Nowy wygląd strony głównej

Nie traktujcie mojego tematu jak skargę, ja naprawdę tak myślę, teraz taki trend w stronach , że byle więcej na 1 stronie..ale w przypadku gier się nie sprawdza..gry to lista..a nie pasztetowa z rodzynkami...już kilka stron zmieniło wygląd na własnie taki, że 2-3 newsy obok siebie..i co..i oczopląs..masakra po prostu

Popieram, totalna chu*oza. Dlaczego osoba odpowiedzialna za wprowadzenie tego szajsu nie podzieliła się swoimi słusznymi wątpliwościami z administracją? Bo chyba były wątpliwości, prawda?

Po prostu to zmieńcie. Tragedia ten nowy wygląd

/vote przywrócenie starego wyglądu

Najgorsze są oczojebne reklamy, które przytłaczają swoją wielkością newsy. Obecnie strona jest ekstremalnie nie przejrzysta i nie intuicyjna.

Edit: Po odpaleniu adblocka nie ma już takiego burdelu na stronie i wygląda to znośnie, także teges...

Mówisz? To też odpalam. Nie ma sensu się męczyć.

Z adblockiem nie ma dramatu, ale jest wciąż jest źle.. Ciągnący się pasek z prawe strony w nieskończoność ..

A ja proponuję odpalać stronę z adblockiem, przynajmniej tylko ,,trochę'' przyzwoiciej to wygląda.

Przecież ten portal to w wielu kręgach już pośmiewisko, to komu wy chcecie dawać zarobić? Guru? :P

smiechłem jak zobaczyłem tą "nową stronę"

guru pedał, dupe sprzedał

Najgorsze są oczojebne reklamy, które przytłaczają swoją wielkością newsy. Obecnie strona jest ekstremalnie nie przejrzysta i nie intuicyjna.

Edit: Po odpaleniu adblocka nie ma już takiego burdelu na stronie i wygląda to znośnie, także teges...

Zrobilem dokładnie to samo. ADBLOCK wlączony i juz da się czytac. Ogólnie kafelki mi nie przeszkadzają strona wczytuje sie troche szybciej ale ilość reklam mnie zabila.

Ktoś już link do konkurencji usunął. Szkoda moim zdaniem, bo tamta strona wygląda o niebo lepiej a newsy są pisane przez kogoś kto ma trochę pojęcia o tym co pisze, nie to co Guru i jego "PUBG TO SURVIVAL, NIE WYMAGA SKILLA TJ CS:GO" i tak dalej. Spam reklam, układ tworzony przez jakiegoś trolla. Jak widać administracja ma to w głębokim poważaniu. Czas lecieć do konkurencji :P

Też odpaliłem adblocka no i jakoś to tam wygląda, ale nadal śmieszy że newsy kończą się po 2 mocniejszych scroolach, a do forum potrzeba prawie 5 xDD

@guru jak widać jesteś sprawcą wszystkiego. Odpowiadasz za nowy layout, za olewanie użytkowników, za forum i pewnie całe zło tego świata :)

@PefriX nie śmieszkuj... zachowaj powagę sytuacji. Przecież z takich gróźb nie wolno sobie drwić. Widzisz ten cały batalion? Proponuję wybudować bunkier z pokojem podwójnie zbrojonym dla guru. Damy mu layout lasu żeby idealnie zlewał się w otoczenie. Ewentualnie na drzwiach damy ze dwie reklamy.

