Nowe seriale

Jestem chętny do rozpoczęcia przygody z jakimś nowym serialem. Co jest teraz na topie ? Gatunek w sumie nie ma znaczenia, bo dobry serial w każdym klimacie może być ciekawy. Kiedyś oglądałem Doktorka Housa, Walking Dead, Dextera (dalej oglądam), Vikings, Friends, Gra o Tron, True Blood (dalej oglądam), Big Bang Theory, The IT crowd czy Teen Wolf (dalej oglądam) i to były bardzo ciekawe pozycje, gdzie na niektórych kontynuacje dalej czekam, ALE ostatnio słyszę, że chyba coś mnie teraz omija...

Nie zacznę nawet "How I Met Your Mother", "Chirurdzy" czy cokolwiek z CSI w tytule. Poza tym, zamierzam się zabrać za The Office (nie wiem czy dalej wydają nowe seozny) i może Glee (to leci dalej ? jak tam z nowymi sezonami, daje radę ?).

Proszę o komentarze do proponowanych seriali.

Breaking Bad. Nie ma lepszego. Nie ma. 1szy sezon trochę się męczysz ale jest krótki. Ale jak akcja się rozwinie to zapominasz o świecie :)

"Arrow" bardzo dobry serial

"Breaking Bad" całkiem całkiem

"Spartakus" rewelacja ale już zakończona emisja

"Słodkie kłamstewka" dość dziwny ale może się podobać

"Defiance" mi wogule się nie spodobał ale znajomi oglądają i chwalą

"Under the Dome" świetny pomysł na serial słabiej z wykonaniem ale może wciągnąć

Breaking Bad. Nie ma lepszego. Nie ma. 1szy sezon trochę się męczysz ale jest krótki. Ale jak akcja się rozwinie to zapominasz o świecie

Tak, o tym słyszałem wiele dobrego od bardziej ogarniętych osób odemnie, więc w ciemno mogę polecić. Dzięki wielkie za przypomnienie Outqer.

Naprawdę ale naprawdę polecam Ci Supernatural :)

Falling Skies. Głupi serial ale obejrzałem niemal 3 sezony bo z nim jest jak z parabolą, raz wysoko, raz nisko by znów być wysoko. Fabuła została osadzona w świecie napadniętym przez istoty obce, główny bohater , to jakiś doktorek z Chirurgów choć nigdy tego nie oglądałem i jego gra aktorska w tymże serialu jest chwalona przez wielu. Jest też gościu, który grał astronaute w Armagedonie i też bardzo lubie jego postać. BTW jedna z aktorek nazywa się Moon Bloodgod i to całkowicie kosmos rozwala.

Naprawdę ale naprawdę polecam Ci Supernatural

Słyszę to na necie od roku czy dwóch, ale chyba zapiszę sobie serialik jakoś na końcu, bo głosy / komentarze, tylko przez właśnie ostatnie sezony coś zaczęły nabierać prawdziwego zachwytu tą pozycją. Wcześniej fani cicho siedzieli, tak mi się wydaje. Ale może...

A co powiesz na sons of anarchy ? mi przypasowalo , osobiscie polecam.

http://www.filmweb.p...low-2013-661974

Tylko obsada taka średnia- Panią szeryf mogła by być aktorka pokroju Kate Beckinsale (z Underworlda) albo z innych seriali gdzie miesza się wątek policyjny (Debra z Dextera) :) ale patrząc nawet na głównego bohatera, to chyba reszta i tak pasuje. Zapowiada się fajny motyw tak czy inaczej.

Serial animowany

Family guy

Polecam , cudo

Devious Maids! <3

Jeżeli masz przeczucie, lub ktoś Ci mówił że wiele Cie omija to brak tego serialu na liście jest tego właśnie przyczyną. Jest to serial komediowy o pokojówkach pracujących w domach bogatych mieszkańców LA:) nie myśl sobie teraz, że to serial dla kobiet o kwiatkach, szmatkach i wariatkach! ( no ok taka jest prawda ) ale jest w nim też wątek kryminalny, bo jedna z pokojówek zostaje zamordowana w tajemniczych okolicznościach...nie chcę za dużo opowiadać to po prostu trzeba zobaczyć:)

zacząłem oglądać ostatnio serial o którym nigdy wcześniej nie słyszałem i jestem miło zaskoczony, jeśli nie obce ci są klimaty gangsterskie sporo przemocy i ciekawa fabuła polecam Ray Donovan

