MMO posiadające rozbudowane rankingi postaci oraz dobre PVP

Serwery w ArcheAge są wypchane po brzegi. Z racji tego, że housing jest w świecie gry, a nie portalowy to w bezpiecznych krainach jest brak wolnych miejsc pod większe działki. W krainach wojennych można postawić dom, czy ogród, ale domy lepiej zamykać.

przykładowe statystyki

@ wiciorny @Saizo
Teraz dla znających ArcheAge wystarczy gra za darmochę. Są ku temu stworzone możliwości. Ale trzeba ogarnąć AA.


To czemu takie zdanie jest tak wielu? i Wiele osób to tutaj mówi ?

Są to starzy gracze, którzy już dawno nie byli w AA, lub nie ogarniają ArcheAge. Ja mam ponad 9.8 kgs i przez 3 lata wydałem mniej niż 100zł na AA i nie musiałem wydać ich. Gram na serwerze Taris, nick Ferdynand, ganerał Haven Angels.

dlatego bronisz tak tej gry ^^. Z punktu widzenia, grania od 0 dla kogoś nowego granie w to to strata czasu

Ten gościu z filmiku ma poziom 55 z nauki (drugi filmik, a pierwszy to archaiczna wersja AA), więc dlatego nie ogarnia AA. Ja mam Ancestral 35. Nie ma możliwości poznać jakąkolwiek grę z topowych MMOrpg w miesiąc.

No rzeczywiście, 14k ludzi w grze mmorpg na wsyzstkich serwerach, to wypchana po brzegi produkcja :slight_smile:

A skąd te dane? Poproszę linka. :slight_smile:

Dokładnie również czekam skąd takie info, proszę o linka do niego.
Kiedy podajesz jakieś info/dane dawaj tez linka, żeby brzmiało wiarygodniej, bo na razie mam wrażenie, że dane z dupy wysrałeś.

Nie gadajcie z ludźmi co mówią że nie ma p2w w AA, mają wyprane łby - Na dowód powiem Wam tylko, że bez altów nie idzie grać co jest śmieszne żeby grać na 20 konto żeby labor przepalać.

Jak Archeage to tylko prywatny serwer ArcheRage - Zakazany jakikolwiek multiacc, czy coś więcej muszę pisać? Gra sama w sobie świetna jak ktoś lubi ten klimat ale nie na globalu.

Od siebie dodam też Warhammera - Return of Reckogning, taki trochę WOW w świecie warhammera z CIĄGŁYMI walkami PVP - dwie nacje i mapy skonstruowane tak, że walka nigdy się tak naprawdę nie kończy.

Zastanawia mnie, dla czego na stornie która podałeś, pokazuje że Wildstar ma 14k graczy, jak ta gra już nie istnieje…
@Arachis6551 sorki to do CB pytanie

PS. Po prostu pytam, nie chce żadnej gownoburzy

Zaktualizowałem linka (Co do roku 2019 ) -> Tam pokazywało przez ilość klikniętych w linka graczy :smiley:

Wierzę na słowo, nie chce mi się szukać pozycji Wildstar xD

Niby pokazuje 0 graczy, ale wracając do tematu.
Cały czas zastanawiam się nad B&S albo AA, bo według nie których oby dwie gry są p2w albo martwe, co jest śmieszne, bo nie dawno odbył się znowu turniej w korei w B&S, więc gra nie może być martwa. Plus będzie nowa klasa archer, a lubię z łuku nawalać i ma przejść na silnik UE 4.
Co do AA przyglądając się stronie liczba graczy to jakieś 22k, co też jakoś mało nie jest.

Zrob jak wiekszosc w tym miesiacu… Pokłoń sie Thrallowi i oddaj życie za Hordę :slight_smile:

https://mmo-population.com/top/2019
nieistniejący Wildstar ma tutaj w 2019 r. 13,2k aktywnych graczy. Czy dobrze widzę?
https://mmo-population.com/activity

@ferdynand1
https://mmo-population.com/
A tu ma 0 :o. Poszukaj a nie napier***
Weźcie sobie średnią policzcie ze wszystkich zakładek na tej stronie i wam wyjdzie mniej/więcej ile gra graczy w dane mmo :slight_smile:

teraz widzę 0 :slight_smile:

Co do AA to na moim serwerze luda jakby było globalnie ponad 200k. A oddziały rzadko poniżej 70 osób.

Pograj sobie w WoWa gdzie 90% to twój skill a 10% to gear. Bez żadnego P2W jak w innych gównianych gierkach typu ArcheAge czy Blade And Soul.

Nie chcę zasmiecac forum ale znacie jakies mmo z mala iloscia skilli do uzywania ? :smiley: bd wdzieczny

Albion online