Podoba wam się owy wygląd forum?

Mi osobiście podoba się trochę bardziej od poprzedniego, ale potrzebuje wyraźnych poprawek, zwłaszcza w menu pisania postów. No i może będzie się pokazywać, il.e nowych postów się pojawiło na forum, a nie tylko "zobacz nowe posty"?

Codzienność w końcu zmieniła kolor ^^

Mi się oczywiście podoba!

Dobrze się komponuje pomarańcz z czarnym, w końcu wszystko idzie do przodu :P

Mac jakiś tydzień temu gadałem z Chmarusem o tych i innych rzeczach, które wymagają poprawy ;) Gdy będzie miał czas to to zrobi. Na razie musimy czekać.

Osobiście bardzo mi się podoba, w końcu inne kolory ;)

jeszcze tylko w dążeniu do profesjonalności została nam tylko jedna rzecz- upoważnienie ekipy ;) Ale to już by było chyba za dużo, nawet moim zdaniem- mmorpg.org.pl jest najlepsze jako taki przeciętnej wielkości serwis i niech tak zostanie.

Świetnie :D bardzo fajnie kontrastuje czarny z pomarańczowym ;p

Ladne kolorki, wszytsko pasuje stylem do tematyki MMORPG. Jedynie logo, jakos mi sie nie widzi, ale mam nadzieje, ze to tylko moje odczucie?:>

Jest..... inny i jeśli chodzi o mnie ładniej wygląda.

Dzz nie wiem co Ci w tym logo nie pasuje :], według mnie pasuje do wyglądu strony. No ale każdy ma swój gust :]

Dla mnie strasznie paskudne , kolorystyka godna strony wow-a . Stare było lepsze.....

Mi tez sie bardziej podobał stary wygląd, moze dlatego, ze juz sie przyzwyczaiłem ;p. O wiele ładniej wtedy wygladalo forum.

Mi się podoba ta kolorystyka. Rozjaśniło się na tym forum. :)

Dla mnie super. nie mogę jedynie znaleźć przycisku nowe posty. Ale kolorki itp. o wiele lepsze niż wcześniej.

@broda - skoro to strona o MMO, to twoja wypowiedź może brzmieć jak komplement ;]

Nowe posty masz na samej gorze, zaraz obok "panel kontrolny"- Dzz

Mi się podoba, tylko kilka zmian kolorów jak już ktoś wspomniał by się przydało.

Jest okej, jednak stary wygląd był o wiele lepszy, ta wymaga wiele poprawek.

No trzeba przyznać, że całkiem niezły ten nowy layout. Lecz ja się przyzwyczaiłem do starego, a więc przy nim zostanę. I pewnie, nie jestem jedynym, który tak zrobi :)

Tym, którym ten nowy wygląd się nie podoba, mogą sobie zmienić. Pod SB przecież wybiera się skórkę. Ta ostatnia to jest to nowe (ładne), a to przed ostatnie (mmoprg import) to jest ta wcześniejsza skórka. ;)

Przydało by się obok "nowe posty" ich ilość. Jakoś dla mnie mniej przejżyste jest.

Ale może być :P

Spokojnie ;) Te i inne zmiany zostaną wprowadzone niebawem.

Dla mnie strasznie paskudne , kolorystyka godna strony wow-a . Stare było lepsze.....

A Ty jak zwykle swoje, według mnie świetna sprawa. Czasem trzeba zmienić stare na nowe.

Porzuć swą nienawiść do WoW-a. ;P