Devious Maids! Jeżeli masz przeczucie, lub ktoś Ci mówił że wiele Cie omija to brak tego serialu na liście jest tego właśnie przyczyną. Jest to serial komediowy o pokojówkach pracujących w domach bogatych mieszkańców LA:) nie myśl sobie teraz, że to serial dla kobiet o kwiatkach, szmatkach i wariatkach! ( no ok taka jest prawda ) ale jest w nim też wątek kryminalny, bo jedna z pokojówek zostaje zamordowana w tajemniczych okolicznościach...nie chcę za dużo opowiadać to po prostu trzeba zobaczyć

Szczerze to tak właśnie pomyślałem, ale coś czułem, że tkwi w tym haczyk jakiś, a Ty mi tutaj rozwiewasz wszystkie wątpliwości. Na pewno się za "pokojówki" wezmę, jakkolwiek by to nie zabrzmiało :)

Serial animowanyFamily guyPolecam , cudo

No Ba! Simpsonowie się chowają ! Genialny serial, który oglądałem w większości sezonów, ale zabieram się za kontynuację :)

Ja aktualnie kończę 5 sezon i każdy odcinek sobie równy

Mentalista

Elementary

Białe kołnieżyki

Dwóch i pół (ale tylko do momentu gdy nie pozbywają się Sheena)

Tak wyglądały moje wakacje i muszę powiedzieć, że czas nie był zmarnowany :P

1) Breaking Bad - perfekcyjny serial.

2) Ray Donovan - świetnie zrealizowany, dość ciekawy i przyjemny w oglądaniu. Świetne dialogi i ogółem bohater ostrym badassem jest. Aż miło patrzeć.

3) Under the Dome - na podstawie powieści Stephena Kinga. Wciągająca fabuła, gorzej z wykonaniem. Ale nie przeszkadza to w oglądaniu i naprawdę warto obejrzeć.

Dexter, niestety, od 2 sezonów jest totalnym crapem nastawionym na odcinanie kuponów od sukcesu początkowych odcinków. Teraz to jest papka dla mas, która nie dość, że wnosi do historii takie brednie, że się rzygać chce, to w dodatku jest idiotyczna. Omg, ja nie wiem, jak mogli tak sp*******ć taki dobry serial...

Tzn chodzi o współczesne seriale (produkcje wciąż kręcone) ?

To może dorzucę jeszcze Community - serial o studentach podrzędnej wyższej szkoły publicznej z podejściem typu "odwalić szkołę bo trzeba".

Bo ze starszych produkcji (80/90s) to kopa tego jest typu Fresh Prince of Bel Air, Miami Vice itd .....

Jeszcze przypomniałem sobie o MINI serialu pod tytułem Sherlock, sytuacja wygląda tak że jest sobie Sherlock Holmes który jest delikatnie mówiąc zakręcony jak pański bicz i jego giermek Dr. Watson który jest weteranem wojny w ... gdzieś tam na bliskim wschodzie, fabuła jest elegancka, kapitalna gra aktorów i rzecz się dzieje w Londynie naszych czasów, serial może być delikatną odskocznią od tych wszystkich tasiemców dlatego że ma tylko 6 odcinków 3 w 1 serii i 3 w 2 serii, odcinki trwają po 1,5 h każdy, więc jak będziesz miał zajawkę na film pełnometrażowy możesz zabrać się właśnie za Sherlocka i co jakiś czas obadać 1 odcinek.

Polecam.

Przy okazji jeśli lubisz seriale detektywistyczne, ale nie takie drętwe jak CSI i lubisz patrzeć na Lucy Liu (nigdy nie mam jej dość) obadaj też Elementary, serial jest o Sherlocku który tym razem zawitał do USA gdzie za godzinę pracy kupisz wiosło i piecyk (T-Love) i przy okazji jest narkomanem.

Jest jeszcze serial o wdzięcznej nazwie Trzecia planeta od słońca, moim zdaniem najśmieszniejszy serial jaki kiedykolwiek dane było mi oglądać.

How I met your mother :D wiem, że nie ruszysz ale jako fanboy napisać musiałem

Arrow, serial na podstawie komiksu o Zielonej Strzale

Supernatural. Wg. mnie pierwsze sezony były o wiele lepsze od tego pogmatwanego i naciąganego crapu, którym faszerują nas teraz ale co kto woli.

Dwóch i pół, klasyk, warty oglądniecia dla samego Charliego Sheena.

Różowe lata 70, również klasyk, zapewnie znasz ale tak czy inaczej wspomnę ;)

Dwie spłukane dziewczyny, dobra komedia. ;)

Chodziło mi bardziej o nowe produkcje, takie, które dalej się kręcą. Różowe lata '70, czy tego typu, nie sa raczej tymi "nowymi" , ale i tak dzięki wielkie za wymienione pozycje. Tak jak Ja jak i inni na pewno na tym skorzystają. Teraz będzie co robić w te jesienne i zimowe wieczory :)