Limit w dziale Szukam

20 postów to mało, 20 sensownych postów to dużo.Sam miałem zamiar napisać tam teraz temat, bo mam swoje wymagania co do gry, w która chciałbym pograć. Wcześniej przeglądałem ten dział, żeby znaleźć to czego szukam, niestety nie udało się, bo albo w daną grę grałem i nie chce do niej wracać, albo nie to czego szukam.Teraz jestem skazany na napisanie 20 postów, nie wiem gdzie, nie wiem o czym. Nie chce byle jak spamować, ale jest jakiś mus.Sam serwis też może przez to tracić użytkowników, bo ktoś przeczyta o tych 20 postach, będzie chciał nabić, dajmy na to jakiemuś moderatorowi coś się nie spodoba, bądź ten użytkownik napisze coś niezgodnego z regulaminem, dostanie bana i tyle go tu widziano.

Skoro nie masz zamiaru przestrzegać regulaminu to już Twój problem, napisanie 20 postów to nie problem patrząc ile newsów wychodzi z tego portalu codziennie, nie trzeba spamować czy też odkopywać stare tematy aby osiągnąć swój cel. Ponadto przypominam, że aby temat w dziale "Szukam MMO" był zatwierdzony musi spełniać odpowiednie wymagania + wnosić coś do tematu.

20 postów to mało, 20 sensownych postów to dużo.Sam miałem zamiar napisać tam teraz temat, bo mam swoje wymagania co do gry, w która chciałbym pograć. Wcześniej przeglądałem ten dział, żeby znaleźć to czego szukam, niestety nie udało się, bo albo w daną grę grałem i nie chce do niej wracać, albo nie to czego szukam.Teraz jestem skazany na napisanie 20 postów, nie wiem gdzie, nie wiem o czym. Nie chce byle jak spamować, ale jest jakiś mus.Sam serwis też może przez to tracić użytkowników, bo ktoś przeczyta o tych 20 postach, będzie chciał nabić, dajmy na to jakiemuś moderatorowi coś się nie spodoba, bądź ten użytkownik napisze coś niezgodnego z regulaminem, dostanie bana i tyle go tu widziano.

A wiesz czemu takie ograniczenie powstało? Właśnie dlatego, że codziennie w dziale Szukam MMO powstawało 5 lub więcej nowych tematów, których wymagania były takie: szukam MMO, efektowne skille, ładna grafika, dużo ludzi.

Sory, ale pisanie takich tematów to jest chyba kpina. A co do tracenia użytkowników. Cieszyłoby Cię to, gdyby na forum wchodziła osoba po to, by napisać temat w szukam mmo, a później nigdy więcej się nie pojawiła? Tutaj chyba nie do końca chodzi o ilość.

A wiesz czemu takie ograniczenie powstało? Właśnie dlatego, że codziennie w dziale Szukam MMO powstawało 5 lub więcej nowych tematów, których wymagania były takie: szukam MMO, efektowne skille, ładna grafika, dużo ludzi. Sory, ale pisanie takich tematów to jest chyba kpina. A co do tracenia użytkowników. Cieszyłoby Cię to, gdyby na forum wchodziła osoba po to, by napisać temat w szukam mmo, a później nigdy więcej się nie pojawiła? Tutaj chyba nie do końca chodzi o ilość.

Wiem dlaczego powstało, ale są inne sposoby, jak np. ta moderacja tematów. Wiadomo, ludzie to debile i nic się na to nie poradzi.

Ja np. zrezygnowałem z pisania tych 20 postów, bo po prostu nie mam gdzie. Tematy które mnie interesują, mają ostatnie posty z przed miesiąca jak nie więcej, wiec nie widzę powodu włączania się do rozmowy, która nie jest już aktualna, a nie będę pisał w tematach, które mnie nie interesują, bądź nie mam tam nic ciekawego do powiedzenia.

Wiele osób zapewne jak ja, nie chce spamować pod groźbą bana, odchodzą, idą na inne fora gdzie przez przeszkód mogą zadać dręczące ich pytanie.

Zapewne dostanę odpowiedź w stylu "a niech idą" Tylko takim podejściem tych użytkowników łatwo się traci. To forum miało to do siebie, że dzięki działowi "szukam mmo" wyróżniało się na tle innych, bo można było szybko dostać konkretną odpowiedź.

Poza tym lepiej nie zaakceptować nowego tematu, niż czytać spam 20 postów, byle tylko zobaczyć, że użytkownik i tak napisał temat o pvp i ładnej grafice z 2 rasami?

Przemyślcie to. A, i na forach zawsze chodzi o ilość, bo gdyby chodziło o jakość, to każdy by prowadził zamknięte forum z 20-30 użytkownikami.

Wprowadziłem pisanie od 20 postów w dziale Szukam MMO. Póki co jeszcze nie ma ograniczenia czasowego. Zobaczymy jak takie ograniczenie przełoży się na kondycję forum pod względem aktywności userów oraz czy ten krok nie spowoduje fali spamu.