Ogólna dyskusja o grze

Ja radzę wam to... doszedłem do wniosku po miesiącu gry w to zabugowane gów*no zbalansowane jak siła tygrysa z kotem.SZKODA CZASU...

Bugów aktualnie jest naprawdę mało, szczególnie tych związanych z questami, zostały naprawione, więc jeśli grałeś w czasie OB rodzimej wersji, to chyba było logiczne, ze takie testy są od tego bu bugi zlokalizować i naprawić.

Gram w RoMa, chłopaki przyjmiecie do gildii newba który ma 10lvl?:D

Grałem, ale mi isę znudziło jak wszystko, czego próbowałem xP. Mam takie pytanie... Czy gracie w to ze względu na klimat, podobieństwo do WoW czy jakies ,,innowacje'' sprawiły, że nie możecie się od tego oderwać?

Grałem, ale mi isę znudziło jak wszystko, czego próbowałem xP. Mam takie pytanie... Czy gracie w to ze względu na klimat, podobieństwo do WoW czy jakies ,,innowacje'' sprawiły, że nie możecie się od tego oderwać?

Gram, bo jest miła atmosferka, fajna mapa - klimacik, odkrywam tajniki scinania drzew, craftingu itp. :-D A poza tym lvluję maga/druida ;-) I czekam na AoE jakieś.

Póki co pierwszy dzień gry. Jakoś leci..

Czy jest w Polskiej wersji językowej? Dużo Polaków w nią gra? Są Polskie guild?

warn_ico.png
Dostajesz warna za archeologie. Jak zauważyłem nie tyko w tym temacie tak zrobiłeś. - crracked

Cześć, mam pewne pytanie otóż nie dawno zachciało mi się zagrać w RoM'a, ale podobno ta gra już podupada, szał na nią przeszedł i moje pytanie brzmi czy wciąż można zagrać w to i liczyć na dużą populacje normalnych graczy? Wiecie bo ta gra trochę waży i nie chce w ciemno jej ściągać, a w RL nie mam kogo spytać, bo nikt w to nie gra.

tak ilość graczy spada, sam skończyłem grać w grudniu i już robiło się pustawo ale pograć jeszcze można. Do endgame - 70 lev dolecisz za darmo i dosyć szybko jak trochę ogarniesz grę - jest bardzo dużo misji. Gorzej jak będziesz chciał robić instancje przewidziane dla 60lev i wyżej bo eq będzie drogie a zdobycie złota trudne bez kasy się raczej nie obejdzie. Myślę, że warto pograć. Jak się zdecydujesz grać koniecznie zaglądaj na oficjalne forum RoM jest tam dużo poradników. Chcesz grać dpsem to rób łotr/zwiadowca ostanio rządził.

to juz lepiej zagrac w AION/L2:| przynajmniej bez is grasz..

to juz lepiej zagrac w AION/L2:| przynajmniej bez is grasz..

Rozumiem że to odnosiło się do wersji p2p?

Cześć gralen swojego czasu w RoM i bym chętnie wrócił na mojego (chyba) 35 rycerza. Ale z tego co pamiętam mam dosyc słabe eq, gdyż myślałem że kończę z tą grą. Czy dam radę bić moby i robić questy bez super sprzętu choc najgorszy z tego co pamiętam to nie był.

Oczywiście że da rade, to tylko questy. Zrob te latwiejsze , zeby moc zrobic trudniejsze za ktore dostaniesz eq , do 50 spokojnie na eq z questow mozna jechac.

Pozdrawiam, Maslan

Konkurs !!! ! 5x GIFT DO ODDANIA

Witam Mam ostatnie 5 x Gift

myślałem co bym za niechiał Ale pOStanowiłem ODdac Je Prawie za nic

Wystarczy ze zarejestrujecie się z moich linków do gier i potwierdzicie email

Zajmie wam to niecałe 5 minut Więc myślę Że Się Opłaca

Szansa na wygranie jest dość wysoka bo zrobię losowanie

Wystarczy źe pod tematem napsizecie nazwy użytkownika pod ktorymi sie rejestrowaliście

Szansa na wygrane -

5 Użytkowników Wykona 3x rejestracje tak jak trzeba - 100%

10 Użytkowników - 50 %

20 Uzytkownikow - 25 %

Więc Są Spore

Po losowaniu Podawać Mi Steam

Linki Do Rejestracji :

http://pp.funhub.pl/api/click/952

http://pp.funhub.pl/api/click/964

http://pp.funhub.pl/api/click/965

http://pp.funhub.pl/api/click/978

http://pp.funhub.pl/api/click/979

Zyskuje ja i wy

*UWAGA ROZSYŁAC LINKI DO ZNAJOMYCH !!!! KAZDY ZNAJOMY TO KOLEJNA SZANSA DLA CIEBIE !!!

warn_ico.png
Perm za spam. Dość, że się zarejestrowałeś dziś, to ciągle wysyłasz tą wiadomość. -Revolutio

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

słyszałem że crafting jest w romie nieopłacalny czy to prawda?

tak na wysokich lvlach jest nieopłacalny,ale zbierać surowce możesz na gildie.

Kupiłem kiedyś RoM w wersji pudełkowej wraz z jakimiś dodatkami. (Mount, dom etc)

Grę zainstalowałem, pograłem chwilę, nie przypadła mi do gustu. Kod nieużyty, jeśli komuś by się przydał o ile jest ważny, oddam, gdyż mi nie jest do niczego potrzebny.

ta gra to gowno cała rozgrywka jest popsuta przez IS

Cześć gralen swojego czasu w RoM i bym chętnie wrócił na mojego (chyba) 35 rycerza. Ale z tego co pamiętam mam dosyc słabe eq, gdyż myślałem że kończę z tą grą. Czy dam radę bić moby i robić questy bez super sprzętu choc najgorszy z tego co pamiętam to nie był.

Gra nawet ale nie za fajna miałem 60 lv strąznik/łucznik ale mowie cała gra to IS

Dla mnie fakt, że RoM jest P2W oznacza, że nie bd w to grał. ;f

Grałem gierka spoko,ale niestety P2W ;/

To fakt RoM jest P2W, ale nie wydając rl kasy też da się "coś" osiągnąć wystarczy dobra gildia. Dziennie możemy kupić 15 diamentów (Sam mam 6 postaci gdzie dziennie kupuje 15d) u NPC, dodatkowo wprowadzili scoreformore.net na najwyższym poziomie dostajemy 150 diamentów miesięcznie. Można porobić parę kont i miesięcznie diasy dostawać za free, tylko to zajmie sporo czasu.

Jeżeli znajdziemy odpowiednią gildię która w głównej mierze nastawiona jest na PVE i farmienie instancji nie trzeba wydawać żadnej kasy na tą grę. Sam item z insty "Grobowiec 7 Bohaterów" łazi od 20 do 70kk, zależy jaka część eq. Ludzie sprzedają diamenty po 30k czyli 30kk = 1k diamentów = 50 zł.

Tylko teraz tak :P Potrzeba chęci i czasu, żeby coś osiągnąć nie wydając kasy, lecz pytanie czy warto tracić czas w takiej grze ?

Jak ktoś by zaczął grać na Saoraid to chętnie pomogę (bynajmniej nie finansowo) w questach, poradzić i pogadać :P

Pod koniec września będzie patch z nową instancją, strefą i innymi rzeczami.