Nowe seriale

Breaking Bad. Nie ma lepszego. Nie ma. 1szy sezon trochę się męczysz ale jest krótki. Ale jak akcja się rozwinie to zapominasz o świecie

Serial jest dobry, nawet bardzo, ale Homeland wgniata go w ziemie obcasem, i spluwa z pogardą :D

Pare dni temu miał premierę nowy serial Sleepy Hollow, wydaje się być całkiem zacny po pierwszym odcinku. Pare dni temu także koneic sezonu miało Under the Dome, na podstawie powieści King'a, bardzo dobra opowieść, ale zakończenie... takie sobie.

Ktoś tam Arrow polecał - nie polecam, pierwsze odcinki dobre, od jakiegoś 6-7 totalna kaszana.

Do tego Devious Maids, bardzo dobry serial, moja matka to ogląda, na początku myślałem że to jakieś typowe coś dla gospodyń domowych, ale się pomyliłem, obejrzyj z dwa odcinki, i powinno się spodobać.

Może Strike Back? Nowego (czwartego) sezonu nie oglądałem (jeszcze) ale pierwsze trzy były naprawdę przednie. Przynajmniej jak dla mnie.

Polecam również z całego serca seriale :

- Hell on Wheels ( w klimatach westernu, budowa kolei Union Pacific i historie z nią związane, oczywiście fikcja ale w realiach realiów ).

- Falling Skies ( ktoś wcześniej pisał, że serial jest jak parabola i ma rację. Na pewno godny polecenia )

- Dexter( mój ulubiony serial, który niestety się zakończył. Dla mnie lepszego nie ma, mimo iż ostatnie dwa sezony do genialnych nie należały )

- Supernatural ( miód, cud, orzeszki )

Kończąc 2 sezon Spartakusa, dowiedziałem się dopiero teraz o tym, że aktor z pierwszego sezonu, zmarł na raka i dlatego potem "Traka" gra inny. Sądziłem na początku, że może Whitfield nie chciał przedłużyć współpracy albo go usunęli (co było by strzałem w stopę ofc), ale cóż, rak to cholerstwo, które zbyt wcześnie zabiera ludzi, którzy dali by temu światu jeszcze wiele dobrego.

Jednak dalej można spokojnie polecić ten tytuł, jako dobry powód na spędzenie wieczoru ze znajomymi przed telewizorem (jakoś full hd wymiata w Spartakusie).

A przy okazji czekania na 4 sezon "Gry o Tron":

Sons of Anarchy,serial o gangu motocyklowym,najlepsza ścieżka dźwiękowa jaką słyszałem w serialach ;)

American horror story obczaj. Czasem zajeżdża kiczem w niektórych odcinkach ale całościowo ciekawie sie prezentuje.

Może "Wikingowie"? Jak dla mnie fajny serial,jestem na 3 odcinku i jest po prostu miodnie :>.

Może "Wikingowie"? Jak dla mnie fajny serial,jestem na 3 odcinku i jest po prostu miodnie :>.

Oglądałem i powiem, że potem robi się jeszcze lepszy. Aktor grający Ragnara idealnie wręcz pasuje do swojej roli. Nie mogę się doczekać drugiego sezonu.

Dzięki za kolejne propozycje i opisy, będę miał na oku te tytuły.

Polecam Sleepy Hollow jest teraz dopiero 5 odcinków i rozkręca sie z odcinka na odcinek

Polecam Sleepy Hollow jest teraz dopiero 5 odcinków i rozkręca sie z odcinka na odcinek

Tak, oglądam to przy okazji gdy wychodzi nowy odcinek i serial zapowiada się świetnie. Czegoś takiego jeszcze nie było, chociaż tą Panią policjantkę zamieniłbym na inną aktorkę, ale za to Crane grany przez Misona pasuje świetnie ze swoim akcentem no i wyglądem :)

The walking dead polecam

jutro wychodzi 2 odcinek 4 sezonu narazie 4 sezon miodzio

Potwierdzam, Breaking Bad to genialny serial. Anthony Hopkins napisał do aktora grającego Waltera White'a, Bryana Cranstona, zachwalając totalnie jego grę aktorską. Bardzo znany aktor skomentował główną rolę Cranstona na zasadzie "ty nie grasz tej roli, ty jesteś Walterem Whitem" (http://www.buzzfeed.com/ellievhall/anthony-hopkins-sent-brian-cranston-and-the-cast-of-breaking -tu piszą o 6 sezonach, bo może chodziło o te odcinki specjalnie, nie wiem).

