Polecacie komuś nowemu?

w Aiona graja ludzie od 20-23 przewznie urok tej gry ze ludzie loguja sie tam na 2-3h i robia daily q i bg aby zebrac ap i tyle...przez dzien ta gra praktycznie nie funkcjonuje :) a jedynie 2-3h dzinnie .

A na czym można zarabiać kinah na tak małym lvl? ;> Mam 30 lvl i tylko 327k :D Powystawiałem na aukcje różne roślinki i itemki ale nie sprzedają się ;/

Na tym lvl to na niczym :D na 60+ bym mógł coś podpowiedzieć :)

Ewentualnie każdy śmieć jaki Ci poleci to sprzedawaj. Poproś kogoś o Hajs na start :) jak jesteś u Ely to mogę Ci dać na tp.

PS. jest event dają w głównym mieście potki za free

Powiem tak, wszedłem pierwszy raz w życiu, niedawno i sięzakochałem gra jest super i masa ludzi z tego co widzę a dzisgram cały dzien

Czyli wchodząc do gry to najlepiej bić lvl i hmm ? Co by jeszcze ? :D

Najlepiej rób żółte i ciemno niebieskie questy do +66 lvl, dopiero wtedy zaczyna się zbieranie kasy i expa do 75 lvl, na tym lvl będziesz chodzić na insty i zbierać na set pvp i pve

Tak jak kolega wyżej napisał, na początku postaraj się jak najszybciej wbić 66 lvl żeby dojść do tzw. End Game'u. Później jest tyle rzeczy do roboty, że nawet nie wiem co napisać xD 9 sieprnia wychodzą dwa nowe Patch'e 5.5 i 5.6 które są tak ogromne i tyle zmieniają w grze. Miałem zabrać się z opiisanie ich, ale mi się dzisiaj nic nie chce :P

A po jakiej stronie polecacie grać asmo czy elyo?

A po jakiej stronie polecacie grać asmo czy elyo?

Po żadnej. Też zrobiłem dwa podejścia do Aiona, za pierwszym razem wbiłem ok. 40lvl grając ze znajomym i mi się nie spodobało. Za drugim razem wbiłem 67lvl, expiło mi się dobrze (choć grałem klerem), robienie wszystkich questów na mapie było dosyć przyjemne. Jednak jak już dotarłem do tego end-game i wymuszono wręcz na mnie robienie daily questów i solo instancji, bo dużo expa etc. to mi się kompletnie odechciało. Ta gra to gówno, nie wiem czemu ludzie się tym podniecają (zgaduję, że polska wersja językowa robi swoje).

A po jakiej stronie polecacie grać asmo czy elyo?

Oczywiście Asmo bo zawsze ich mniej, warto wspomóc :)

Jednak jak już dotarłem do tego end-game i wymuszono wręcz na mnie robienie daily questów i solo instancji, bo dużo expa etc.

Codziennie robię 1 solo instancje bo właśnie "dużo expa" (20 min schodzi), i mam 74lvl i 93%, czasami z nudów wyskoczę "pozbierać pułapki". A teraz jest event i robię jeszcze jedną solo instancję która zajmuje 10 minut.

wbiłem 67lvl

dotarłem do tego end-game

Przecież na 67 lvl to Cie nawet na instancje brać nie chcieli :) a ten lvl wbija się robiąc kampanie.

za pierwszym razem wbiłem ok. 40lvl grając ze znajomym i mi się nie spodobało

I ja się nie dziwie, że za drugim też nie. Ja nie lubię "flaczków", nie jem jej jednak co jakiś czas aby sprawdzić czy już mi przeszło :)

Mi się gra podoba, na horyzoncie jest sporo nowości i usprawnień, a i lvl leci teraz całkiem fajnie. Gra jest p2w trzeba przyznać, ale jakoś sobie radzę i kupiłem jedynie 1 gp w całej grze.

@Slevin nie dyskutuj z takimi ludźmi proszę Cię to nie ma sensu xD

Ps. Nie chce Ci się opisać zmian w Patchu 5.5 + 5.6? :D

Jest patch notes z NA :D u nas będzie praktycznie to samo tylko raty zmniejszone :D osobiście nie mogę się doczekać :)

Ale w NA wchodzi tylko 5.6 bo 5.5 było u nich wcześniej chyba cnie? Ja tak samo nie mogę się doczekać, najbardziej intryguje mnie nowy EQ ze statystykami do ATK PvE i Def PvE ^^

Dostali 5.3 potem poprawki (u nas nazwane jako 5.4 czyli 5.3 już z poprawkami GF nazwał 5.4), teraz dostali 5.5 połączone z 5.6 tak jak My.

Ja najbardziej cieszę się, że dodali Equipment Rate jak w WoW'ie :D od teraz będzie na każdą Instancję wymagany jakiś tam minimalny próg CP/ER już widzę te ogłoszenia na lfg np:

"Arkhal NEED ALL min. 5,5k CP" xD

Ogólnie na plus:

-odnowienie początkowych map (podobno teraz wyglądają za***iście) w 5.8 odnawiają Ingi i Gelk mam nadzieję, że z każdym kolejnym Patch'em będą odnawiać coraz więcej mapek.

- Nowe sety z nowymi statystykami (PvE ATK i DEF)

- wzmocnienie nowych manastone'ów

- dodanie możliwość drop'nięcia lepszych Enchantment Stone'ów z proszku

- dodanie Inwazji w Nosra/Estera

- możliwość transformacji w X w Nosra/Estera

- Bonusy dla powracających i nowych grazcy.

To z takich rzeczy niby mniej istotnych, ale wpływających bardzo na "core" gry. Cała reszta też kozak już nie mogę się doczekać nowych Inst a przede wszystkim Windy Gorge ^^

A to 5.6 już jest czy dopiero w sierpniu bo zastanawiam się czy nie wrócę pograć ?

Będzie w sierpniu 09.08.17 u gameforge (serwer EU), a u NCSoft już jest od paru dni (serwer amerykanski)

Ale jak ktoś nowy i żeby było mu łatwiej to też do asmo powinien iść?

Strona nie ma znaczenia tak szczerze mówiąc. Obecnie Ely ma więcej fortów, ale to do czasu kolejnej spiny i wtedy Asmo będzie miało. "Fajność" frakcji jest wahadłowa. U Ely jestem ja, a u Asmo Adartaer