Propozycje zmian

I tak chyba zbyt dużego spamu tam nie ma, więc nie wiem czy jest tam sens coś zmieniać.

Ku mojemu dziwieniu nie ma w tym temacie właśnie spamu kiepskimi propozycjami :) Ni ma hejtu, pokojowa konwersacja. Ahh...czemu tak zawsze nie może być.

Co do bywalca, to specjalnie się nie starałem, nie wysilałem się żeby za wszelką cenę go dostać. Był to miły prezent :)

Od pewnego czasu pojawiają się tematy, w których nie mogę odpowiadać.

np. ten

Xas: teraz już powinno być okej

Jako, że jest dwóch nowy administratorów może w ich miejsce przyjdzie dwóch nowych moderatorów?

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/51532-aktualnosci/ :)

Miejsc na moderatorów jest conajmniej trzech.

Miejsc na moderatorów jest conajmniej trzech.

Myślałem, że dobrze sobie mody radzą tutaj, więc pomoc im nie będzie potrzebna. No ale skoro, to mam nadzieję, że kandydaci będą godnymi na te stanowiska.

Tak poza tym, wczoraj widziałem moda, którego pierwszy raz na oczy widziałem... Może był, ale tak dawno, że zapomniałem. Tak czy siak, może warto przewertować aktywność już aktualnych moderatorów i trochę posprzątać ? Mogę się mylić oczywiście, to tylko taka sugestia, a nóż będzie więcej miejsc wolnych ^^

@Salek już działa :)

Modow potrzeba wiecej, tak jak napisal Salek, prawdopodobnie w liczbie trzech nowych. Niektorym zaczyna sie szkola, innym za miesiac zaczna sie studia, stad wieksza ilosc osob kontrolujacych forum.

Co do tematu - na propozycje czekamy do konca dnia, potem topic zamykam i od jutra zaczynamy dzialac. Analiza propozycji, ewentualne wprowadzanie ich w zycie. I tak jak w przypadku tematu dotyczacego aktualizacji forow gier MMO, tak i temat dotyczacy waszych propozycji zmian bedzie co jakis czas otwierany. Nie zapominajcie tez o tym, ze jak wpadniecie na jakis ciekawy, istostny pomysl, mogacy zmienic zycie forum, to zawsze mozecie napisac swoj wlasny temat i tam przedstawic propozycjie.

Avitus, dziś powstanie ten temat, pracujemy nad tym z Xaorusem - będzie to UWAGA - pierwsza z możliwości odpracowania warna. Obszerniejsze info za parę godzin : )

Odpracowanie warna powiadasz B)

Tak jak tu już pisały osoby wyżej większa liczba modów co da ,że posty będą bardziej kontrolowane.Może wprowadźcie jakieś plusy na rzecz forum.Chodzi o to ,że osoba która się dużo wypowiada jak zmienić forum,ucisza troli,kidów itp dostaje jakieś tam plusiki dziękim którym będzie mogła starać się o jakaś rangę.

Od 'uciszania' są moderatorzy. A jeśli będziesz ogarnięty to nie musi być żadnych plusików, prędzej czy później zauważymy Cie.

Nie wiem czy była już propozycja, ale chciałbym, żeby shoutbox został zmieniony. Ja, jak i pewnie kilku innych użytkowników nie może pisać na obecnym shouboxie. Boli mnie to, bo byłem trochę tam aktywny a nie mogę napisać wiadomości żadnej od listopada ubiegłego roku.

mrhania pisał, że był kiedyś IRC zamiast aktualnego. Może to nie był taki głupi pomysł?

Nie możecie nic napisać? Hmm, czemu nie było to zgłaszane jakoś wcześniej? zaraz popatrzę

Już kiedyś kilka osób to mi zgłaszało, ale moderator nic nie może w tym zrobić, a administrator nie zaglądał :)

Napisałem wiadomość jako Ty, mogłem pisać, również przejrzałem wszystko co tylko się dało odnośnie SB i nie znalazłem niczego co by wskazywało, że z jakiegoś powodu nie możesz pisać.

Tu chodzi o zakładkę SB. Na dole strony działa, a w zakładce SB nie.

Pisałem w ubiegłym roku do mrhani. Cóż, nic nie poradził, też mógł pisać. Ja nie mogę. Ani na moim kompie, ani na laptopie. Nawet po formacie. Po zgłoszeniu tego kiedyś tam, już to olałem.

Może naprawić zakładkę shoutbox? Czy tylko mi nie działa?