Nowy wygląd strony głównej

Dzisiaj wchodzę i ładuje jeszcze raz bo strona wygląda jakby haker zamieścił stronę o pożyczkach, czy innym g.....zero granic, jakiejś tabelki czy coś. Wygląda to bardzo źle, wiem, że macie to gdzieś bo gracze się przyzwyczają.

Powiem tylko tyle: newsy 1 pod 2 to było to. Teraz to wygląda jak strona wykonana przez Kaliego z Afryki za banana. Jest ohydna i wstrętna. Nie mówię, że nie będę korzystał bo nie ma wyjścia z pewnych powodów..ale tylko dlatego dać czytającym krowie łajno?..no fajnie..dzięki po prostu

polać mu dobrze prawi

normalnie to nie komentowalem nigdy takich zmian. Nowy layout jest slaby, ale chlopaki przynjamniej zrobili wiecej miejsca na reklamy :)

Warto zauważyć ile miejsca się marnuje na dole środka strony. spokojnie jeszcze pare newsów by weszło :D

O Jezusie!

Panowie, wiele layoutów już widziałem, ale tak to nikt dawno nie spie*dolił...

Oczy bolą od oczobitnych kolorów i kulfoniastej czcionki...

Osobiście nie jestem w stanie tego czytać, nie tyle że nie chcę - nie da się od oczopląsu!

No przyznam że brzydko to wygląda, jak na dole jest tyle wolnego miejsca. Ogólnie lubie system kafelków, jak sie poprawi to bedzie OK.

Nowy layout jest tak beznadziejny, że aż przykro patrzeć. Mógłbym uwierzyć, że to wynik błędu. Rozumiem że cały rozkład został zrobiony po to, by więcej ludzie klikali w reklamy, bo w tej chwili ciężko odróznić content od reklam. Wszystko się zlewa w jedną , nieskładną formę.

Ja jestem w stanie zrozumieć chęć zysku, ale to jest dość spory updatek strony z tradycjami. Szczerze to przekroczyliście punkt w którym człowiekowi z dowolnym poczuciem estetyki powinno się chcieć wchodzić i patrzeć na taką stronę.

Dobrze, że ktoś ten temat poruszył. Mam takie samo zdanie na ten temat: ni to czytelne, ni to przyjemne. Żeby widzieć content forumowy muszę scrollować w ch*j do dołu, kiedy wcześniej wystarczyło leciutko smyrnąć i było wszystko widać. Cały ten design jest ch*jowy. Jest tutaj te forum, to chyba można zapytać o opinię? Nawet newsa dać, żeby ludzie mogli swoje zdanie wyrazić. To oczywiście nie, bo trzeba za***ać gównem cały monitor użytkownikowi z rana.

Matko bosko, ccco to się staneło. Tragiczny layout.

Jeżeli zmieniać stronę to już całą a nie w kawałkach. Motyw z umieszczeniem newsów obok siebie jest spoko moim zdaniem, ale teraz tło nie pasuje o wszystko się zlewa i do tego 2 reklamy po bokach ekranu... wiecie co mnie najbardziej boli ? To, że aby poczytać najnowsze poruszone tematy na forum trzeba przewinąć w dół 2 km, aby w końcu to ujrzeć. Główny układ zmienili natomiast pasek boczny kwiczy i kompletnie nie pasuje teraz do strony.

Jak tak ma wyglądać polski portal o grach MMO gdzie szukam newsów czy informacji na temat danej gry to ja podziękuję.Wchodzę dziś na stronę i CO widzę jeszcze więcej OCZOJEBNYCH REKLAM między newsami bez obrazy ale doj**aliście po całości.

Że tak brzydko spytam, co pan, jaja se pan robi?

Przechwytywanie.JPG

@guru pls zmien wyglada jak normlane poprzednio dziekuje... bo ten wyglada g**** i za dlugi ;/

Ja dodam, że jeśli to kolejny żart przed jakąś drobną zmianą..to się..............nie jest to śmieszne.,nie macie po 5 lat..Pewnie sracie ze szczęścia teraz , że ludzie się wkurzają..taki teraz trend developerów...ode mnie kop w ..jeśli to żart, a wkurzyło mnie to tak bardzo bo fajnie się czytało poprzednia stronę i zawsze z rana przy kawce dla uspokojenia czytałem..a teraz cały dzień się poszedł walić

Nawet z adblockiem układ strony wygląda fatalnie :D Newsy już dawno się skończyły a pasek po prawej stronie ciągnie się jeszcze w nieskończoność.

TRUE STORY

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA PORTAL strefaMMO.pl. PROFESJONALIZM I POSZANOWANIE UŻYTKOWNIKÓW GWARANTOWANE, NIE TO CO W TUTEJSZYM KURWIDOŁKU.

Jeśli coś jest dobre, to po co to zmieniać?
Nowy wygląd strony jest...no nie da się inaczej - do d*py ;x

ktoś usilnie próbuje iść za trendami które nie wszędzie pasuje, nowa strona jest TRAGICZNA, nie tylko z wyglądu ale także z funkcjonowania, jeżeli to ma tak zostać to dajcie chociaż możliwość wyboru, żeby ktoś chciał mógł zmienić na stary wygląd

>Wejdz na mmorpg.org.pl

>Nowy layout (lujowy)

>cotusieodjaniepawliło

>Wiesz że już jest temat ze skargami

>Doczepiasz swoją skarge

>Modlisz się o powrót do przeszłości

Ten nowy layout to jest jakaś kompletna porażka. Ni to nie jest czytelne, ni to jakoś składnie poukładane, ot rozwalone na cztery strony świata coby więcej reklam zmieścić, tragedia.