Ogralem wszystko i nie znalazlem nic dla siebie. POMOCY

Cześć, ostatnie czasy naszła mnie ochota na jakieś MMO i doszło do mnie że ograłem chyba wszystko i nie mam pomysłu co dalej. Pomożecie?

Dodam że lubie duperele typu mounty, pety, customizacja itp.

Sprzęt raczej pociągnie wszystko.

Przypadły mi do gustu:

The Secret World - świetny klimat, czekam na nowa wersje

Apb:reoladed - gralem, i gram ciagle po prostu gra ma to cos w sobie, customizacja swietna.

Wildatar/WoW - wszystko fajnie ale po miechu stwierdziłem że to nie to.

Tibia pokemon ots - kocham pokemony, serce mnie bolało jak pokebr zamknelo serwery.

sZone online - kocham klimaty post apo

SKYFORGE - podobało mi sie jak byly te krysztaly do grindu, a teraz lipa

SWTOR - dość przyjemnie mi sie grało przez około pół roku a potem jakoś tak nie dzięki.

Nie przypadły:

Cała chinszczyzna typu revelation itp

TESO - nie mój klimat

Runes of magic!

Jesli nic Ci nie pasi to sprobuj innego gatunku, sam zagralem we wszystkie mozliwe mmorpgi i teraz gram glownie w survivale.

Jak ograłeś wszystko, to jak mamy Ci pomóc? Chcesz żebyśmy wyprodukowali na biegu jakieś kozackie MMO?

Silkroad online, jak będziesz zainteresowany to można razem pograć

Nie widzę na liście GW2 :)

@MishOne Może zacznij od napisania czego oczekujesz od gry? i na co jesteś bardziej nastawiony pve czy pvp?

jak wyżej napisał Adartaer, powinieneś bardziej określić co chcesz by w danym mmorpgu się znajdowało.
A tak od siebie to mogę polecić GW2, obecnie nie gram, ale dobrze wspominam spędzony tam czas. Napisałeś, że WOW to nie twój klimat. Nie wiem ile zrobiłeś w miesiac, ale gra się zaczyna na max lvl, bo niue kazdy lubi po prostu questować i wielu ludzi to nudzi. I najlepiej znaleźć ekipe, bo samemu to nudno. Mogę Ci jeszcze polecić Aiona, być może przypadnie Ci do gustu, wiele ludzi się w niego zagrywa. Piszesz, że lubisz pokemony, są różne mmo osadzone w uniwersum pokemonów, jak np. PokeMMo, Pokemon Revolution Online.

Black desert

Ja też Ci polecam serdecznie Aion'a.

Jak ograłeś wszystko, to jak mamy Ci pomóc? Chcesz żebyśmy wyprodukowali na biegu jakieś kozackie MMO?

Jakbyś był tak miły :) Chodzi mi o to że ograłem sporą cześć gier MMO i nie mam pomysłu co dalej, ostatnio ktoś mu podrzucił priv zamkniętego już matrixa online, pograłem sobie kilka dni i przyjemnie się grało więc :)

Co do GW2 grałem, też średnio mi się to podobało.
W Aiona grałem, grało mi się dość przyjemnie ale w momencie jak przestałem być z dziewczyną która zachęchiła mnie do tej gry, tak samo szybko znienawidziłem gre jak i ją :)
Black Desert, grałem, grało mi się baaardzo dobrze, pewnie jeszcze pogram ale na razie przerwę robie.

 Napisałeś, że WOW to nie twój klimat. Nie wiem ile zrobiłeś w miesiac, ale gra się zaczyna na max lvl, bo niue kazdy lubi po prostu questować i wielu ludzi to nudzi.

Miałem max LvL, RAF + Herloomy (?) i tydzień i max był.

Silkroad online, jak będziesz zainteresowany to można razem pograć

Właśnie silkroada zawsze omijałem... kiedyś u kolegi zobaczyłem kontem oka jak gra i nie siadło, może warto spróbować. Jakieś privy czy global ?

Czego szukam od gier, sporej customizacji, mountów, petów, dobrego comunity (jakby byli polscy gracze to byłoby spoko. Ciekawego klimatu. Dynamizmu ? Jestem nastawiony za równo na PVE jak i PVP, bardzo mi się podobał Skyforge przed tym update Farmienie i od czasu na pvp skoczyłem i grało się przyjemnie :) .

Już od Ciebie zależny czy priv czy global, proponowałbym glob

jak kiedys zrozumiesz ze w kazdej grze mozna sie bawic i czerpac z niej przyjemnosc to moze nie bedziesz mial takich problemow.

Pograj w Conan Exiles

jak kiedys zrozumiesz ze w kazdej grze mozna sie bawic i czerpac z niej przyjemnosc to moze nie bedziesz mial takich problemow.

To żeś mi dopiekł, to w takim razie polecam Ci gry z serii Barbie, skoro wszędzie można czerpać przyjemność. :)
To widzę że masz niezły gust jak w każdej grze się dobrze bawiłeś i czerpałeś przyjemność, z muzyką masz tak samo ? Jak tak to współczuje :)

@ZiemiaJestPlaska Właśnie zastanawiałem się ale nie mam jak jej sprawdzić, są jakieś triale czy coś ?

@ZiemiaJestPlaska Właśnie zastanawiałem się ale nie mam jak jej sprawdzić, są jakieś triale czy coś ?

Obawiam się, że raczej nie ma

ale gra się przyjemnie mam przegranych troche godzin juz ;) i co chwile dodaja coś nowego teraz wprowadzili robienie mikstur którymi można rzucać w przeciwnika i go otruć bądź

podpalic ;)

To żeś mi dopiekł, to w takim razie polecam Ci gry z serii Barbie, skoro wszędzie można czerpać przyjemność.  
To widzę że masz niezły gust jak w każdej grze się dobrze bawiłeś i czerpałeś przyjemność, z muzyką masz tak samo ? Jak tak to współczuje 

 

@ZiemiaJestPlaska Właśnie zastanawiałem się ale nie mam jak jej sprawdzić, są jakieś triale czy coś ?

czyli jeszcze daleka droga przed toba, mimo wszystko zycze powodzenia :)

a ja polecę ci jeszcze Glorie Victis ;)

Może dalej Pokemony ? Padventures - ots tibia ewentualnie PokeMMO lub Pokemon revolution online. Jeszcze sprawdź Runescape jak nie to kup GTA V i tryb online :D ta propozycja względem APB: Reloaded.

Jakbyś chciał sprubować [pgarać na luzie z fajną ekipą, bez parcia, to zapraszam do świata ArcheAge. Zanim powiesz p2w, boty etc. zapraszam na ts w godzinach wieczornych tam pogadamy i sam się przekonasz, że nie taki diabeł straszny jak go malują :) TS:skillfactory.info FB:Heniutek Sandhacker ArcheAge:Serwer>Sirothe Strona>Nuia Gildia>HANZA pw:Sanroned/Agnespl/Demoll/Betelgaza/Asyria do usłyszenia ! :)

Spróbuj może neverwinter online :

-petów aka towarzyszy cały ogrom, każdy ze skillami i perkami

- outfitów też się parę znajdzie

- jest z 10 kampanii, a każda kampania to swoja mapka, swoje questy, ale i swoje drzewka "talentów"

- prosty i przyjemny system walki (easy to learn, hard to master - a jest co masterować... bo przy tylu talentach to mozesz wymyslac buildy w nieskonczoność praktycznie)

- mountów masz całą gammę (od zwyklych koni, po jakies wodne konie, ujarzmione demony, latające dyski, unicorny, sfinksopodobne coś...)

- Dużo dungeonów na max lvl'u, do tego są one dość trudne, chyba że ktoś (lub paru ktosiów) ogarnia i cię pociągnie jakoś)

- specjalizacje po dwie na postać (w sensie bierzesz najpierw lotrzyka, expisz, a na 30 lvlu możesz zostać szepczącym ostrzem lub infiltratorem - zależnie od tego co preferujesz, każda specjalizacja ma swoje skille, pasywki, talenty, czasami cale nowe mechaniki)