MMORPG z open world pvp

Siema,

Szukam jakiegoś MMORPG z open world pvp. Nie chce mi się robić questów i chodzić na raidy, szukam czegoś prostego, istnieje taka gra?
BDO odpada, bo lagi zabijają cały fun z gry;
Lineage 2 odpada, bo grałem w to X lat i znudził mi się ten system walki (poza tym, gra idealna);
Albion odpada, kamera z góry i ogólnie jakoś taka wolna, nudna gierka.
Są jeszcze jakieś alternatywy? Chciałbym po prostu pobiegać po świecie, pozabijać mobki, pozbierać skałki i raz na jakiś czas strzelić komuś luja :slight_smile:

1lajk

Jak BDO odpada to chyba zostaje tylko Archeage ale slyszalem ze p2w, nie wiem jak tam sytuacja teraz wyglada. Niestety BDO jest chyba najlepsza gra do open world pvp, nawet w tym stanie w jakim jest, smutne troche.

Polecam Archeage . Jest nadal jakieś p2w ale teraz o wiele łatwiej zdobyć end game gear (Hiram) dlatego się tak tego nie odczuwa :slight_smile: . No i najlepszy plus według mnie jest to że możesz kupować rzeczy z ISu poprzez wymiane golda na walute IS

1lajk

Również polecam ArcheAge sam zacząłem grać miesiąc temu i jestem mega zadowolony.

Jak ty masz lagi w bdo to masz coś z netem.

Czyli rozumiem, że wszyscy streamerzy też mają coś z netem? I rozumiem, że u Ciebie nie ma czegoś takiego, że przeciwnik rzuca skilla obok, a ty dostajesz knock backa albo innego cc’ka? Nawet mobki z opóźnionym zapłonem biegają za postacią. Zrobili fajny system walki, ale netcode leży niestety.

1lajk

Zamiast bdo zmieniać to po prostu zainwestuj w jakiegoś wtfasta i tak będziesz musiał takowego mieć jak będziesz chciał mass pvp w archeage pograć :).
Polski internet tak ma… ^^

ESO. Cyrodiil to ogromna mapa do otwartego PvP pomiędzy frakcjami

2lajki

BDO ma gówniany netcode, mój internet jest ok.
ESO odpada, jest skalowanie, które dla mnie zabiło tą grę kompletnie, mimo iż dla mnie najważniejsze jest pvp, to fajnie jest sobie czasami pobić mobki, a w ESO to jest dla mnie męczarnia i brak uczucia progresu.

Edit: i żeby nie było od obrońców ESO, grałem trochę w tą grę, najpierw przed updatem że skalowaniem, było całkiem fajnie, nawet dungeony, których w innych grach nienawidzę, grało mi się całkiem spoko, ale po updacie że skalowaniem ta gra dla mnie nie istnieje.

Chyba pogram w te Archage, co mi się w tym nie podoba to, że tylko kilka buildow działa no i masa osób narzeka na p2w…

Archeage masz ogromny próg wejścia na jednym koncie to czekają Cię z 2 lata farmy zanim pograsz sobie end game pvp… Ta gra nie ustoi jeszcze 2 lat xD.
Masa p2w i brak populacji w end game…
Przechodzisz z gry w którą gra milion osób do takiej w którą gra 3k…
Zamienić bmw na fiata 126p.
Chcesz pvp? Gw2 może?

Może wow ? MImo wszystko pvp jedne z lepszych na rynku, nikt CI nie każe lvlować poprzez questy, zawsze możesz only BG. Mass pvp jakieś tam jest też. Ogólnie gierka zacna, bo masz wszystko no może prócz mob grindu.

Dla mnie pvp w zamkniętych arenach to nie pvp, już nie wspomnę o nieśmiertelności healerow w tej grze. W WoWa też grałem dość dużo, byłem nawet dość wysoko w rankingu na arenach, nie chce mi się po prostu stać w mieście i czekać na queue, bo poza tym nie ma nic do roboty w tej grze. Jest w takim razie jakakolwiek gra, w którą warto jest teraz grać i która nie upadnie w 5 minut?

Najlepsze open world pvp wedlug mnie ma aion lecz ta gra jest dosc stara i umierajaca :frowning: Gralem w spora ilosc mmo i zawsze wracalem do aiona jesli idzie o pvp i pve tez spoko lecz by cos zrobic w pvp trzeba troche czasu grac by zrobic dobre EQ do pvp

Tibia

@KolegaJezusa

Widzisz podobienstwa

Privy Shaiya - 30 vs 30, czasem 60 vs 60, kiedyś narafiłem na mapy free for all

Napisałem to sarkastycznie, bo wszystko mu się nie podoba i trudno mu w takim razie cokolwiek doradzić, wychodzi na to że ograł wszystko i wszystko jest ch!@#we

Lepiej niech się zapisze na boks albo na MMA to będzie miał parwdziwe PVP

2lajki

To ja tak palne, może nie typowo MMO ale polecam

GTA V

1lajk

Jak Archeage to tylko priv serwer niestety zniszczyli tą grę, ArchRage się nazywa.

1lajk

L2 i EVE online - nie ma nic lepszego. Szukam od dawna…
W podobnym stylu jest jeszcze Mortal, Darkfall i ewentualnie Conan Exiles ale to nie do końca MMO…

Najbardziej się zawiodłem bo rokowały dobrze: BDO, Tera online i B&S.

1lajk