Poszukuje MMO bez parcia na rankingi i PVP

Cześć,
Jak w tytule, poszukuję MMO które zagwarantuje mi bogaty rozwój klasy postaci, profesje poboczne będą fajnym dodatkiem. Głownie chciałbym skupić się na questingu i dungeonach, pomijam totalnie PVP czy podbijanie rankingów. Dopóki real money shop nie wpływa na dungeonowanie to nawet P2W mnie nie boli. Fajnie gdyby to było F2P mmo, nawet żywy priv może być. Fajnie jakby był dungeon finder, albo dobre community z guild finderem. Nie musi być języka polskiego. No i najważniejsze - gra musi być ciągle rozwijana/aktualizowana.

Gry w jakie grałem:
- WoW: Nie znalazłem tam swojego miejsca, wiem,że to najbardziej rozbudowane MMO w moich kryteriach ale zbyt popularne, zbyt nastawione na min-maxing, zaczynam grać a jakiś smurf char biegnie przez połowę dunga i omija bo wie co dokładnie robić (bleeh)
- FFXIV: Kupiłem z dodatkami, pograłem tydzień i jakoś nie potrafiłem się wciągnąć.
- GW2: odrzuca mnie totalnie rozwiązanie w temacie skilli, swapowania broni itp.
-TESO: pograłem na kumpla koncie kilka dni - zbyt drewniany feeling walki
- Star Wars The Old Republic - Podobnie, dość drewniany feeling walki.
- Black Desert: zbyt duży grind, zbyt przekolorowane, przeblurowane wszystko.
Z innych mmo w moim życiu: Shayia, Silkroad, MU, Maple Story2, Dekaron, Tibia i jej podobne, Metin2

Chyba wszystko :smiley:

the sims 4, nie dziekuj

1lajk

Numer jeden na rynku mmorpg to seria ArcheAge / ArcheAge:Unchained z tak szerokim contentem gry, że pvp i pve możesz w ogóle nie oglądać jak chcesz. Teraz dla przykładu skupiamy się głównie na Drill Camp Arena i Free For All Arena bo płacą dodatkowo golda za każdy mecz. A są to areny buffowe więc wszyscy mają taki sam gear i tylko technika się liczy.

M. in jest morskie battle royale od 20 do 50 graczy.

Robiłem 2 podejścia do tej gry, grając w niż mam wrażenie,że gram w mobilniaka :smiley:

Jak Ci się seriia AA nie podoba to się nie zmuszaj. Fakt że należy do rozbudowanych gier, ale nikt chyba wszystkiego nie zna w niej. Więc podejście z perspektywy, że wybiera się tylko to co mnie kreci wydaje się sensowne.

1lajk

No to zdecydowanie któryś z warframe/destiny 2. W tej pierwszej prawie wcale nie ma pvp, a tej drugiej pvp jest, ale tylko jak wejdziesz na tryb pvp.

Może też lotro?

Bez obrazy, ale dla mnie to kolejny wpis typu “Grałem we wszystko, nic mi nie pasuje, naprawcie to”. Może wypadałoby zastanowić się, czy w ogóle MMORPG to gry dla Ciebie i czy nie lepiej byłoby zagrać w jakiegoś singla z rozbudowanym rozwojem postaci. Bo w Twoje wymagania wpisuje się parę gier, które wymieniłeś, ale na wszystkie zdążyłeś już pokręcić nosem.

3lajki

Idealnie do opisu pasuje Dungeons and Dragons Online.
Nie będę się rozpisywał - sam poczytaj.
Jakbyś potrzebował pomocy Zapraszamy na serwer Thelanis :slight_smile:

1lajk

Podałeś same dobre tytuły, raczej nie znajdziesz nic lepszego.
Nie ma gier idealnych, zawsze coś nie będzie pasować, więc przestań wybrzydzać i wybierz coś z tego, co podałeś.

Lost Ark na RU servie z ang językiem. Gra się świetnie

1lajk