Limit w dziale Szukam

Nigdy nie założyłem tematu w ''szukam mmo'',chyba 2 posty miałem ale typu ''sprawdź 1000 tematów pod twoim'', ale patrząc na to , że założyłeś konto o 21:02 i masz już 18 postów,to dobijesz do 20 założysz temat i znikniesz z tego forum:D.

PS: przez Ciebie dostanę warna, za oftop:/.

Nie dostrzegłem nachalnego pisania tematów przez jedną osobę ... a jeśli już do tego dojdzie to pewnie została by szybko zauważona. Uważam że moderatorów prawa jest wystarczająco dużo, a typowo tępe i nie ogarnięte tematy są szybko zauważalne i karygodnie nagradzane. Wystarczy raz zwrócić uwagę danemu spamo'pierdowi a i pewnie dostosuje się do uwagi moderatora to nie Planeta Małp.

Kary niczego nie zmienią bo portal się "rozwija" i typowych pożeraczy przybywa, ale chyba o to chodzi.

Wpadnie sobie znudzony nastolatek, nic nie robiący w wakacje, szuka zajęcia przy komputerze, nie wie w co zagrać... Zobaczy serwis poprzegląda sobie gry... nie będzie wiedział co ma wybrać, zakłada konto a tu "MUSISZ MIEĆ 20 POSTÓW" co robi ?

a) nabija te 20 postów

B) rozstaje się z serwisem na zawsze [awsze sze e ]

zły, zły pomysł

Hehe. Racja. Lepiej by bylo, gdyby trzeba było pisać podanie do moderatora o temat w tym dziale. Tylko któremu modowi by się chciało czytać te wszystkie prywatne wiadomości o niemal takiej samej treści...

To jest jedyne rozwiązanie z tym tematem. Jestem tutaj 3 lata i od zawsze było najwięcej roboty z "Szukam MMO". Od wprowadzenia limitu nie spotkaliśmy się z dużym "szturmem" spamu.

Limity sa slusznie. Niech uciekaja, liczy sie jakosc, nie ilosc uzytkownikow.

Jak się przeglądało ten dział to wyglądało to komicznie, bo co parę tematów - posty się praktycznie powtarzały. Mało kto używa funkcji szukaj. Wypowiadały się tam także osoby, które podawały, że grały w niemal wszystkie MMO, czyli IMO znają się w temacie, a piszą bzdurne tematy, by nabić sobie kilka postów. Jak ktoś im odpowiadał w tym topicu to oczywiście owa osoba znalazła powody, dlaczego nie ten tytuł i czekała na kolejną odpowiedź, by też znaleźć minus.

To dział, który omijam szerokim łukiem. Wprowadzona zmiana może wyjść tylko na plus!

Trochę mi się nie podoba ten limit ;d, bo właśnie nie mogę sobie MMO znaleźć, a nie chce spamić aby od razu mieć 20 postów ;d.

[Offtop] Tak w ogóle, nie założyłem konta tylko po to aby zapytać o MMO, miałem już wcześniej konto, tylko zapomniałem loginu, a forum już czytam od dłuższego czasu (4 miechy). Dzięki za uwagę ;p. [Offtop]

Lepiej niech jest tak jak teraz :)

Trochę mi się nie podoba ten limit ;d, bo właśnie nie mogę sobie MMO znaleźć, a nie chce spamić aby od razu mieć 20 postów ;d.[Offtop] Tak w ogóle, nie założyłem konta tylko po to aby zapytać o MMO, miałem już wcześniej konto, tylko zapomniałem loginu, a forum już czytam od dłuższego czasu (4 miechy). Dzięki za uwagę ;p. [Offtop]

No tak a ja właśnie założyłem konto żeby coś sobie znaleźć :) a nie mogę.

Głupio tylko pisać bzdety więc ciułam po poscie :)

Więc też nie lubimy tego typu użytkowników ,którzy rejestrują się tylko dla tego tematu ,a potem o nich słuch ginie. To też jest tego powodem.

Więc też nie lubimy tego typu użytkowników ,którzy rejestrują się tylko dla tego tematu ,a potem o nich słuch ginie. To też jest tego powodem.

Wcale nie twierdze że zniknę z tego forum. Po prostu ten dział najbardziej mnie interesuje i tam najwięcej mam do powiedzenia.

Zarówno jako szukający jak i doradzający.

I tak już od czasu do czasu są niepotrzebne tematy. Niech zostanie tak jak jest, dla mnie forum bomba od paru lat biorę z niego mmo.

Niepodoba mi się to

warn_ico.png
Po co odświeżasz ten temat? Warn za "odkopywanie" starych tematów. -Revolutio

Ja ostatnio chciałem napisać w tym dziale, bo nie mam chwilowo w co grac i pojęcia nie mam w co.

Chciałem podać swoje staty kompa i żebyście coś doradzili, ale niestety jest to nie możliwe :angry:

Ale to nie tylko ja, bo inni tez by chcieli napisać, tyle ze nie mogą.<_<

Matiano, ale ty juz mozesz, masz ponad 20 postow, tak wiec przekroczyles obowiazujacy w dziale limit, nic tylkonpisac. Byle sensownie, bo jak temat nie bedzie mial w sobie choc krzty oryginalnosci, to nie zostanie zaakceptowany.

O hohoho, nabił więcej postów niż to jest wymagane i kozaczy. Jest dobrze jak jest. Jeśli komuś będzie zależało to i wbije 50 postów w 1 dzień. 30 dziennie można spokojnie wbić na niespamowaniu, wystarczy miło i kulturalnie uczestniczyć w różnych dyskusjach. Moim zdaniem podwyższenie poprzeczki wyżej jest trochę ryzykowne i moderatorzy muszą mieć z tym na uwadze, że może wzrosnąć spam na forum z ta właśnie chwilą. Dobrze jest jak jest, z g*wna bata nie ukręcisz.

Ja tam bym tego działu w ogóle nie moderował. Nie od dziś wiadomo, że "Szukam MMO" to takie małe forumowe getto i raczej nie wywiązują się tam żadne ciekawe dyskusje. :D

Szkoda, że tak akurat się stało ;(

20 postów to mało, 20 sensownych postów to dużo.

Sam miałem zamiar napisać tam teraz temat, bo mam swoje wymagania co do gry, w która chciałbym pograć.

Wcześniej przeglądałem ten dział, żeby znaleźć to czego szukam, niestety nie udało się, bo albo w daną grę grałem i nie chce do niej wracać, albo nie to czego szukam.

Teraz jestem skazany na napisanie 20 postów, nie wiem gdzie, nie wiem o czym. Nie chce byle jak spamować, ale jest jakiś mus.

Sam serwis też może przez to tracić użytkowników, bo ktoś przeczyta o tych 20 postach, będzie chciał nabić, dajmy na to jakiemuś moderatorowi coś się nie spodoba, bądź ten użytkownik napisze coś niezgodnego z regulaminem, dostanie bana i tyle go tu widziano.