PL GILDIA WOW-CIRCLE cata x100 [H]

TS DZIALA JESTESMY WSZYSCY IP : LOLERZ.PL /// LUB CZYFROWE : 178.217.184.28

Chętnie z kimś zagram. Healem, czy tankiem ciezko expić.

EDIT@
Ściągnąłem tego freakz i cały czas wywala error, nawet włączyć wowa się nie da

to zależny :D od klasy ^^

Jak pisałem wcześniej, jeśli uda mi sie uruchomić grę i podłączyć się do serwera, to mogę zagrać kim tylko będziecie chcieli

zmieniles realm list ?

najlepiej wejdz an ts3 do nas lolerz.pl

Zapomniałem dodać po pobraniu klienta z Freakz najpierw uruchom grę na ich "Realmist" a po tym jak już bedziesz w panelu logowania wyjdz zmien realmist na ten z cricle WoW , powinno byc juz bez okey:)

Już ściągam z strony circla

Zapraszamy kolejnych ludzi :D ekipa się rozrasta już jedna z nowo przybytych osób czyli HANS zakosztowal 2 raidow FL I DS w wersji normal ^^ i rokuje swietnie ZAPRASZAMY

Dokładnie jak najbardziej polecam osoby w Gildii naprawdę wyrozumiałe , oraz pomocne. Serwer również bardzo dobry a nawet powiem że najlepszy na chwilę obecną wszystko oskryptowane. online również wysoki , wiec czego chcieć więcej :).

Od 15 można dopiero pisać więc zgłoszę się później.

Questy działają bo sam robiłem ^^

Jezeli masz problemu z q daj znac komus z gildi podexpimy Ciebie :D

Faktycznie, działa, ciężko się przyzwyczaić, gdy ma się 12 lvl a questy na 4.

XD mówilem mówilem ^^ tu dziala 99% q

Pograłbym z Wami niestety po pobraniu wow cata z forum od wow circle instalka nie uruchamia sie.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Ściągnij z freakza (pierwsza strona tego tematu) i po rozpakowaniu uruchom grę normalnie. Potem wyjdź, zmień realmlist i gotowe.

No śmiało ludzie jest nas coraz więcej nabieramy siły a silna gildia to marzenia każdego gracza mmo

Serdecznie zapraszamy :D

​ps : dziś kolejna nowa osoba zaliczyła z nami raid Firelands :D

Jutro podeście do DS HC ekipą Progresowa trzymajcie kciuki aby padł Spine of deathwing 10HC

Jak najbardziej polecam gildie. Pozytywnie świrnięci ludzie. Jeżeli ktoś ma doświadczenie i chce się pobawić na privku to z nimi jak najbardziej to się uda aczkolwiek nowi w wowie też dostana pomoc :)

Jakąś stronę/forum ma gildia?

nie moge zrobic konta na tej stronie ;/ ciagel wyskakuje ze zly login albo password wkur... mnie to juz pomoze ktos??

Nie tłumacz strony na polski (jeśli chodzi o konto do wowa)