Odwołanie od bana

Naprawdę zależy mi nad odwołaniu od niesłusznego bana, więc proszę nie usuwajcie tego, wasz email również nie działa to gdzie mam się odwoływać jak nie tu, chciałbym żeby ktoś po prostu wprost napisał za co jest ten ban i tyle Tatamuminka

530_17_40_31.jpg

Zważywszy na to, że przed chwilą wysłałem maila, który doszedł na podany adres @ to jednak działa. ; )

proszę więc podaj emaila spróbuje jeszcze raz

Jest to dokładnie ten adres na który wysyłasz, może poczta na o2 ma jakiś problem w to już nie wnikam.

Jest to dokładnie ten adres na który wysyłasz, może poczta na o2 ma jakiś problem w to już nie wnikam.
This is an automatically generated Delivery Status NotificationTHIS IS A WARNING MESSAGE ONLY.YOU DO NOT NEED TO RESEND YOUR MESSAGE.Delivery to the following recipient has been delayed:     mmoplaya.bans@gmail.plMessage will be retried for 2 more day(s)Technical details of temporary failure:The recipient server did not accept our requests to connect. Learn more at https://support.google.com/mail/answer/7720[(0) gmail.pl. [93.191.168.52]:25: socket error]----- Original message -----
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed;        d=gmail.com; s=20120113;        h=mime-version:date:message-id:subject:from:to:content-type;        bh=NnxSRLRZIcycUsnP/jBFmNlozUGz51rJyQkBn9ALCLk=;        b=Im9PpMHwdkT9dkIAaoZnJEyoXqk0Qa9g0TCD5de4mjNUnRESUYOu9wckt8A05i1eMs         3Y6u4WGVIEA9rbNUK/iPZJXRElutCkj4hQ8e0Ld1hX+9i6J/GrEqv+t9XUIZq5zCh8Z+         3FTznSmh+oX0ZVcqpNpzWwCC0U0rHyg0ibeFXm9vBrdKAjOm7W/+dA2Hyu1w959l7r85         owxfir729g5q3xkhWne9BtAep/KHSoTShLn4kEiMa0T4r3CJrfUipxXvjEKyIRekVgw/         gigy5q7OZBlvru7CuZbh7YP+hirTzoAi2LRyRs7S6s03G0BwSbbSU/TCMR7mbH9aEbCw         sxAg==MIME-Version: 1.0X-Received: by 10.107.10.135 with SMTP id 7mr22123072iok.196.1440490625531;Tue, 25 Aug 2015 01:17:05 -0700 (PDT)Received: by 10.107.142.22 with HTTP; Tue, 25 Aug 2015 01:17:05 -0700 (PDT)Received: by 10.107.142.22 with HTTP; Tue, 25 Aug 2015 01:17

to jest odpowiedz z gmaila też raczej nie działa

Jak to się dzieje, że Wy takie magiczne problemy macie, a mi wszystko działa?

Gwoli ścisłość mail kolegi doszedł. ; )

kolegi doszedł a mój nie możne to jest coś z dns?

bo z gmaila i wp nie dochodzi, ale mniejsza oto jeżeli możesz w takim razie wysłać meila za mnie trochę to pokrętne ale skoro ja nie mogę?

Mi działa normalnie, wiadomość doszła.

Znaczy, że ja mam wysłać maila na adres @, który ja będę rozpatrywał? NO PRZEZABAWNE :D

Jeśli jest nowy regulamin, nie powinien polecieć ban za 2 konta ? Jak mamy przestrzegać regulaminu, czemu to nie robić od dzisiaj.

w każdym razie moje odwołanie jest w skrinie dołączonym w pierwszym poście, jeśli jakiś administrator che się podjąć odwołania może zrobić to tutaj, bo to że z mojego emaila nie dochodzą wiadomość nie jest moją winną

mmoplaya.bans@gmail.pl

Jaki gmail.pl?

Za własną głupotę i tak się płaci "5.1. Użytkownicy mogą posiadać tylko jedno konto. W innym przypadku oba konta, a także wszystkie kolejne, będą permanentnie blokowane (przynależność kont jest weryfikowana poprzez adresy IP). Wyjątek stanowią sytuacje, kiedy z jednego adresu korzysta kilka osób (siec osiedlowa, rodzina, itp.) - należy taką sytuację zgłosić moderatorom."

Za własną głupotę i tak się płaci "5.1. Użytkownicy mogą posiadać tylko jedno konto. W innym przypadku oba konta, a także wszystkie kolejne, będą permanentnie blokowane (przynależność kont jest weryfikowana poprzez adresy IP). Wyjątek stanowią sytuacje, kiedy z jednego adresu korzysta kilka osób (siec osiedlowa, rodzina, itp.) - należy taką sytuację zgłosić moderatorom."

tobie odpisze mimo tego że nie oto chodzi, nie mogę się inaczej odwołać jak napisać odwołanie, chciałem wysłać email ale się nie da, i nie głupotę tylko za bana za nic od tak, to tyle proszę nie oftopujcie niech się wypowie salek i tyle dziękuję

A jak się ma odwoływać, skoro nie może się zalogować i miał problemu z mailem? Przestańcie spinać poślady i pomyślcie trochę. Ma drugie konto tylko po to żeby napisać ten temat.

Jak wysyła na gmail.pl, to nic dziwnego, że ma problem. Karmicie tylko trolla, bo insta-perma bana mógł dostać tylko za multikonto...

Jak wysyła na gmail.pl, to nic dziwnego, że ma problem. Karmicie tylko trolla, bo insta-perma bana mógł dostać tylko za multikonto...

eh nie spamuj, nie wiesz nie odzywaj się, salek potwierdził ten email jest prawidłowy 4 post ---

Bo jak wysyłałeś z WP, to miałeś gmail.com, czyli prawidłowy. Niestety w komunikacie błędu z Gmail jak wół jest gmail.pl, a takiego maila po prostu nie ma.

Zresztą, nikt nie uwierzy, że świeżo założone konto nowegu użytkownika pierwsze co robi, to wyciąga tematy sprzed roku, które łamią nowy regulamin.

Tyle ode mnie.

Nie wiem w co wierzysz, ale na forum zasady stawione są za pomocą regulaminu, i w tym regulaminie nie ma nic o wierze w coś lub kogoś, zanim mnie ktoś z hejtuje napisze że tak założyłem multikonto tylko i wyłącznie żeby się odwołać od bana, a ty cały czas piszesz opftop ie wiadomo poco daj się wypowiedzieć salkowi koniec .>.

Pisalem o tym od razu, na samym poczatku.

Nie ma dowodów nie ma bana.