M4A1-S po nerfie

Jak jakoś jedną broń zmienili to twórcy są głupi i płacz. Jakoś masa innych broni jest beznadziejna i nikt nie narzeka, bo co? Bo przyzwyczajenia? Moim zdaniem niech M4A1 to niech będzie M4A1, a nie 2 rodzaje tej broni. Usunąć M4A1-S i dać M4A1 z możliwością zamontowania tłumika. No, ale liczą się skiny i $$$ szkoda, że balans w CS ogranicza się do 2-3 broni. Jak tacy Was znawcy tych broni to nie sztuką będzie się przesiąść na M4A1.W sumie to trochę dobrze, że znerfili broń, cena co prawda trochę za duża, ale ciągle ma zalety jak ciche strzelanie. Po za tym łatwiej się strzela to strzelanie hs powinno być kaszkom z mleckiem c:

Też kiedyś myślałem żeby wywalili m4a1-s, dali możliwość zamontowania tłumika do m4a4 (to samo analogicznie powinno być z P2000 a usp-s) ale wtedy do tematu dochodzą skiny.. Także na tego typu drastyczne bądź co bądź zmiany jest już za późno. Ja jeszcze żyję w nadziei że TT dostanie jakiś zamiennik do kałacha (w co wątpię gdyż kałach jest OP więc każdy by z nim grał tak czy tak)albo ewentualnie jakiś pistolet zamiast glocka (niby jest tec-9/dgl/p250, ale fajnie by było zobaczyć np pojedynczą barrette albo jakiś rewolwer po stronie TT.

P.S. Za marzenia nie karają :D

Jak glock rządzi wiec o czym ty tutaj mówisz xD. A o nerfie dowiedziałem się właśnie z tego tematu i wczoraj zmieniłem m4a1-s na m4 bo zaczął się płacz jaka to słaba broń podczas gdy ja nie odczuwałem różnicy. Mózgu to na pewno w csie trzeba używać a broń to sprawa drugorzędna

Prawda jest taka że obydwie eski są teraz bardziej zbalansowane niż przed patchem. Penetracja nie została wprowadzona bo jest zbugowana :) gdyby rzeczywiście ją wprowadzili to m4s zadawało by mniej obrażeń niż famas. ROF sprawił tyle że na bliskich dystansach m4s przegrywa dosłownie ze wszystkim. Wystarczy ustawić sie defensywnie albo 'na daleko' żeby m4s była wciąż użyteczna. Jeśli chodzi o a4 to ma chyba najtrudniejszy spray do nauczenia. Nie chodzi mi o pattern ale o timing. M4a4 ma tak duży rof że duża część pro sceny ma problemy z zabijaniem i nie dlatego że nie trenują a4 a dlatego że teraz ak jest lepsze od a1,a4.

Zrobił sie prosty podział... close quaters =m4a4 a long range=m4a1s. Jednak uważam że po update m4s zostało zbyt mocno skrzywdzone. A buff jest kwestią czasu. Myśle że m4s dostanie wiecej rof'u tak pomiędzy ak a m4a4.

Still lepiej mi się strzela z m1..

Też mi się nadal lepiej strzela z m4a1-s. Heady lecą aż miło :)

M4A1-s z buffem. Dodali +20 amunicji w (20 w magazynku i 60 w zapsie),

oraz mam wrażenie że ROF trochę powiększyli, ale mogę się mylić bo nigdzie

tej informacji nie widziałem :)

M4A1-s z buffem. Dodali +20 amunicji w (20 w magazynku i 60 w zapsie), oraz mam wrażenie że ROF trochę powiększyli, ale mogę się mylić bo nigdzietej informacji nie widziałem

Nie było żadnego update.

m4s jest dobry jezeli ktos ma naprawde dobrego aima i wali czesto glowy bo duzo latwiej teraz nim strzelac z dystansu czy poldystansu

Nie było żadnego update.

Nie było, ale zobacz.