@guru jak widać jesteś sprawcą wszystkiego. Odpowiadasz za nowy layout, za olewanie użytkowników, za forum i pewnie całe zło tego świata 

:lol: @guru odpowiada także za głód, wojny, zabieranie dzieciom cukierków, terroryzm, kataklizmy i wszystkie niedokończone produkcje wypuszczane w early accessie. Nic tylko zlinczować gn*ja :P;)

Imho strona wygląda dość suabo, ale pewnie będzie nieco zmieniona. Zakładam, że coś w cssie się zjebsuło/pomyliło administratorowi/właścicielowi, albo korzysta z dużego monitora i wygląda to u niego inaczej, a nie przetestował na innych rozdziałkach/monitorach. Kiedyś czytałem wywiady i z tego co kojarzę jedynym człowiekiem, który (w wolnym czasie po pracy) tworzy portal jest główny admin/właściciel a nie jest to guru, tak więc blamaż w tym wypadku jest nietrafiony (chyba, że był zamierzony mając na uwadze powyższe, to szacuken bo się uśmiałem) ^_^

Jesli skalowanie newsów dostosowywało by sie do rozdzielczości monitora (np 3 newsy w pasku na fullHD) I nie kończyło by sie po 12 newsach (wiemy ze wynika to z chęci posiadania większej liczby kliknieć) to strona nie wygladała by tak tragicznie. Obecnie strony przegladam na drugim mniejszym monitorze i wyglada to w miare ok (po zastosowaniu adbloka) ale po przerzuceniu na duży monitor wygląda to faktycznie biednie.

e tam, to tylko 9 reklam, ktore sa 3 razy wieksze od glownych artykulow.. + zbyt mocno rozciagniety boczny panel.

google.com

xxx

dziekuję bardzo, było miło

o.O

wszedłem do konkurencji:

- myśle sobie, "o jak tu fajnie z adblokiem"

- druga myśl, "Wyłącze adbloka, zobaczę ile mają reklam"

- nie zauważyłem praktycznie żadnej różnicy, "o kur*a!"

można? można...

No cóż, strona główna faktycznie wygląda słabo. Ja wiem, że teraz administracja będzie prowadziła zawziętą batalię z użytkownikami, twierdząc że "Tamte layouty też były hejtowane. Przeczekamy to." i jedna strona będzie robiła drugiej na złość. Ale:
- system "kafelków" jest w porządku, ale uściślając ilość newsów do takiego stopnia, że połowa strony jest niezagospodarowana, to wygląda to obrzydliwie i mało profesjonalnie. Przypomina mi to, jak w Liceum uczyliśmy się robić podobne rzeczy w przeciągu 5h lekcyjnych i nie wychodziły takie babole, jak tutaj. :/
- nawiązując do poprzedniego problemu - pasek z boku (zgodnie z opiniami przedmówców) ciągnie się w nieskończoność i również rzuca to marne światło na wizerunek strony. Najbardziej problem widać, jak przerzuci się na 2 stronę newsów, i wtedy nie ma już tych głównych, dużych "kafelków", tylko są same małe. Wtedy "długość" newsów ogranicza się do 2 pełnych scrollów myszką. A reszta? Może dlatego że mam włączonego adblocka nic tam nie ma :)
- przeplatanie reklam z newsami... serio? Black desert, nowy "dodatek" (buhaha guru mój mistrzu :)) do Wowa, pizza za 11,50... co kuźwa?
Jak ktoś tu wspominał o konkurencji, to ja poproszę linka na PW do tej konkurencji, bo na razie jestem zażenowany. A jak mi napiszecie ile zarabia guru i będzie to całkiem rozsądna kwota, to rzucam moją obecną robotę i zacznę wam pisać o grach. Bo niestety wydaje mi się, że w przypadku naszego głównego redaktora wystąpiło coś, co określa się zużyciem materiału, ew. "przejedzeniem". Ile on już pisze te newsy.... kiedyś były one rzetelne, serio. Wydaje mi się, że teraz po prostu "odpitala" co do niego należy (oczywiście o przykładności nie ma tutaj mowy) a później idzie na szejka, przeglądając w smartfonie wysyp negatywnych komentarzy dotyczących jego nicku i zastanawiając się - nie jak się poprawić - tylko jak zagrać nam kolejny raz na nosie. Bądź co bądź negatywne komentarze to komentarze, a (czasem) debilne wręcz tytuły również nabijają wyświetlenia. W każdym bądź razie - czekam na PW nt. zarobków i ew. linka do jakiegoś rzetelniejszego portalu. Hejka :)