Limit w dziale Szukam

Wprowadziłem pisanie od 20 postów w dziale Szukam MMO. Póki co jeszcze nie ma ograniczenia czasowego. Zobaczymy jak takie ograniczenie przełoży się na kondycję forum pod względem aktywności userów oraz czy ten krok nie spowoduje fali spamu.

ale to już byłoo

i miało nie wrócić nigdy więceeeej...

i miało nie wrócić nigdy więceeeej...

Agree. Tyle że wtedy było 10 postów...

Popieram. Chociaż ostatnio, zauważyłem drobny spadek aktywności w tym dziale. Sam jestem ciekaw jak to poskutkuje.

Popieram. Chociaż ostatnio, zauważyłem drobny spadek aktywności w tym dziale. Sam jestem ciekaw jak to poskutkuje.

Było już tak i to skutkowało tym, że ludzie nabijali posty, aż uzyskają 20 i napiszą tam temat.

Skoro tak, to jest to bezsensowne. Lepiej jest wymyślać jakiś rodzaj kar.

Jest jedno dobre rozwiązanie: ZNISZCZYĆ "SZUKAM MMO" FTW ;)

Wtedy zaczęli by spamować gdzie indziej.

I gdzie bd trollować :D

Nie no żartuje ale dobrze że to zlikwidowali bo ile ponad 2500 tematów zamiast przejrzeć jakiś to piszą następne i posty nabijają miedzy innymi

GGGGGGOOOOOOOOOOOODDDDDDDDD JOOOOOOOOOOOOOB CHMARUS!!!!!!!!!!!!! YOU ARE CHAMPIOON

Na radzie wszystko omówiliśmy. Sprawdzimy stan forum przed i podczas zmiany. Nie rozumiem waszej reakcji ,gdyż Chamrus mówił o tym już wcześniej (mam na myśli redakcję).

I dobrze. Mam nadzieje, ze zmniejszy to ilosc debilnych tematow, a jesli ktos bedzie perfidnie nabijal posty, to ban 24h powinien przystopowac takiego usera.

Dla mnie 5-10 postów by wystarczyło. Karą złą do nieprzestrzegania regulaminu w tym dziale byłoby karane banem wejścia na forum do kilku dni ;) Ogólnie byłbym surowym administratorem.

Wyższy rygor sprawił by nam więcej pracy. Moderatorów jest 6 ,a was na dzień dzisiejszy 11148 :)

Banowanie graczy nie daje wam przyjemności? Jestem chyba jakiś inny... :P

My mozemy sie spierac ze to debilne tematy. Ale nie ma tematow nie ma aktywnosci. Chmarus zamiast dawac ograniczenia ludziom zalezne od ilosci postow. Daj dzienne ograniczenie na zakladanie tematow w szukam MMO. Powiedzmy 3 tematy dziennie....

Tutaj ciężko jest wymyślać jakąś sensowną karę. Wszystko pociąga za sobą konsekwencje. Po prostu waliłbym bany ludziom, którzy nie spełniają kryteriów wymaganych w takim temacie albo cokolwiek. Nie wiem usuwać posty poprzedzając je ostrzeżeniem. Ja lubię być wredny dla ludzi i mi by się takie coś podobało gdybym w waszych szeregach zawitał. Całymi dniami mógłbym dawać ludziom baniki.

Wyższy rygor sprawił by nam więcej pracy. Moderatorów jest 6 ,a was na dzień dzisiejszy 11148

Wyższy rygor prawdopodobnie sprawiłby poprawę sytuacji, a liczbę moderatorów zawsze można powiększyć, jeżeli owa 6 nie da sobie rady. Według mnie limity się nie sprawdzają, w dodatku niektórzy przez to nabijają sobie posty, a inni zniechęcają się ograniczeniem i uciekają z forum. Limit postów jest odpowiedni, ale w przypadku np. wstawiania linków, czy obrazków. Nie tworzenia tematów w dziale do, którego gracze powinni mieć dostęp. Z forum korzysta spora część dzieci, które nie są nauczone samodzielności i nie maja nawyku użyć opcji szukaj, a często tworzą bezsensowne tematy w kwestiach, które były już poruszane dziesiątki razy, co jest głównym powodem Waszego problemu. Pozostaje pytanie "jak z tym walczyć?"

Off: Ja to bym najpierw wprowadził do regulaminu jakieś ograniczenie podpisu dla użytkowników, bo jeśli ktoś tam ma przykładowo jakieś motto, 2 obrazki i 3 sygnaturki, to nie dość, że takie coś denerwuje, to czyni niektóre tematy całkowicie nieczytelnymi. Wole czytać treść postów, niż ciągle przewijać stronę w dół przez to, że ktoś przesadza z podpisem, co gdyby wszyscy sobie ustawili tak obszerny opis ? Ale to już inna historia.

Obecnie nie widzę dużego spamu. Tylko jeden delikwent przesadził więc go ostrzegłem ,a potem ukarałem bo zasłużył. Ludzie i tak zawsze będą nieodpowiedzialni i będą pisać bezsensu. Wyższy rygor to więcej pracy ,a moderatorów jest mało. Jak lubicie banować, karać to proszę bardzo rekrutacja jest otwarta. My cały czas kontrolujemy stan forum po wprowadzeniu limitu.

Szczerze to powiem ze nie znam sie na mmorpg , gram tylko w LoL. Chcialem sie poradzic odnosnie mmorpog wlasnie. teraz musze szukac tematow zeby jakis bezsensowny post wbic i dociagnac do 20 postow... Przyznajcie ze nie chciało wam sie modować tego działu bo pewnie tam najwiecej postów bylo :P

Hmm, wy chcecie kary dawać co?^ A powiedzcie, czy wy NIGDY, PRZENIGDY nie pisaliście w dziale: Szukam mmo?