A1-s ma teraz 20/60 ammo. Wcześniej miała 20/40ammo.

Fakt, statystycznie osłabili a1-s... ale czy na pewno? jest teraz tansza, wolniej strzela przez co łatwiej strzelać serie i co najważniejsze nadal jest cicha(co jest przydatne). Jedyne do czego sie nie nadaje a1 to do agresywnej gry na bardzo krótki dystans, gdyż FR jest za wolny na spray, natomiast do tapowania/krótkich serii z dystansu/póldystansu jest wyśmienita. a4 ma b trudny(przynajmniej dla mnie) spray do ogarnięcia więc może dlatego lepiej mi sie gra z a1. Jeśli chodzi o przerzucenie pro playerów na a4 to bym sie kłócił... fakt, na początku było ich dużo ale ostatnio co raz więcej z nich wraca do znerfionej a1.

M4a1 jest teraz malo zdatne poniewaz ma tak maly apr i wolno strzela ze ciezko jest grac z nim agresywnie :)

https://www.youtube.com/channel/UC5jm9wqwS5jCVqt1f-eFjpg/videos

Prawda jest taka, że M4A1-S nie powinno być w ogóle, a powinien pozostać jedynie M4A1.

Kiedyś w CS 1.6 było jasno - M4A1 lub AK47. Gdzie to się podziało? Czy CS:GO faktycznie ma coś do prawdziwego CS'a?

Jak zmienicie CS:GO na CS 1.6 nie będzie umieli w niego grać, (chyba, że wcześniej graliście) bo to są dwie zupełnie inne gry.

Buffa powinien dostać, ale nie M4A1-S tylko M4A1. Rozumiem już pajacowanie ze skinami i lvl. (między innymi dlatego można CS:GO trochę nazwać mmo, gdzie rozwijamy swój lvl. i itemki [skiny]). Jednak skoro już pogrzebali to raczej albo tak zostanie, albo jeszcze bardziej się tym pobawią i niedługo pogracie famasami.

Dobrze, że chociaż tutaj nie ma komentarzy typu: ,, Musi być 50% na 50% M4A1 i M4A1-S, bo one są zależne od stylu gry '' (mimo, że większość woli tą drugą broń) albo ,, Pewnie buff będzie i znowu sobie wrócę do tej broni '' bo co? Bo Izak tak powiedział?

Jeżeli Valve się z kolei tego posłucha to zastanowiłbym się nad kupnem CS:GO kilka razy. No, bo co to ma być za gra? Rozumiem jakby ktoś faktycznie zauważył, że ta broń jest znacząco słabsza, ale ciągle można spotkać komentarze '' easy recoil '', '' teraz lepiej '' itp. itd.

To samo z nowym nożem. Pewien pan na ,, I '' powiedział, że ta broń jest brzydka no i stała się brzydka... w oczach społeczeństwa, ale dlaczego? Bo jest nie Csowa? Bo nie pasuje? W CS jakoś cała masa rzeczy nie pasuje jak lakierowanie sobie broni na różowo, nie chociaż w sumie na żółto... e teraz w czachy, a może czerwony? Mi się podoba mimo, że nie wygląda nóż (pewnie tajger [taki skrzywiony, żółty z ciemnymi kreskami] bardziej pasuje do CS'a).

Witam. Jak wszyscy pewnie wiedzą, po ostatnim patchu, ulubiona broń dużej części graczy(także moja) została znerfiona. Chciałbym podyskutować na temat jej obecnej użyteczności, czy jest teraz na równi z A4? Czy A4 wyprze ją całkowicie w grze zarówno w matchmakingu jak i na turniejach?

Dla mnie osobiście największą stratą była szybkostrzelność, zawsze lubiłem szybko pruć wiele celnych kulek w stronę tt :D, teraz jest gorzej i nadal decyduję czy zostać, czy może przerzucić się na A4. Także zapraszam do dyskusji.