Ogólna dyskusja o grze

A więc jest to temat gdzie możecie dyskutować o RoM-ie

Ostatnio kupiłem w IM książkę do craftingu, bardziej mi się opłaca jej używać czy robić to w naturalny sposób?

Jeśli będziesz jej używać wiedza twojej postaci o craftingu wzrośnie jest to też udogodnieniem dla jeszcze nie craftujących

No tak ale to wbija w 6 sekund 0,01%!

Dziś na noc zostawię kompa i zobaczę ile wzrośnie ;)

No tak ale to wbija w 6 sekund 0,01%!Dziś na noc zostawię kompa i zobaczę ile wzrośnie

Gdzie to kupiles?

W IM za 20 kryształków ;)

Panowie ze smutkiem to stwoerdzam , ale narazie olewam armor crafting i koksuje tylko blacksmithing , próba rozwijania naraz 2 craft skilli korzystających z tych samych matsów , to perwersja nie gra , więc zostaje narazie tylko przy tworzeniu broni :)

Właśnie, jak ktoś gra na serwerze Siochain to jakby mógł niech prześle mi matsy.

nick: Pielegniarka

Wiecie skąd wziąć vapor stone?

Właśnie, jak ktoś gra na serwerze Siochain to jakby mógł niech prześle mi matsy.nick: PielegniarkaWiecie skąd wziąć vapor stone?

Gram ja nick Spawnpl. A o jakie Matsy pytasz? :D

Głównie drzewka i roślinki z okolic Varanas.

Ktoś mi powie skąd zdobyć vapor stone

Gra jest super polecam

Wraz z pojawieniem się polskiej wersji językowej do gry powróciłem i muszę przyznać, że ta gra się bardzo szybko rozwija i warto w nią zagrać, bo lepszego darmowego MMO się nie znajdzie nigdzie.

Mac znajdzie...

Każdy ma swój gust ja lubię grindówki i mi to nie padło na kolana.

Mac znajdzie...Każdy ma swój gust ja lubię grindówki i mi to nie padło na kolana.

Też wolę gridnówki, ale akurat RoM mi się spodobał. Questy na okrągło i nic poza tym.

Nie chcę zakładać nowego tematu więc napisze tu.

Jak kupie mount'a w itemshop to będzie on dostępny na wszystkie postacie na danym serwie czy jest przypisany do jednej postaci?

Mam zamiar kupić mount'a ale dopiero zaczynam grać w RoM'a i zmieniam postacie w poszukiwaniu tej jedynej :D

Nie, nie jak kupisz to wchodzisz w takie okienko przenosisz do plecaka.

Na innych postaciach nie będziesz miał tego, a jak chcesz mogę ci dać moje konto z mountem na zawsze "Gromowy Tygrys" w tym Mag 22/Kapłan 21.

Dziwne ja kiedyś mogłęm o.0

Dziwne ja kiedyś mogłęm o.0

Nie klam. Gram od CB i co nieco wiem.

Lepiej wyłożyć 2 stówy i kupić WoW'a...

Ja radzę wam to... doszedłem do wniosku po miesiącu gry w to zabugowane gów*no zbalansowane jak siła tygrysa z kotem.

SZKODA CZASU...

Allods, Runes of Magic itd... to wszystko darmowe podróbki WoW'a.

Każdy kto zagrał w WoW'a wie o czym piszę B)

Tak, bo wow to przecież hiper-mega-ultra-rulezzzz-extra-produkcja.

A tak na poważnie, wow jest dobrą grą, która - gdyby nie skok w stronę totalnej komercjalizacji - była by jeszcze lepszą grą.

Mimo to wole RoMa, może nie ma tak zaawansowanej fabuły, ale nadrabia to grywalnością. W moim przekonani RoM > WoW