M4A1-S po nerfie

Może gra wam się dobrze, ale ta broń jest STATYSTYCZNIE słaba, dlaczego nie możecie tego pojąć xd

Statystyczny polak zarabia 3000zł...

3 rundy z a1-s i wymiękłem. Grałem do końca z augiem/famasem.
Zresztą mi to tam lata. Ja co miesiąc, zależy od kaprysu zmieniałem pomiędzy a1 na a4. ^^

A1-s jest teraz bezużyteczne. Szybkostrzelność na poziomie kałacha zabiło tą broń, a

wszystkie obecne zalety (oprócz tłumika, który zresztą może być też wadą) +10 dodatkowej amunicji w magazynku

posiada M4A4.

Mi się osobiście doskonale gra A1-s, teraz ta broń to typowa broń do pestkowania, dla sprayerów, niestety ale nie pograją.

Tapowcy = A1-s

Sprajowcy = M4A1

A tak BTW@ guru to boostowany global :v Kappa

@btw2 lel postów 69 hihihihihihiih

obecnie m4-s jest baznadziejne na wiekszosc map...na krotkim dystansie ta bron jest tragiczna.

Zobaczymy kiedy i czy w ogóle to zmienią. Jakieś 2/3 miesiące przed tą zmianą i tak przesiadłem się na M4A4 więc jakoś ni specjalnie ten patch poczułem.

Zmiany z a1-s są na plus. Ludzie zaczną używać głów i nie będą wychylać się na odstrzał.

Pier... Głównymi oraz jedynymi przewagami silencera nad zwykłym coltem były firerate i armor pene, po owych nerfach ta broń staje się niegrywalna na rzecz M4A4

Akurat większość wysokich lig włącznie z globalem nadal katuje m4a1. M4A4 i tak nie zabije hs'em i tak, więc nie rozumiem skąd te pytania. W tej grze jeśli chcesz coś osiągnąć to się idzie po hs'y, tego się trzymajmy. Na silverach/goldach/kałachach można grać z czymkolwiek

Valve usunęło praktycznie wszystkie profity płynące z gry "emką" z silencerem i w zasadzie zostaje sam silencer, a że mało to pomaga w moim stylu gry, przerzuciłem się na M4 bez silencera i w sumie dawno chciałem to zrobić ale trochę nie pasowało mi, że jest słabsza od m4a1-s. Teraz nie ma tego problemu i mogę cieszyć się solidnymi trzydziestoma kulami w magazynku. Grze był potrzebny taki podział, bo niektórymi broniami wcale nie opłaca się grać na poważnie i M4 nonsilenced była w tyle.

Mi się osobiście doskonale gra A1-s, teraz ta broń to typowa broń do pestkowania, dla sprayerów, niestety ale nie pograją.Tapowcy = A1-sSprajowcy = M4A1

Nie ma czegoś takiego jak "tapowcy, "sprajowcy". Każdy typ ostrzału wybiera się adekwatnie do sytuacji. Chociaż może na goldach robią sobie chłopaki takie podziały i tapują przeciwnika, który stoi dwa metry od Ciebie :D

Dust2, typ za drzwiami na "B", wybiegam na niego z prefire, wyleciały 2 pociski, celownik na głowie przeciwnika, trzeci pocisk nie wyleciał z lufy(rof). Dostaje banie, upadam na ziemie, terrorist win, M4A1-S to szajs.

Dust2, typ za drzwiami na "B", wybiegam na niego z prefire, wyleciały 2 pociski, celownik na głowie przeciwnika, trzeci pocisk nie wyleciał z lufy(rof). Dostaje banie, upadam na ziemie, terrorist win, M4A1-S to szajs.

Jeśli przeciwnik miał ak to nawet jakbyś z p90 wybiegł z prefire to by cie sprzątnął. Ciężko się gra czymkolwiek na najlepszą broń w CS.

Nie ma czegoś takiego jak "tapowcy, "sprajowcy". Każdy typ ostrzału wybiera się adekwatnie do sytuacji. Chociaż może na goldach robią sobie chłopaki takie podziały i tapują przeciwnika, który stoi dwa metry od Ciebie

Jest i to masz przykład w Pro Ligach, Global to taki sam szajs co Kalaszki czy Lemy. Pestkuje nawet gdy gosciu stoi przedemna metr i zawsze tak działa ale niestety niektórzy są boostawani (czytaj TY)

@up

A PRO90 też pestkujesz z 1,2 metrów?

Co to za argument, że jak zmniejszyli FR to broń jest dla tapowców? To jak już jesteś takim pro elo taperem to może używaj deagla, strzela wolno czyli idealnie się nada.

Ten gość to niezbyt rozgarnięty troll/hater, bądź też średnio ogarnięty gość który uważa spray za noobski.

Ten gość to niezbyt rozgarnięty troll/hater, bądź też średnio ogarnięty gość który uważa spray za noobski.

bedzie kryl B na d2, wyskoczy mu 4 typków z trupa, to zobaczymy, czy bedzie tapowal czy sprayowal:)

Guru sam widzialeś jak gram, nie udawaj. ScreaM przy mnie to silver przez duże S.

warn_ico.png
Offtop. - Slodx

Jak jakoś jedną broń zmienili to twórcy są głupi i płacz. Jakoś masa innych broni jest beznadziejna i nikt nie narzeka, bo co? Bo przyzwyczajenia? Moim zdaniem niech M4A1 to niech będzie M4A1, a nie 2 rodzaje tej broni. Usunąć M4A1-S i dać M4A1 z możliwością zamontowania tłumika. No, ale liczą się skiny i $$$ szkoda, że balans w CS ogranicza się do 2-3 broni. Jak tacy Was znawcy tych broni to nie sztuką będzie się przesiąść na M4A1.

W sumie to trochę dobrze, że znerfili broń, cena co prawda trochę za duża, ale ciągle ma zalety jak ciche strzelanie. Po za tym łatwiej się strzela to strzelanie hs powinno być kaszkom z mleckiem c: