Prywatny Polski Server Allods Online

Witam

Czy zagrali byście na polskim prywatnym serwerze Allods Online[4.0.2]

Raty coś pod globala

Max lv 55

Jeżeli nie było by p2w chętnie.

Tak jak Pan przede mną.. Jeśli wszystko można by było zdobyć w grze nie siedząc 12h dziennie na farmie, albo za zł, bardzo chętnie!

Również jak moi poprzednicy, jeśli bez P2W, z ogromną chęcią...

Allods jest świetną grą jednak zniszczoną przez p2w. Jeśli prywatny serwer byłby pozbawiony p2w to chętnie wytestuję. Jednak pamietajcie, że w allodsie jak nigdzie liczy się "klan" i ludzie bo inaczej o astralu to można pomarzyć a co za tym idzie otwieranie serwera dla 30-40 ludzi mija się z celem. Ostra promocja i reklama to może cos z tego wyjdzie bo bez ludzi to kiepsko.

Super będzie bez P2W. Lecz pomyślcie z czego ten serwer się utrzyma, mimo wszystko prywatny serwer też trzeba postawić na maszynie. Co kosztuje...

Nikt wam nie postawi serwera po to by do niego tylko i wyłącznie dokładać, serwer powinien mieć mały item shop by mógł sam na siebie zarabiać.

Bez p2w o_O Biorę jak rolnik dotacje :)

Bez p2w Bardzo ale to bardzo chętnie moim zdaniem allods jest fajniejszy od Wowa czy gw2 :) PS: Planujesz zrobić taki serwer ?

Super będzie bez P2W. Lecz pomyślcie z czego ten serwer się utrzyma, mimo wszystko prywatny serwer też trzeba postawić na maszynie. Co kosztuje... Nikt wam nie postawi serwera po to by do niego tylko i wyłącznie dokładać, serwer powinien mieć mały item shop by mógł sam na siebie zarabiać.

Tylko, że nikt nie mówi o tym że ma nie być Item Shopa ^^ Sam w sobie IS nie równa sie p2w więc pomyśl zanim cokolwiek napiszesz :)

Nie będzie p2w w is będą tylko kostiumy, zmiany wyglądu

kris15oi @Tak już od jakiegoś czasu pracujemy nad grą jest prawie cała po polsku jeszcze strona forum reklama i ruszamy !

@up To zacnie. Jesli nie będzie to słomiany zapał i masz pojęcie o tym co robisz to napewno trochę ludzi do gry chętnie powróci. Bo na początku Allodsa PL było na serwerze tyle ludzi że przejśc nie szło jednak szybko wiekszośc zrezygnowałą widząc ludzi z runami tak wykoksanymi że idź Pan w .... :)

grałem bardzo długo i też mnie to zdenerwowało i wiem jakie były problemy. Wszystko zostanie dopracowane

Nie będzie p2w w is będą tylko kostiumy, zmiany wyglądukris15oi @Tak już od jakiegoś czasu pracujemy nad grą jest prawie cała po polsku jeszcze strona forum reklama i ruszamy !

A wiecie już kiedy będzie start ?

Również się piszę. Jeśli nie będzie P2W to z wielką przyjemnością zagram. Gra na tyle mnie wciągnęła, że przetłumaczyłem nawet poradnik dla maga :P

Również się pisze gra była naprawdę ciekawa nie licząc P2W:)

Macie moje wsparcie :D Mielibyście całkiem niezły start, bo bardzo mało jest serwerów Allodsa, a jak są, to indosy górują, albo ściągnać się nie da.

Serwer już wkrótce zostanie włączony jak macie jakieś pomysły co do serwera to możecie pisać pw/tu w temacie

4.0.2 ? to jeszcze wersja przed wprowadzeniem engineera ? jak tak to podziękuję ;)

No dokladnie, ja bym polecal robienie progresywnego serwera z wlasnymi pomyslami nawet. I najlepiej na wersji aktualnej - wiecej ludzi by bylo, a jesli bylby uaktualniany to gwarantuje ze wkrotce by nikt (doslownie) nie gral na globalnej wersji xd. A jesli jestescie graczami allodsa i robicie to z pasji to pomyslow wam nie powinno brakowac :)

A Allods nie ma przypadkiem dwoch serwow? Jednego p2w i drugiego z abonamentem, gdzie mozna smigac bez bolu za pare zlociszy?

Czekam na otwarcie :P