Prywatny Polski Server Allods Online

czekam :)

Pograłbym,czekam na więcej informacji na temat serwera.

Serwer już wkrótce zostanie włączony jak macie jakieś pomysły co do serwera to możecie pisać pw/tu w temacie

Można prosić o bliższą interpretacje słowa "wkrótce"??? Nie ukrywam że czekam z niecierpliwością a im szybciej wystartuje serwer tym lepiej okres ferii jest i jest szansa reklamując go, zwabić trochę graczy.

Osoba loguje się na forum, lecz nie odpisuje na wiadomości. Ma ktoś jakiś inny serwer?

Czyli pewnie ściema. Trudno. Ściągam więc RoMa pod priva :)

Nie ściema spałem a nie wylogowałem się serwer będzie na początku lutego

Oj zagrałbym z chęcią, oczywiście pewnie coś w sklepiku będzie, ale mam nadzieje że tą będą jakieś mounty/stroje.

Oj zagrałbym z chęcią, oczywiście pewnie coś w sklepiku będzie, ale mam nadzieje że tą będą jakieś mounty/stroje.

Sklepik jak najbardziej. Nie przeszkadza mi. Jeśli natomiast było by cokolwiek związane z p2w to gracze sami po tygodniu opuszczą serwer jak kiedyś globala i tyle :)

No to pozostaje czekać do lutego z niecierpliwością,mam nadzieje,że wszystko wypali jak powinno :)

Jeśli ktoś szuka priva allodsa, to proszę o wiadomość, nie chcę się narażać xd

Tak żeby pograć podczas czekania na tego priva ;>

A Allods nie ma przypadkiem dwoch serwow? Jednego p2w i drugiego z abonamentem, gdzie mozna smigac bez bolu za pare zlociszy?

Prawda, jest też serwer abonamentowy, ale że można na nim śmigać bez bólu to bym nie powiedział.

Odnośnie (potencjalnego) serwera pl, to czy planujecie na stałe zatrzymać się na 4.0.2, czy jest szansa na przejście w przyszłości na np. 5.0 (oficjalne działają już na 6.0, a w Rosji to 7.0)? Będą jakieś zmiany drop rate czy exp (kto grał to pamięta "dziury" przy wbijaniu lvl)?

Chętnie zagram. Czekam na info.

Witam. Mamy "końcówkę lutego" a serwer miał być na początku. Heheheheheheheheh i jak tam Panie Mivox???

chyba to nie wypali, a szkoda !!, chęć wielka lecz pękła jak ta bańka mydlana przez dziecięce usta wydmuchana.^^

Jakoś mi się tak na rymy zebrało, ale miejmy nadzieje że co do Allodsa coś się zmieni na lepsze, choćby miał ktoś stworzyć spolszczenie do niej.

A po co Ci spolszczenie? Ucz się angielskiego, a nie na łatwiznę idziesz ;d

Angielski to nie problem ale miło jest grać w świetną grę widząc polskie napisy ^^

Ale przecież Allods był w polskiej wersji językowej... Dopiero od któregoś patcha przestali wspierać polska wersje językową o ile się nie mylę.

Ależ oczywiście, tylko nasuwają się pytania.

"Gdzie są te pliki ?"

"Czy nadal one istnieją ?"

"Czyżby poprzednia platforma Gpotato nadal posiada choćby jej część ?"

"Czy kiedykolwiek zostaną jeszcze użyte ?"

Witam wie ktoś cokolwiek na temat serwera czy to był fake? ;)

A na offku gra ktoś jeszcze czy same ruskie :D?