Poszukiwani aktywni gracze

Muszę odmówić. Rozmawiałem, pytałem. Nie podchodzi im ten tytuł. Ale dzięki i powodzenia. :slightly_smiling_face::+1:

Inferna różniez niestety nie będzie grana. Nie chcę cytować znajomych. Ale ta gra jak na 2020r. zaraz jest naprawdę słaba. Wybacz i różniez życzymy powodzenia.

Zdaje sobie sprawę że dobry tytuł ciężko jest znaleźć… Ale probujemy… Najwyżej będzie trzeba poczekać z rok może dwa. Na coś co naprawdę będzie ładne i grywalne. Czekamy dalej na propozycje jak i aktywnych graczy do gier które wymieniłem. :slightly_smiling_face:

u mnie jest ten problem że grałem we wszystko i już mam ograne może z 200 mmorpg i już mi się nie chce do nic wracać bo pogram 2-3 dni i się nudzi. Czekam na coś nowego i inferna może być tym czymś, wygląda kiepsko ale ja lubię takie gry jak będzie solidnie zrobione to się bedę bawił w pvp. W styczniu ogram TemTem mam już nawet kupione

Może i tak jeżeli podoba Ci się z tego co widziałeś to pewnie ze spróbuj. My szukaliśmy coś z trochę lepsza grafika jak np. Bdo, AA, Final Fantasy lub właśnie albion bo te lupy z graczy są fajnym pomysłem. Nie namawiam ale jeżeli będziesz chciał pograć lola lub pubga. Może jakieś dayZ ew. Tarkov. Pisz śmiało zaglądam tutaj parę razy dziennie. :slightly_smiling_face:

w lola gram od 2008 roku :stuck_out_tongue:

Ref

Większość żyćka to solo, solo i solo… Czas to zmienić. Głównie grywam w LoLa, Overwatch… ostatnio nawet pogrywam Warframe. Co do wieku to 20 latek :slight_smile:

+pw

Ref

Mogę w lolka pograć, 4fun.

ktoś gra w lolka teraz? na EU WEST na smurfach i najlepiej diament ELO na mainie ?

Hej. Na EuW bedziemy sie przenoscic kiedy odblokuja transfer kont, mamy wbite platyny… bylby diament gdybysmy mieli wiecej czasu :stuck_out_tongue:

Hej Bizo1.
Bardzo chetnie pogramy w lola.
+pw

Ref

Ref

Pw

Ref

Chętnie pograłabym z kimś w lola, jak i również jakąś inna grę. W sumie jestem otwarta na mmorpgi, sama poszukuje i nie mogę miejsca znaleźć bo grupy nie ma :frowning:

nic dziwnego jak nie ma nic dobrego na rynku a co było dobre to upadło…
w sumie też bym w coś pograł w lola nie umiem więc raczej odpada :smiley: