Oszukałem chłopa na 40 zł psc

siema oszukałem chłopa na 40zł psc chłop po 3 min napisał że napisał zgłoszenie na policje co mi grozi? XD miałem mu po wysłaniu psc dać skina do cs

Lecisz do Sztumu

1lajk

Nie dość, że nie masz sumienia, to jeszcze godności. Żebyś wpadł pod taczki na tej swojej budowie.

5lajków

Obyś dostał srogą finansową karę / pracę społeczne.

Kto normalny by się takim czymś chwalił? Przecie od ręki widac, że to troll i nic więcej…

Ze prima aprilis…

I co opłacało się ? Te 40 zł to godzina czystej prostej roboty… Brawo, zastanawiam się ile zajęło ci to całe przedsięwzięcie.

To niezły prima aprilis xD

1lajk

Grozi ci rok więzienia, wstyd na dzielni i w rodzinie że jesteś oszustem
Szykuj starych na wizyte w sądzie
Ogólnie masz przejebane, hatfu na oszustów

2lajki

Pamiętaj, jak cię wsadzą to grypsuj…

1lajk

40zł za godzine PROSTEJ CZYSTEJ ROBOTY? daj namiary :slight_smile:

A Btw to ten pajac Zostałem oszukan z tego posta pewnie znowu szuka atencji ,żeby sobie podbić statystyki na forum , bo temat ten sam tylko teraz on rzekomo kogoś obdupcył XD

za takie dowcipy na necie o ile to dowcip to powinien być kop w dupe i w jajca i w morde na odlew z całej siły, a jak ukradłeś to właśnie sie przyznałeś i dałeś mu dowód gratulacje

Jednak wróciłeś? :slight_smile:

Mam bana tylko na portal, a Admin nie chce mi skasować konta bo pewnie tylko banować potrafi :poop:

1lajk

Wszyscy wracają.

Ja jestem programistą i mam 85 zł za godzine roboty :slight_smile:

Ja Ci życzę wesołych świat, pochwal się rodzicom. 40 zł - to zysk, serio musisz być nieźle biedny “mentalnie też”, żeby kogoś na 40 zł kraść, jakbyś nawet poprosił może by Ci ktoś dał/

No, no. Gratuluje odwagi, że sie tym pochwalileś. W sumie to takie kopanie dołu pod sobą :stuck_out_tongue: