Nowy server, nowa ekipa

Na stronie głównej ukazał się zaskakujący news o nowym serverze EN PvE który prawdopodobnie wystartuje 22 lipca.

Szukam ludzi którzy zaczęli by na nim grać by zrobić gildie. Jesteś zainteresowany ?

Jeśli tak pisz do mnie na gg : 7490760

Aktualnie Zainteresowani :

Dixell

Cold

Kebra

Cree

fenix

crracked

łoś

Mac

RedOcean

Kubox

Slod

Jeśli ktoś straci chęci na grę niech da cynk :]

Gdyby zaczęło grać od wystartowania servera 10 osób to proponuję od razu zrobić gildię każdy da po 10k max godzinka gry :]

Ja jeszcze w Rom'a nie grałem, patrzyłem tylko na screeny, czytałem o nim... że to kopia WoW'a.

w WoW'o podobne nie grałem.

Podobno dużo questów co akceptuję tylko w cabalu.

Skusiłbym się żeby zagrać, ale nie wiem, czy będę umieć, i czy nie odpadnę.

Ps. na 15-16 lipca planuje zagrać w L2 ponieważ jeden server przechodzi na Gracie Final(a jest part 2, a ja go nie mam)

Poczytam o rom'ie, ew. zagram w niego :)

Zdolny jestem zagrać nawet Priestem :)

A jak mi się nie spodoba, (o ile zagram), to Rogue

Ja w RoM-a sporo grałem, Knightem. Miałem 26 lvl, na serwerze PvP, ale chyba nieco go zj***łem.

Dodatkowo irytowało mnie PK, czy jak się to zwało, bo ziomki na hight lvl mnie zabijali... :P

Hieny cmentarne...

Chętnie bym wrócił do gry... : )

Nie wykluczone, że i ja zaczekam na nowy serwer, z tym, że będę bił tylko jedną profesję, za druga zabiorę się jak dojdą nowe z updatem, z tym, że dużo czasu nie poświęcam na grę.

Ja sie tez pisze do wspólnej gry na nowym serwie:D

Wiesz Dixuś chyba jedna wrócę bo gra nadal mnie kręci. Jeżeli uda mi się podkręcić komputer to chętnie zagram. Ja, ty i oczy kobry xD Ekipa będzie sieć strach ;D

Za te oczy kobry masz goga : D

Widzę, że damy rade może coś skroić ekipy.... : P

Chyba jeszcze żadnemu teamowi z forum nie udało się przetrwać, więc wydaje mi się, że z tym będzie to samo.

Ostatnio robili ekipe w0w'a to nawet nie doszli do tego na jakim serwie mają grać :/.

Ale co mi tam, piszę się na to ;).

A teraz pytanko, czy macie zamiar robić jakiś system grania? Chodzi o to, że każdy gra jak chce, czy umawiamy się o ustalonej godzinie i kox??

Chyba jeszcze żadnemu teamowi z forum nie udało się przetrwać, więc wydaje mi się, że z tym będzie to samo.Ostatnio robili ekipe w0w'a to nawet nie doszli do tego na jakim serwie mają grać :/.Ale co mi tam, piszę się na to .A teraz pytanko, czy macie zamiar robić jakiś system grania? Chodzi o to, że każdy gra jak chce, czy umawiamy się o ustalonej godzinie i kox??

Jak najbardziej freestyle...

Chodzi o ekipę do gadania a nie grania na siłę.

Też jeszcze nie grałem w RoM ale może spróbuję. Tak to grałbym w WoW'a ale jest tak jak napisał łoś plan nie wypalił. Zabieram sie do sciągania.

Ja oczywiście się dołączam, ale należy pamiętać, że jestem głównie "crafterem" i rzadka roślina, drewno albo kamień kuszą mnie tak bardzo, że MUSZĘ je mieć ;-). Przynajmniej będziecie mogli mieć ode mnie sprzęt i mikstury za bezcen.

PS: Jeśli chcecie, to mogę założyć stronę naszej gildii na swoim IP, tylko musiałbym znać jej nazwę.

Po rozmowie z Mac70'iem ustaliliśmy jak to będzie wyglądać w gildii

Master - Dixell

Vice Master - Mac70

Leader - Kebra

Leader - łoś

Jeżeli macie jakieś wątpliwości piszcie tutaj, aby na starcie nie było akcji :]

Jeżeli wam to pasuje to gdy wystartuje server gramy aż uzbiera każdy 15k wysyła mi je. Następnie robię party

lecimy do Guild Hall i tworzymy gildię.

Nazwa : Enigma

Pograł bym sobie z wami ale z moim netem to by sie RoM ściągał 2 lata :( nie ma sensu może dołącze do was jak neta zmienie a to sie za niedługo powinno stać

http://www.gildiaenigma.fora.pl - nasze forum

Ja się tez przyłączam.

Z chęcią dołączę. Nick Slod.

Skoro będzie to nowy serwer, jeśli zdąże to Cold, jeśli nie to Artur. :)

Ps. Ściągam już RoM'a.

Pisze sie na to. Prawdopodobnie bede gral scoutem. Nick podam pozniej(jak bede wiedzial jaki...)

Pisze sie na to. Prawdopodobnie bede gral scoutem. Nick podam pozniej(jak bede wiedzial jaki...)

Każdy zainteresowany proszony jest o rejestrację tu http://www.gildiaenigma.fora.pl/

Powoli spamujemy.

Ale jest jeden problem- serwer prawdopodobnie będzie po niderlandzku, a nie po angielsku...

PS: Już jest dobrze, tylko niedokładnie przeczytałem news ;-)