Mogę tylko potwierdzić słowa Hopkinsa, i pomimo, że nie jestem jakimś profesjonalnym znawcą kina (jednak amatorskim kino maniakiem owszem), to znając Cranstona tylko z roli ojca z serialu "Malcolm in the middle" (http://www.filmweb.pl/serial/Zwariowany+%C5%9Bwiat+Malcolma-2000-107977), zrobił duże wrażenie przez te sezony. Były chwile gdzie serial siadał na mieliźnie i to znacznie, ale ostatecznie jest świetny do końca. Teraz, przez Breaking Bad zacząłem szukać czegoś nowego bo poczułem niedosyt hehe.

How I met your mother wiem, że nie ruszysz ale jako fanboy napisać musiałemArrow, serial na podstawie komiksu o Zielonej StrzaleSupernatural. Wg. mnie pierwsze sezony były o wiele lepsze od tego pogmatwanego i naciąganego crapu, którym faszerują nas teraz ale co kto woli.Dwóch i pół, klasyk, warty oglądniecia dla samego Charliego Sheena.Różowe lata 70, również klasyk, zapewnie znasz ale tak czy inaczej wspomnę Dwie spłukane dziewczyny, dobra komedia.

Arrow jest świetny, oglądam go na bieżąco. Różowe lata zostawię na sam koniec bo na razie przymierzam się do Supernatural. Poza tym jeszcze oglądam Sleepy Hollow, które jest nawet nawet.

Mam nadzieję, że może ktoś doda coś o jakimś nowszym serialu, bo może coś obejrzeliście niedawno, może odkryliście jakiś fany tytuł. Proszę tylko bez podawania nazw na sucho, a zależy mi bardziej o opisie mniejwięcej, do czego można porównać i np. dlaczego warto ogólnie obejrzeć (co zachwalam sobie tutaj wypowiadających się już, dzięki wielkie). I tak odkopałem temat, i mam nadzieję nie oberwać za to, więc nie pogarszajcie sytuacji, heh.

Polecam Legend of the Seeker (Miecz Prawdy)

http://www.filmweb.pl/serial/Miecz+prawdy-2008-439861

Z tego co warto obejrzec a nikt nie podal

-Rzym (Rome)

-Czas Honoru (bardzo ciekawy serial z czasow 2-giej wojny swiatowej)

To sa moje top 2 tytuly od ktorych nie moglem sie oderwac.

Zgodzę się z panem o nicku Isur.

Również polecam Legend of the Seeker. Według mnie świetny serial.

Jedna z najmocniejszych rzeczy jakie widzialem ,juz 2 razy i zobacze zaniedlugo 3 raz .

Niesamowita fabula trzymajaca w napieciu i klimaty o ktorych nie zapomne .

Polecam ale tylko 3 odcinki :<

http://www.filmweb.pl/serial/Zagubiony+pok%C3%B3j-2006-370554#

Zagubiony pokoj

Z tych nowszych seriali polecam Arrow - z odcinka na odcinek coraz bardziej się rozkręca :)

Tak jak już ktoś wspomniał to American Horror Story.

1 sezon- nawiedzony dom
2 sezon- psychiatryk
3 sezon- sam musisz zobaczyć bo jest najlepszy jak narazie *.* (dla mnie oczywiście)

Jak to możliwe, że nikt nie polecił najlepszego serialu jaki dotychczas powstał?!

Brytyjskie wydanie Sherlocka. Odcinka trwają tyle co pełnometrażowy film, jednak to pozwala na zbudowanie głębi poszczególnych z nich.

Jak dotąd jest to dla mnie 10/10, gdzie Breaking Bad jest 8.5/10. Polecam, zwłaszcza jeśli, ktoś uwielbia grę aktorską na najwyższym poziomie.

Brooklyn 9-9

Narazie tylko pilotowy odcinek ale genialny sitcom

Detektyw

genialny serial mroczny klimat, dobra gra aktorska narazie tylko 3 odcinki

Agenci tarczy

Wczoraj premiera 2 odcinków jeszcze nie oglądałem to nie wiem

Może Doctor Who?