Mowa nienawiści... Polecam moderacji

Obejrzałem sobie film Krzysztofa Gonciarza i pierwsze co naszło mi na myśl to syf jaki dzieje się w komentarzach na portalu

https://www.youtube.com/watch?v=lTGB2skMCHM

Niech moderatorzy może przyswoją sobie pewne rzeczy. Ostatnio widziałem coś pod newsami w stylu "Zamknij mordę", "Twoja stara idioto". A jakby tak zastosować się do tego co przedstawiono tutaj. Ograniczcie trochę tą "wolność słowa" która tam panuje. Kultura wzrosła by kilkukrotnie. Nie chodzi o bany dla każdego ale hejterów i wszystkie trolle powinniście wyrzucić ponieważ nie potrafią zachować się w normalnej społeczności.

Jak już tak cieszysz się z tego, że obsługujesz YT i oglądasz mainstreamowe filmiki, a także pouczasz moderację, to fajnie by jeszcze było, gdybyś zauważył, że moderacja forum nie jest moderacją portalu. Na portalu nie ma żadnej moderacji.

Między innymi o takim zachowaniu mówię... Nie można przecież napisać normalnie, że moderacji na portalu nie ma tylko trzeba wsadzić swoje 5 groszy prawda, żeby zaczepić, pokazać że Ty jesteś ktoś bo masz 1326 postów a ja ledwie 4 i jestem tu nowy. Chciałem jedynie coś zasugerować, widocznie zostanę opluty przez "śmietankę" z shoutboxa... dobrze wiedzieć.

Oczywiście, że nie, bo co miesiąc jest tutaj pomysł nowych "weźcie się do roboty i zbanujcie trolle pod newsami". Weźcie się do roboty i użyjcie szukajki. Co tu po twojej sugestii, jeśli admin ma wszystko w odwłoku i nawet mu się portalu z forum nie chce połączyć?

I nie za wysokie mniemanie o sobie? Jesteś nowy, a już znasz "śmietankę z shoutboxa" (to są statusy, a nie sb)?

W sumie to istnieje moderacja portalu i zajmuje się nią Guru, to jego królestwo. Problem polega na tym, że Guru uwielbia wolność słowa, więc ma gdzieś co ludzie tam wypisują. Jakiś czas temu była mowa o zmianie systemu komentarzy, że niby połączenie jakieś z facebookiem czy inne gówienka ale na słowach się skończyło :).

I bardzo dobrze, że nie ma "prawdziwej" moderacji na portalu. Przynajmniej można dosadnie napisać co się sądzi i pośmiać się z tamtejszych trolli i idiotów. Chcesz kulturalnej dyskusji, rozpocznij ją na forum, nie w komentarzach na portalu.

Gdyby jeszcze newsman działał. Te jego "wyświetl" jest zwykłym tekstem.

Imo Gonciarz w tym filmiku raczej nie ma pojęcia jak działa ta "nienawiść internetowa". Gdyby rozumiał to wiedziałby, że cała ta akcja "Stop mowie nienawiści" to jak rzucanie piłeczką ping-pong"ową w mur.

Zresztą, masz 4 posty i masz jakiś problem, czyli już miałeś tu konto. Całkiem zabawne, że osoba, która dostała bana wypowiada się o takich sprawach :D

Po pierwsze nie wiem jak można oglądać Beczke. To tak smutny youtuber, że nawet nie wchodzę na jego filmiki bo nie zarobi na mnie ANI ZŁAMANEGO GROSZA. Do roboty normalnej by poszedł a nie zarabia na gimbazie jak kiedyś NiekrytyKrytyk [*].

Po drugie skąd u nowej osoby taka potrzeba zmian? I w ogóle to czemu akurat za przykład dałeś ten film? Czyżby Beczka cię przekupił byś zrobił mu reklame? W sumie ani trochę by mnie to nie zdziwiło, on jest zdolny do wszystkiego. Bo ogólnie nieogarniam co filmik Beczki ma wspólnego z tym portalem.

Po trzecie tak jak ktoś wspomniał powyżej, trochę dziwne wydaje się, że taka nowa osoba od razu wychodzi z takim pomysłem, więc może nie taka nowa? Już nie wspomnę o tej swojej wysokiej samoocenie i nazwaniu Vampira "śmietanką z shoutboxa" xD

Na portalu jest taki syf, że tego się nie da opanować bez wprowadzenia cenzury/powiązania kont portalowych z - chociażby - FB (co jest oczywiście głupotą)...

...a Gonciarz to jedyny youtuber warty oglądania, reszta to umysłowa padaka.

Obejrzałem sobie film Krzysztofa Gonciarza i pierwsze co naszło mi na myśl to syf jaki dzieje się w komentarzach na portaluhttps://www.youtube.com/watch?v=lTGB2skMCHMNiech moderatorzy może przyswoją sobie pewne rzeczy. Ostatnio widziałem coś pod newsami w stylu "Zamknij mordę", "Twoja stara idioto". A jakby tak zastosować się do tego co przedstawiono tutaj. Ograniczcie trochę tą "wolność słowa" która tam panuje. Kultura wzrosła by kilkukrotnie. Nie chodzi o bany dla każdego ale hejterów i wszystkie trolle powinniście wyrzucić ponieważ nie potrafią zachować się w normalnej społeczności.

https://www.youtube.com/watch?v=szhepgEkvyc

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy
Imo Gonciarz w tym filmiku raczej nie ma pojęcia jak działa ta "nienawiść internetowa". Gdyby rozumiał to wiedziałby, że cała ta akcja "Stop mowie nienawiści" to jak rzucanie piłeczką ping-pong"ową w mur.Zresztą, masz 4 posty i masz jakiś problem, czyli już miałeś tu konto. Całkiem zabawne, że osoba, która dostała bana wypowiada się o takich sprawach

Stwierdziłeś że koleś ma multi konto.Aczkolwiek pomyśl o tym że on pisze o portalu a nie o forum.To konto może być nowe,bo szybciej nie korzystał z forum a tylko z portalu.Więc pisząc że miał bana osądzasz go bezpodstawnie jak i nie czytasz tego co było napisane.

Na forum za słowo którego wypowiadać nie można, dostanie się ostrzeżenie i to nie jedno. A na portalu można rzucać mięsem ile wlezie, chociaż mamy tam praktycznie te same osoby z ekipy co z forum. Jak ktoś się chce sobie poprzeklinać, może iść na portal a potem wrócić na forum.

Na portalu nie ma żadnej moderacji.

Kiedyś dostałem bana na portalu, bo napisałem komentarz, który nie był przychylny portalowi :D Mimo iż prawdziwy i niewulgarny.

Cenzura tam działa.

Teraz nawet tam nie wchodzę, bo jak gimby tam dają bany za coś co ich boli, to nie mam tam czego szukać, w tej piaskownicy.

Na portalu jest moderator Xarous, a to że nie jest on kompetentną osobą na moderatora to już inna bajka.

Dla przykładu

Napiszesz "Xarous to ch*j" dostaniesz perma.

Napiszesz "Guru to sk***iel" dostaniesz miliardy plusów i zostaniesz najlepszym komentatorem miesiąca, a komentarz zostanie.

@Hasira

Ty to lepiej się nie wypowiadaj jak nie masz pojecia o tym co piszesz, bo aż szkoda czasu na czytanie twoich głupot.

EDIT: Tak dodam od siebie. Ta cała akcja jest bez sensu,niestety ale to się nie uda.

XAO jest w porządku ja nie wiem co macie do niego, jest normalnym stream'erem. Chłopak się stara a to najważniejsze, co do portalu no cóż mogę na nim poprzeklinać, napisać słowo co tutaj jest zakazane. Tam nie ma moderacji, nie ma regulaminu, nie ma niczego. Od czasu do czasu, wejdzie admin coś tam pozmienia w silniku. Spójrzcie na opisy niektórych gier, nie są aktualizowane na bieżąco, gry które dawno zostały usunięte widnieję jako widmo. Ja bym powiedział portal jakby stanął w miejscu, są dodawane newsy, recenzje, zapowiedzi, oraz wideo z gier. Jednak reszta otoczki jakby nie istniała, to taki mały internet mmo, jest wszystko i nic godnego uwagi. Jednak się opłaca utrzymywać, bo inaczej by nie istniał. MOWA KOŃCOWA : nie czytaj tego co cię okala w oczy.

Sama akcja sama w sobie jest w porządku i w pełni ją popieram, jednak w tym konkretnym przypadku nie ma niestety zastosowania. Portal podlega pod wybiórczą cenzurę i tamtejsza sekcja komentarzy nie posiada jasno postawionych reguł, dlatego nawet gdybyśmy chcieli pomóc, to niestety mamy związane ręce.

W aspektach takich jak ten najlepiej traktować forum i portal jako dwa, żyjące wspólnie, ale zupełnie różniące się od siebie organizmy.

Dlaczego więc nie zrobimy również tam regulaminu. Chociażby jakiegokolwiek. Byłoby lepiej.

Dlaczego więc nie zrobimy również tam regulaminu. Chociażby jakiegokolwiek. Byłoby lepiej.

A i owszem. Byłoby. Wiesz tylko, kto by wtedy pisał tylko na portalu?

Tylko redaktor.

Moim zdaniem podciągnięcie portalu pod regulamin i modów forum dałoby niesamowite rezultaty. Ale tam niestety liczy się tylko licznik wyświetleń, a ten spadłby po ogromnej liczbie banów jakie poszłyby po takiej akcji.