MMO na dłużej z małymi wymaganiami

Wow , nie spodziewałem się tak pozytywnych odpowiedzi , naprawdę jestem wdzięczny i zszokowany(pozytywnie) . SPodziewałem się odpowiedzi tylu ‘‘tibia’’ , ‘’ nie ma ‘’ , "tibia’’ .

Co do Margonem Grałem swego czasu i gra przypadła mi do gustu względem też mobilności bo czy jestem w domu czy tam w “delegacji” to mogę szybko zalogować się bez pobierania lunchera (jeden z argumentów a jest ich dużo), kompletnie o niej zapomniałem , i sądziłem że umarła . Dziękuje za przypomnienie.
Lineage 2 , Legends of Aria już sprawdzałem ale mnie jeszcze nie urzekło .
DK online spotkałem się z dużą ilością hejtu w internecie i odeszło na 2 plan ale też sprawdzę .
Uncharted Waters Online- jakoś do mnie nie przemawia . (jeszcze , ale sprawdzę )
Tibie traktuję jak byłą żonę :slight_smile: , chwila nieuwagi i zostajesz bez grosza. i jest ostatecznością .
RuneScape , Elder Scrolls Online czy Margonem i tam gdzieś tibia są faworytami jak na chwilę i do każdej podejdę osobiście , po posmakowaniu BDO (mimo że jest troche inne ) .
Dziękuje za pomoc i mam nadzieje że szybko znajdę tą jedyną … grę .
Pozdrawiam Wszystkich .
Edit. zapomniałem o GW2 naprawdę przymierzam się do tej gry ale nie wiem , co mnie jeszcze trzyma. Wrzucam do listy do ogrania na próbę .

Gdybys zdecydowal sie na gw2 tutaj masz info i grze osoby ktora gra od prawie 4 lat codziennie:
https://forum.mmorpg.org.pl/t/gw2-czy-ff-xiv/109237/6?u=majki83

A wiecej info w grze Majki. 7241
Pozdr

1lajk