MMORPG dla pary

Szukam gry w którą mógłbym pograć z narzeczoną, ja jestem stary weteran gier mmorpg jednak moja kobitka nie bardzo ogarnia ale chciałaby w coś spróbować zagrać dlatego gra musi być w miarę prosta i intuicyjna. Na myśl przyszedł mi cabal online jednak w tą grę grają już chyba tylko same boty. Mi się DBO w miarę podoba jednak duża ilość kombinacji klawiszy podczas walki przerasta narzeczoną więc odpada. Chętnie wysłucham waszych propozycji

Prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będą gry o modelu płatności f2p więc idąc w tą stronę proponuję: aion, tibia, itd. Moim faworytem na to chwilę jest Wow.

proponujesz mu gry f2p po czym wspominasz o wowie? :smiley:

No niestety jeśli chodzi o ten gatunek gier to wymiera ale powoli zaczynając od darmówek aż po gry z modelem p2w.

2lajki

Ze swojej strony mogę polecić guild wars 2. W miąrę wszystko jest intuicyjne i sporo kontentu jest w samej podstawce.

2lajki

Jutro spróbujemy zagrać w GW2 i zobaczymy co z tego będzie

Archeage , wożenie paczek i uprawa roślinek plus budowa domku :smiley: Moją żonkę to przyciągnęło::slight_smile:

1lajk

ArcheAge najlepsze, ale lepiej kupić dom i ogród i zająć się gospodarstwem, zbieraniem na samochód i limuzynę i skutera i motorówkę i ciuszki dla narzeczonej, i pety i mounty i glidery i całą masę gadżetów. No i mebelki craftujcie fajne
i instrumenty muzyczne :slight_smile:
W AA jest możliwość kupić też dom na wewnętrznym rynku nieruchomości za golda, który zarabia się w grze. Ale robienie samemu znacznie taniej wyjdzie.

Ten domek jest uroczy tylko malutki.

W sumie mogę polecić WoWa, tylko nie classica bo tam jest dosyć toporne expienie i potencjalnie mało contentu dlatego nowy gracz może się źle odnaleźć.
Sam aktualnie wróciłem do wowa i wciągnąłem moją narzeczoną która gra od 0 :wink:
Retail jest dosyć sporo noob friendly przez co nowemu graczowi łatwo explorować świat gry.
Do zrobienia jest mnóstwo rzeczy więc na nudy nie można narzekać, tym bardziej jeśli ktoś dopiero zaczyna rozgrywkę. Jeśli zdecydowalibyście się na WoWa to zapraszam na priv, chętnie pomogą na początku i objaśnię kilka spraw.

Ostatnio grałem w Albion Online i miałem znajomych właśnie parę, którzy razem PKowali, chodzili na Hellgate’ty no i ogólnie świetnie się bawili, polecam :smiley:

Olejcie gry F2P bo 99,9% to gówna z p2w. Podejrzewam, że oboje pracujecie więc nie ma problemu z wydaniem pieniędzy na grę / abonament więc obecnie przychodzi mi tylko jeden tytuł na myśl a mianowicie FF XIV. WoW`a niestety nie polecę przy obecnym jego rozwoju, jeśli gry P2P nie pasują to cóż GW2 które jest w podstawce F2P albo TESO gdzie we dwójkę możecie się fajnie bawić.

albion albo black desert

Jeżeli model p2p was nie odstrasza to moim zdaniem dobrą opcją byłby Final Fantasy XIV. Gra jest prowadzona praktycznie całkowicie przez story z własnymi cutscenkami itd. Dodatkowo, miałaby sporo opcji do przebierania swojej postaci, dekorowania domu który możecie sobie kupić. Poza tym, skoro jesteście narzeczeństwem, to możecie też się hajtnąć w grze. Gra sama w sobie ma serio niski próg wejścia. Jest coś dla osób dopiero zaczynających i jest też coś dla osób które z MMORPG są bardzo dobrze zaznajomione.

W sumie Archeage będzie fajny dla was, możecie się bawić pvp a jak nie będzie jej się podobać to będzie mieć odskocznie do farmville czy simsów :).

WoW Classic to najlepsza z możliwych opcji. Co prawda jest płatna, aczkolwiek warto wydać te 58zł za miesiąc fantastycznej przygody.

Warframe polecam, F2P w którym walute premium idzie dostać poprzez handel z graczami do tego instancjonówka pozwalająca grać do 4 graczy w party i oferuje spory wybór postaci

Matko co za czasy… Do łóżka ją bierz,tak się pożytkuje czas z kobietą. Chyba że trzynacie cnote do ślubu :stuck_out_tongue: A tak w nawiasie, Ragnarok Online się sprawdzi. Zrób jakiegoś koxa dpsa a ona buffera ,healera jak priest i lecicie. W grze można zawrzeć związek małżeński ,więc będziesz mógł sprawdzić czy to aby napewno ta :smiley:

ArcheAge jest MMOrpg the best. Każdy znajdzie coś dla siebie w najbardziej rozbudowanej grze MMOrpg. Poniżej domek dla biednych początkowych graczy 16x16, tylko piętrowy, dostępny na AH. Tu zbiera się za codzienne questy dzienne Gilda Stary, za które kupuje się różne projekty do craftu.

A tu bardzo tania ,w miarę szybka żaglówka do wylevelowania. Ma dosyć prosty crafing - poniżej poradnik jak ją zrobić. Bez środka lokomocji na akwenach trudno jest eksplorować AA.

A poniżej wyczyny limuzyną z wożeniem paczki

1lajk

Poruchałbyś, a nie w gierki z nią będziesz grał ehh ta dzisiejsza młodzież.

Jeśli jakimś cudem uda wam się zdobyć jakąś dziwaczne to wtedy porozmawiamy jak pozytkować wolny czas z drugą połówką a póki co proszę się nie udzielać stulejarze.

@ferdynand1 dzięki za rozwinięcie tematu, spróbujemy popykać w archeage a jak nam się spodoba to kupimy płatną wersję.

P2p nas nie interesuje bo nie ma sensu płacić kasę za możliwość gry raz na jakiś czas

1lajk