PL GILDIA WOW-CIRCLE cata x100 [H]

Witam z tej strony założyciel gildii Soul of Angel szukamy do pozyskania nowych często grających a nawet bardzo aktywnych graczy WoW-Cata na serwerze WoWcircle.com realm cata x100 w hordzie co możemy zaoferować :

*Własny ts3

*Na strat eq all IL około 380
*Rajdowanie FL Norm / HC Full clear

*Rajdowanie DS Norm /HC Full clear

* Wiele wiele więcej

Jesteśmy dostępni na
* ts3 LoLerZ.pl
* In Game pw :

[ GildMaster ::: Raedora / Bramus / Ministrantka ]

[ Raid Officerowie ::: Lowelas / Ziutozz ]

[ Officerowie ::: Magikusek / Grymil / Krzywomordy]

ZAPRASZAMY !!

mod_ico.png
Przenoszę do odpowiedniego działu ~ NS

Hmm, w sumie mi język RU nie straszny :) , tak więc pobiorę i zagram z wami. Doświadczenie z WoW posiadam.

Na wersji 3.3.5 polata ? Nie ma jakiegoś z angielszczenia ? Cyrylice znam i to dość dobrze więc nie ma problemu ale jakoś wole ang.

Musisz pobrać Cataclysm , ja pobralem z tego servera gotowego 4.3.4:

http://wow.freakz.ro/

To wersja Eng.

Dokładnie z freakza mamy klienta powiem więcej mamy nawet własna wersje BigWings'a

coś jak dbm ale specjalnie edytowany i fixowany pod wow circle robiony prze zemnie

pod nasza gildie i serverek zapraszamy zapraszamy

Progres jest więc zapraszamy !!



Powiedzcie jaka jest populacja (chociaz 2k graczy w godzinach szczytu?) i jak z ta cyrylica, da sie cos kupic na /global czy tylko auction house? Addony np. z curse pod 4.3.4 dzialaja normalnie czy wyskakuja ruskie bledy? Dajcie jakies info o serwerze oprocz 100x rate bo nawet jak wbijam na strone i uzywam google tlumacz do przetlumaczenia strony to nie moge znalezc interesujacych informacji na temat realmow.

*Populacja tego serwera to 4k graczy dziennie

*Wystarczy napisać WTB [iTEM] CENA niema problemu żeby się dogadać

* addony działają normalnie niema z nimi problemow
Hmm raty serva :

exp x100

gold x25

drop x2

Instancje Blizzlike [DS / FL ALL SCRYPT 100% lepiej od freakza / Moltena / Monstera i innych serwerów ]

Co do postaci wszystkie dzialaja poprawnei na klasach na których jest masterka potrzebna działa jak należy

ps co do kryptów instancji grałem na freakz moltenie monsterze i powiem ze skrypty jakie tam są one śmieszne

tak damo na DF na circlu działa wszystko poprawnie nie widziałem jeszcze tak dobrze oskryptowanego cata

Dobra, dzieki za info dzisiaj wpadam na serwerek, czas odswiezyc pamiec, bo czuje sie juz jak weteran wowa :D cya on server

jeszcze powiedzcie ktory to realmlist jest, ten > set realmlist logon.wowcircle.com bo tam jest nasrane to i nie wiadomo ktory wybrac, bo na 3 realmach jest napisane 434 cata x100 :D

Dokładnie ten realmlist, realm x100 cataclysm. Co do skryptów to zdarzają się pojedyńcze braki w bossach, które nie utrudniają gry. Klasy na PvE w dps jak i hps są bardzo wyrównane, i w zasadzie wszystkim (jak się oczywiście umie) można ścigać się w topce. Niedługo ma zostać otwarte madness of deathwing (oczywiście nie w stylu Monstera).

ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY NA SERVEREK !!

Jest deficyt na jakieś klasy?

Potrzeba nam DK [tank : DPS] // Rogue // Heali [shaman : priest] // Warkow [DPS]

Ktoś z zerowym doświadczeniem też może dołączyć? :)

Gdy tylko pobierze mi się klient, z chęcią dołączę do Gildii.

Konkretny palek holy by się na pewno przydał, jak i równie konkretny rogal. (Ciągle lecą itemy leather agi, daggery i nie ma kto tego podnosić :P) No i main boomkina nie mamy ani jednego.

Przyjęty zostanie każdy każdego można nauczyć grac nie jesteśmy jacyś dyskryminacyjni dlatego każdy może zagrzać u nas miejsca

Witam chętnie zagram ale potrzebuje patcha z 3.3.5 na tą wersje macie jakiś link ?

Mogę zagrać kimkolwiek (niestety doświadczenie tylko z wotlka) mogę tank, dps melee, ranged, heal. Szybko się uczę, jeśli chodzi o taktyki oczywiście.

Dla osób nie posiadających klienta a chcących zagrać polecam stronę z klientem do pobrania gotowym 4.3.4 no Install, a oto link:

http://wow.freakz.ro/

Dodam tylko że torrent leci bardzo ładnie(czyli z transferem jaki posiadasz) , mi pobierało się około 45 minut :)

Chętnie przypomnę sobie stare raidy, lecz mam problem z ta cyrlicą a ts nie chce się połączyć mogę liczyć na jakiś inny kontakt i pomoc?