Nowa giera dla starego gracza

black desert XD

p2w
lipne pvp
w cholere grindu
nie latwe do ogarnieca

dokladnie to czego kolega nie szuka w grze mmo :smiley:

Gram w lola od pierwszego sezonu tbh. A co do Ciebie LauxAntille, nie masz pojęcia o wowie i fabule. Kończe na tym rozmowę bo nie będę dyskutował z mentalnym gimbusem(Całe szczęście wrzesień już na dniach).

z mmo zdecydowanie c9

Nie ma takiego mmo , temat do zamknięcia jak już ktoś napisał albo poswiecasz czas i jesteś cierpliwy albo zaczynasz grę w jakiegoś krapa w którym wszystko masz podane na tacy, zero utrudnień i nudzi Ci się po miesiącu.

Gadka porównywalna z
“Hej chciałbym się nauczyć jakiejś sztuki walki ale żebym się nie spocil i mam mało czasu więc żeby była do ogarnięcia w 3tyg. Max. Ale żeby pvp było pierwsza klasa”
Przemyśl to sobie, pozdr.

1lajk

Nom, zapotrzebowanie na gry jest takie, że większość sra na ta wasza śmieszna fabułę i woli sobie zagrać rundę fortnita, żeby zaznać jakiejś rywalizacji z ludźmi niż bić kukły. Koniec tematu, nic już nie piszę, bo jestem gimbusem.

Popieram Cię praktycznie w każdej wypowiedzi.
To smutne, że podobno mamy tyle gier “MMORPG” ale w większości czujesz się jakbyś grał solo.
Osobiście też wolę wejść na przykładowego lola, popisać, pośmiać się, sprać kogoś albo wkurzać się na co drugą grę - wciąż jest to lepsze niż bicie botów, nawet jeśli się wkurwiam.

2lajki

[LauxAntille] Ja Cię kumam, mimo że jestem grubo po trzydziestce :stuck_out_tongue:
Teraz aktualnie gram w GW2 ale fabuły nawet nie ruszyłem, na raidy/dungi nie lubię chodzić. Brakuje mi przypadkowych dueli na open world i też irytuje mnie brak handlu bezpośredniego. Najlepsze jest to że sam tytuł mówi Guild Wars a nie ma tam wojen gildyjnych czego mi najbardziej brakuje. Kiedyś za gówniarza grałem w Metina i mimo że to jest lipa i bardzo prosta gra jednak jakiś sentyment został bo wojny gildyjne tam były epickie. Handel był, duelowanie się o spoty były. Wszystko było tylko że w marnej postaci i ten odstraszający grind. Gracze się zmienili, teraz nie ma tyle czasu a młodzi grają w coś innego. Dlatego mmorpg też się zmieniło.

Bo wojny gildii to okres ktory już byl i jest to czesc lore, warto dowiedziec sie wiecej o co cmon w tej serii.