty The Gunners! :)

Ja kibicuje Barcelonie od kilku lat :D Pamiętam jeszcze jej stary skład ^^

@DixNo bo prawda jest taka, że duża część obecnych kibiców, zwłaszcza tych wpisujących w każdym komentarzu "Barca najlepsza! VEB!", to zwykli kibice sukcesu. Ja tam od 8 lat kibicuję Arsenalowi. I choć w ostatnich latach nie odnosi wielkich sukcesów, to i tak jestem z Nich dumny, bo grają najbardziej efektowną piłkę w Europie. Niestety, po ostatnim okienku transferowym może być bardzo ciężko, bo odeszło przecież 2 zawodników, którzy decydowali o obliczu zespołu. Ale zobaczymy, jak będzie. Nie spisujmy od razu na straty The Gunners!

Czy prawda czy nie, mnie to nie interesuje. Z tym arsenalalem=najefektowniejsza pilka w europie to przesadziles, ale chu z tym juz :>

ja jestem kibicem Barcelony (Dawniej Milanu) I liczę że oba klubu pokażą dobre umiejętności i także liczę na dobrą grę Man C !