Mmo

Witam szukam jakiegoś mmo który jest ciekawy i wciągnie na długo jak na razie zastanawiam sie nad tymi tytułami:
ESO
Guild Wars 2
Archeage
Warframe
Mozecie podać inne tytule również które polecacie któryś warto ?

Hej

Z Twojej listy osobiście polecam GW2 dlatego (watek wiele razy poruszany i tutaj go opisałem z punktu widzenia wieloletniego gracza):

https://forum.mmorpg.org.pl/t/gw2-czy-ff-xiv/109237/6?u=majki83

Od razu dopisze zeby nie bylo nieporozumien - gra gw2 nie jest f2p - tzn masz okrojony content vanilii na modelu f2p, za resze jak 2x expansion trzeba zaplacic. Kolejnosc zakupu nie ma znaczenia gdyz dodatki dzialaja oddzielnie (mechaniki natomiast ktore zostaly dodane dzialaja w calej grze, czyli kupujac hot to jego mechaniki beda dzialac i mapy hot i mapy cntral tyria a jak dokupisz pof to na na mapach pof). Poza tym co 3 miesiace w grze jest implementowane Living World Season czyli linia fabularna. Jezeli jestes zalogowany w dniu premiery i kilka tyg po to nie ma problemu LWS dodaje sie automatycznie. Jezeli nie to mozesz dokupic nieposiadane watki w Trading Post za gemy (gemy kupuje sie za prawdziwa kase lub za gold w grze)
Tutaj masz roznice co daje ktory dodatek a co jest okrojone w f2p:

Witam!

ArcheAge to gra oferująca niekończący się end game. Pozwala nam poczuć progresje na różnych płaszczyznach rozgrywki, jednakże wymaga od nas dużej ilości czasu, by poczucie tego progresu odczuwać w miarę szybko. Jeżeli nie zależy Ci na tym by od razu stać się wojownikiem PvP to śmiało możesz się bawić i korzystać z mechanik, które ta gra oferuje. Od systemu housing’owego, poprzez Dungeony, aż po polowania na unikalne World Bossy, z których uczynisz swoje lekko przerośnięte pupilki. To nawet nie zarys, to ledwie namiastka tego co oferuje nam, Poszukiwaczom Przygód, świat Erenor. Jeżeli chcesz zgłębić jego historie, mechaniki oraz zobaczyć co oferuje, prześledź serie moich poradników i felietonów, znajdujących się w sekcji Archeage na tym forum. Napomknę tylko że stary ArcheAge, a to co mamy do dyspozycji aktualnie to nie to samo i zapewniam, że można w nim osiągnąć wszystko.

Zaciekawiłem Ciebie lub kogokolwiek innego? Cóż pierwszy krok już Ci podsunąłem, jednakże warto wiedzieć, że są ludzie którzy ten świat przemierzają co dzień. Tak mowa o mnie i moich towarzyszach, i nie nie mówię o nowej partii komunistycznej. Wraz z grupą wesołych śmiałków podbijamy świat Archeage. Jednak o nas też nie będę za wiele pisał, co by zwiększyć wasz apetyt na dobrą porcje rozgrywki, w jeszcze lepszym gronie. Link do artykułu rekrutacyjnego, w którym zbieram ludzi do mojej Ekipy znajdziesz poniżej.

Dziś znów nad Halcyoną wstaje krwawe słońce, na tych polach żniwa nie mają końca…

Ekipa na lata

Czekamy na każdego z was :wink: