PL GILDIA WOW-CIRCLE cata x100 [H]

sluchaj konto musisz zalozyc bez tlumaczenia na polski XD

1* Login

2* Haslo

3* Haslo

4* Email

ok juz zrobilem te konto teraz pobieram wowa za 2h+ bede mial gre na dysku hmm mam pytanie cyz przyjmujecie do gildi newbie?? chcial bym pograc w wowa ale zawsze cos odrzucalo mnie nigdy nie bylem na zadnych raidach jedynie na instancja a moj max lvl to 54 na atlantiss.pl druid ;p(wbity na rafie)

Przyjmują newbie :) sam jestem nowy na cata więc zapraszam. Mam 26 lvl enh, dobij szybko 26 i pogramy w party

chętnie z wami zagram, Wow z linku http://wow.freakz.ro/ już mi sie ściaga :)

Ja gram na tym x300 czy mogę przejść na x100 spokojnie ?

x300 to jest WOTLK 3.3.5a , my gramy na 4.3.4 Cataclysm i maksymalny rate na tym dodatku to x100 gdzie my gramy :) , tak więc musisz pobrać Cata i śmigasz z nami ;)

A no to już pobieram pewnie wieczorem będzie :) No i oczywiście ja to jestem zielony... żaden problem ?

Żaden zawsze każdy chętnie udzieli ci odpowiedzi, pomoże w expie, uzbieraniu Gearu :).

Server zapowiada się całkiem fajnie zaraz zaczne pobierać i jutro powinnienem zacząć grać (niestety internet 3mb ;p) Mam nadzieje na jakąś pomoc bo w wowa ostatni raz grałem pod koniec 2011r na WOTLK.

UP mam taką samą sytuacje, a mimo to gildia przyjęła mnie z otwartymi ramionami, pomogła i nadal pomaga.

Allor pomoc otrzymasz , pobieraj i graj ;)

Właśnie odpaliłem, będę penie teraz grał jak by ktoś mógł napisać z gildii. nick w grze Kkmx

Spotkal sie ktos z takim problemem? Reallist zmieniony i nakladka od nich tez http://zapodaj.net/608e0a2f87296.png.html

Edit

Dodam ze wow od FREAKZ

Nie ja mam ten sam od początku i nie mam problemu żadnego.

Mam nadzieje ze dalej zaproszenia aktualne bo mam zamiar z kumplem wpaść? xD

Jak najbardziej aktualne pobierajcie i wpadajcie, o inv proszę pisać do osób które znajdują się w pierwszym poście tego tematu.

Pelik42 , cóż spróbuj zrobić tak:

Usuń

Wypakuj raz jeszcze

Odpal po przez WoW.exe(nie zmieniając Realimst Freakz)

Pomin Filmik(chyba że ci zależy na nim :P)

Jak ukaże ci się ekran logowania wyjdz, zmień realmist i będzie śmigać

Gracie ally czy horda?

Horda

Wie ktos jak sie wydostac z poczatkowego etapu da gobina?

Nie. A ktoś z gildii jest Online ? Kkmx nick :) czekam na zapro.