Propozycje zmian

Ja osobiście proponuje zwiększenie rygoru co do krótkich i bezsensownych postów w dziale szukam mmo. Chodzi o to, że są ludzie którzy wymienią tylko tytuł i nic o nim nie napiszą, są też tacy którzy nie czytają nawet pierwszego zdania i coś polecają. Idealnym przykładem jest użytkownik Qeshua zazwyczaj poleca c9/dragon nest podając sam tytuł (zdarzają się dłuższe wypowiedzi) gdzie ludzie szukają otwartego świata i mają to wypisane jako pierwszy wymóg.

moim bardzo jak zawsze skromnym zdaniem ;pp

powinniśmcie zrobic cos jak GUEST albo SEMI-USER dla ludzi z reputacją poniżej 10 i mniej niz 50 postów takli semi user nie moze dodawac w SZUKAM MMO i w TARGU

radykalne ale napewno wypleni problem nieuczciwkych ludzi (w czesci poniewaz bedzie wymagało to 10 rep pts) i spamu w szukam mmo cow y na to ?

nazwę można by było zmienić nie koniecznie semi-user xD

Nie podoba mi się nic związanego z reputacją, ponieważ moim zdaniem nie działa tak jak powinna. Jeśli działa w ten sposób jaki działa to niech sobie zostanie po prostu w spokoju jak jest, ew. jakieś mikro zmiany.

to może jakas modernizacja "reputacji" ? zrobić tak żeby to było naprawdę potrzebne i używane w sumie dosyć czesto teraz widze "lubie to" w wielu tematach ale dużo osób tego nie urzywa

albo po prostu z rekrutujcie z 2-4 modów do targu+szukam mmo i tyle będzie to szło sprawniej i szybciej

ciężko będzie cos znaleść bo tak naprawde 80% jest uzależniona od użytkowników.... od tego jacy oni są jak ktoś jest spoko i ogolnie za***isty (jak ja xD) to nie tzreba mu np 20 postów żeby założyć szukam mmo bo założy to poprawnie stosujac się do reguł ale jak trafi się "gimba" to nie dosć że jego temat będzie oklepany i nie przyjęty to najpierw zaspamuje forum *** wie czym byle wbić 20 postów....

Czy pisanie w tym dziale ze sprzętem komputerowym będzie jedyną możliwością usunięcia sobie punktu ostrzeżeń?

Jest pierwszą możliwością, ale jak już napisałem w temacie 'Aktualności' na pewno nie będzie ostatnią : )

przydał by sie dział poradników i dział dla webmasterów :D

Dział do poradników już jest...

Mam jedną propozycję zmiany, co do postrzegania Off-Topowych postów. Kłuje mnie w oczy kiedy widzę, że ktoś napisze nic nie związanego z tematem, a potem zwyczajnie pod koniec wiadomości napisze "...żeby nie było offtopu to..." i wtedy do tego się nie zalicza.

Co do możliwości pisania w "Szukam MMO" ktoś rzucił niezły pomysł nad nową rangą - guest, semi-user, nazwa obojętna. Chodzi głównie o to, że żeby jego konto przeszło do normalnej rangi musiałoby istnieć ze 2 tygodnie i mieć ileś tam postów. O ile da się to zautomatyzować, bo jeśli nie to szkoda zachodu.

@edit

Teoretycznie zwiększenie ilości potrzebnych postów zrobi jeszcze gorszą sieczkę, będzie jesze większy spam. Choć może to wyeliminować co po niektórych bardziej leniwych. Poza tym jeśli ktoś miałby wchodzić na to forum tylko po to żeby tam napisać to nie wydaję mi się żeby chciało mu się nabijać dajmy na to 50 postów, już prędzej przejrzałby po prostu ten dział.

No i jedyne zastrzeżenie, forum w wersji mobilnej czasem kuleje, ale jak już gdzieś widziałem pracujecie nad tym.

@Inyenn Zgadzam się z tym ostatnim. Na wersji mobilnej szczególnie kuleje shoutbox. Nie daje rady go odświeżyć i nie da się go przewijać.

Chyba forum osiągnęło kamień milowy. Nikt nie zaczął tematu dotyczącego stałego bywalca.

Bo Ci, którzy mają szanse na bywalca, mają mózg i nie spamują wszędzie, że oni są super aktywni i mają dużo postów. Każdy aktywny się chyba kiedyś stałego bywalca doczeka.

UP: Nie ująłbym tego lepiej. : )

No i stałego bywalca nie dostaje się za ilość postów, a raczej za czas jaki było się na tym forum. Zaraz powiecie, że to się pokrywa lecz niezgodzę się, jest wiele osób, które są na forum krócej niż ja i mają dużo wiecej postów :)

Nie ma co się śpieszyć, jeśli ktoś zasłuży na pewno dostanie. Proszenie i pytania odnośnie tej rangi tylko zadziałają w drugą stronę : )

Zresztą to przecież tylko ranga na forum. Co z nią zrobisz? W CV umieścisz? ;p Kiedy w ogóle nowa wersja forum wchodzi?

Czekajcie cierpliwie.

Tak odnośnie pisania postów w "Szukam MMO".Mój pomysł jest taki zwiększyć posty do 30 ,lecz osoby które były wcześniej i mają już straż konta i piszą tak jak ja (czasami) powinny mieć dostęp do tego Działu.Piszę to ,ponieważ czasami wchodze na forum coś tam zobacze,napiszę i nie chce żeby naglę się okazało ,że nie mam dostępu bo posty itp.Tym bardziej ,że tutaj przychodze głownie z problemami technicznymi i MMO.I to było by nie miłe :/

Czekajcie cierpliwie.

W tych słowach widzę "następny tydzień". Miałem rację? :)

Dostęp do forum będzie na pewno, po prostu tworzenie tematu będzie ograniczone od jakiegoś progu. Na razie jeszcze nie wiem jak to zrobić - może zostanie tak jak jest. ; )