Liga Mistrzów

Temat przeczyszczony. Każdy następny offtop w tym temacie będzie nagradzany banem. Rozmawiamy o LM, a nie o pierdołach.

Do faworytów dołączyłbym FC Porto. Przypominam, że w ostatnim sezonie nie przegrali - w lidze - ani razu. I nawet bez Falcao sobie poradzą.

Najciekawsze to A i H :)

Polsat znowu bedzie transmitowac mecz Borussi :(. Juz drugi raz ten sam klub ;f.

Coś czuję, że jak zawsze będzie walczyć RM, FCB, MAN UTD i 4 zespół to pełna niespodzianka. Może Bayern ponownie ? Ładnie chłopaki grają jak na razie, ale pożyjemy zobaczymy.

Pierwszym faworytem jest Barcelona. Na drugim miejscu smialo stawiam Bayern i mysle, ze jak losowanie dobrze sie ulozy to taki bedzie final. Oczywiscie Real M. bedzie mocny i moze Manchester U. Przydalby sie mecz o 3 miejsce w lidze mistrzow.

Byle nie Barca, bo znowu bede przez polowe meczu spal. To, co robi Barcelona, to jest cholernie nudne. Ile mozna klepac pilke w srodku pola? Podniecaja sie, ze w tej akcji bylo 20 podan, a w tamtej 25, ale co z tego, skoro istotne sa dopiero 3 ostatnie podania? Fakt faktem, sa to zazwyczaj piekne podania i wspaniale akcje (mowie o ostatnich 3-4 podaniach) i wtedy jest sie czym podniecac. Ale jesli mam przez 70 minut meczu ogladac, jak pilke wymieniaja pilkarze w sordku pola, to ja automatycznie zasypiam. Ma to swoj cel, zmeczenie rywala, prowokowanie, nie dac mu pograc, itp. Ja to wszystko rozumiem i Barca rzeczywiscie robi to swietnie, ale przy tym jest cholernie nudna. A szkoda, ze tak wlasnie to ma wygladac, bo jak juz wpsominalem, te ostatnie podania sa wysmienite i wolalbym ogladac wiecej takich szybkich akcji. Pewnie wtedy bym na meczach Barcelony nie zasypial.

ja uważam, że najwięksi faworyci to Barcelona, Real, Milan, Bayern i ManU (zobaczy się też co z Interem Ranieri zrobi), chociaż sam jestem wieloletnim fanem Arsenalu (od 2004 roku, wcześniej od 1999 kibicowałem ManU), bardzo fajnie, że dziś na NSporcie jest mecz Arsenalu z Marsylią.

A mnie martwi postawa Man City. Taki budżet, takie gwiazdy, a tu sobie ledwo radzą z Villareal.

Inter ma łatwą grupę i myślę, że może coś zdziałać, zobaczymy co Forlan pokaże : )

RM nie potrafi grać w pucharach, poziom reprezentuje jedynie w lidze, liczę na Man. Utd. mają solidny skład, Jones ostatnio nieźle sobie radzi, Hernandez, zaliczył niezły występ wchodząc z ławki na Anfield, a tak to wiadomo, że dobry jest. Berbatov nadal potrafi pierdolnąć ostro, no zobaczymy, dla mnie brakuje w Manchasterze tylko bramkarza pokroju Cecha, Valdez'a, Buffona lub Casillasa, bo De Gea jest taki sobie, a Lindegaard to wiadomo, że jeszcze słabszy.

Barcelona sobie poradzi na pewno bo potrafią grać, Dzz może to być nudna gra ale z tego co każdy obserwuje jest diabelnie skuteczna i każdy może mówić, że grają nudno ale co z tego, skoro ta gra przynosi efekt?

Dix: mecz o trzecie miejsce rzeczywiście by się przydał.

No to ja jestem jakims mega zaslepionym fanboyem Barcy bo wlasnie taki styl jest dla mnie najlepszy do grania w pilke. A przypadkiem Forlan nie moze grac w tej edycji LM? Bo ponoc przed przyjsciem to w Madrycie gral w eliminacyjnych meczach bodajze do LE. No ale mozliwe, ze jak wyjda z grupy to juz bedzie mogl bo nie bedzie to mialo zwiazku z LE, kurde nei wiem.

No to ja jestem jakims mega zaslepionym fanboyem Barcy bo wlasnie taki styl jest dla mnie najlepszy do grania w pilke. A przypadkiem Forlan nie moze grac w tej edycji LM? Bo ponoc przed przyjsciem to w Madrycie gral w eliminacyjnych meczach bodajze do LE. No ale mozliwe, ze jak wyjda z grupy to juz bedzie mogl bo nie bedzie to mialo zwiazku z LE, kurde nei wiem.

szczerze mówiąc również nie wiem, miejmy nadzieję, że będzie mógł, bo może ładnie namieszać : )

RM nie potrafi grać w pucharach, poziom reprezentuje jedynie w lidze

Najwiecej wygranych LM, rok temu udzial w polfinale z Barcelona i odpaniecie po sedziowskich kontrowersjach, w tym roku 3 pewne, wysokie zwyciestwa (1:0, 3:0, 4:0). Kto widzial wczorajszy mecz z Lyonem ten wie, jak Krolewscy zdominowali rywala. Ale jasne, RM nie potrafi grac w pucharach (rok temuy zwyciestwo w pucharze krola we finale z Barcelona).

Dzz może to być nudna gra ale z tego co każdy obserwuje jest diabelnie skuteczna i każdy może mówić, że grają nudno ale co z tego, skoro ta gra przynosi efekt?

A czy ja napisalem inaczej? Napisalem dokladnie to samo co ty. Graja nudno jak jasna cholera, ale sa przy tym skuteczni jak nikt. Ale to wszystko nie zmienia faktu, ze na ich meczach zasypiam.

bo wlasnie taki styl jest dla mnie najlepszy do grania w pilke

Moze i najlepszy do grania, ale chyba nie do ogladania.

NO wlasnie dobrze mi sie oglada, kazde przemyslane, precyzyjne podanie, a nie wykop i 'moze sie uda nam utrzymac'. Jedno jest pewne. Jest Mourinho, beda kontrowersje.

Znowu się zaczyna.. Każdy ma inne pojęcie piękna gry, każdy ma inny gust w tej kwestii, że tak powiem. Ja od zawsze uważałem, że najefektowniej grający drużyną jest Arsenal, no ale po tych stratach w letnim okienku transferowym, to się trochę popieprzyło. W każdym razie, jeśli chodzi o faworytów to: Barca, RM, Bayern, może Milan, Chelsea, która wczoraj rozgromiła Genk. Zobaczymy, jak z innymi drużynami. Interowi nie wróżę sukcesów, pomimo tego, że ich lubię. Od wielu piłkarzy Mourinho wyciągnął wszystko, co można było i teraz już nie są w stanie wzbić się już na podobnym poziom.

No jak tam typy na dzisiaj? Ciekawi mnie czy Borussia dojrzala do pucharow i czy da rade ugrac jakis korzystny wynik. Teraz to wschod gra i bezbramkowo to wyglada do 20minuty.

Valencia 3:1 Bayer

Chelsea 4:0 Genk

Arsenal 1:0 Olympique

Borussia 2:2 Olympiacos

Apoel 2:1 Porto

Pilzno 0:3 Barcelona

takie moje typy na dziś ;x

Valencia - Bayer REMIS

Genk - Chelsea WYGRANA GOSCI

Arsenal - Olympique REMIS

Borussia - Olympiacos REMIS / WYGRANA GOSP.

APOEL - Porto WYGRANA GOSP.

Pilzno - Barcelona WYGRANA GOSCI

Takie przeczucia.

--

Wyniki :

BATE 1 - 1 AC Milan (0 - 1)

Zenit Petersburg 1 - 0 Shakhtar (1 - 0)

APOEL 2 - 1 FC Porto (1 - 0)

Arsenal 0 - 0 Marseille (0 - 0)

Dortmund 1 - 0 Olympiakos (1 - 0)

Genk 1 - 1 Chelsea (0 - 1)

Plzen 0 - 4 Barcelona (0 - 2)

Valencia 3 - 1 Leverkusen (1 - 1)

a Lewandowskim już się jarają Anfieldowskie i Kanionierowskie typki.

Oglądałem tylko mecz Dortumndu, bo ten akurat na nSport leciał i muszę powiedzieć, że dość licho to wygląda. Mimo wielu mniej lub bardziej dogodnych sytuacji zdołali wbić tylko jedną i powiedziałbym, że dosyć szczęśliwą bramkę. Lewandowskiemu jak i całej drużynie brakuje wykończenia i wątpię, żeby się robert w chociażby premier league sprawdził. Imho, na pewno nie teraz, a i nie wiem czy w ogóle, bo to coś cholernie trudnego do wyuczenia na tym etapie kariery. A przynajmniej tak mi się wydaję ;D

Wątpię, żeby Borussia cokolwiek ugrała w fazie pucharowej, o ile do niej w ogóle dotrze. Szkoda, że nie zwracałem uwagi na bundesligę w zeszłym sezonie, bo teraz po rewelacyjnej grze Goetzego i spółki niewiele zostało.