Przeszłość jak sobie z nią poradzić?

Wszyscy pochodzimy od jednej pary rodziców. Są tu bardzo dokładne analizy na bazie 100k osób.

(http://racing.d500.pl/media/kunena/attachments/44/AdamDNA.png)

Gdybyśmy byli dziełem przypadku to badania dowiodłyby kilku Y-chromosomalnych Adamów.

A tak na bazie materiału genetycznego 100 tysięcy osób mamy tylko jednego Y-chromosomalnego Adama.

Natomiast ewolucjoniści twierdzą, że Afrykę opuszczało kilka niezależnych gałęzi homo sapiens. Stoi to w ewidentnej sprzeczności z analizami ludzkiego kodu DNA

www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/a00_str_small.png

Czyli ja twierdzę, że nas stworzył Bóg, a ateiści mogą twierdzić, że nas ufoludki przywiozły. Ale ewolucja to jest fikcja potwierdzona naukowo.
Naturalnie występuje mutacja genów, ale do efektu potrzebny jest jeszcze Bóg - Konstruktor.

Kod DNA to jest program komputerowy w którym skonstruowany jest człowiek. Bez konstruktora -Boga to jest tylko ciąg znaków. Tłumaczę bardziej przyswajalnie. Także MMOrpg bez konstruktora programisty jest tylko ciągiem znaków kodu maszynowego.

I czy znasz jakąś grę MMOrpg, która się sama napisała?

Nie wiem czy wy debile mówiący o bogu i tym że pochodzimy od prawie tych samych osób wiecie że w czasach gdy świat zamarzł doszło do sytuacji że przeżyła jedynie grupa ludzi pierwotnych gdzie mieszkaliśmy do czasu gdy lody się roztopiły a ludzie rozeszli się ponownie po świecie xD Stąd pochodzimy od prawie jednej grupy osób bo kurwa wtedy prawie wygineliśmy podczas trwania epoki lodowcowej. Nawet jest podane w necie bardziej dokładne miejsce gdzie wtedy przetrwaliśmy przed wyginięciem xD. I prawie każdy gatunek jest blisko spokrewiony ponieważ na ewolucje pozwoliło sobie niewiele gatunków więc przykładowo aktualne lwy czy słonie również miałyby wspólnego przodka typu Adam i Ewa xD debili nie sieją, oni wyrastają z bajek jak wy.

mówienie że mamy 1 pare rodziców która nas miała na podstawie badań DNA? xD gdzie ty to kurwa wyczytałeś? Na stronie spiskowej? Nie mamy takich narzędzi by to w żaden sposób sprawdzić, a zgodność DNA wychodzi z tego właśnie że mieliśmy kiedyś te samą grupę ludzi która po rozmnożeniu się rozrastała dopiero na niezależnie grupy. Wiem że nie masz pojęcia o takich podstawowych rzeczach jak właśnie to co napisałem ale kurwa xD ludzie zapraszam do szkoły!

Ogarnij się bo wypowiadasz się jak żul. I szkoda czasu tracić na ten poziom dyskusji.

staram się wypowiadać na waszym poziomie :slight_smile: A nie sorry wy nie posiadacie żadnego poziomu bo nie znacie nawet takich rzeczy jak podstawy ewolucji :smiley:

1lajk

To nie przeklinaj i pisz słowo Bóg z dużej litery bo ja Ciebie też traktuję z dużej litery. Odrobina kultury Ci nie zaszkodzi.

Jak napiszesz post ponownie poprawnie to odpowiem. :slight_smile:
Wiedza jest tu szeroka i zdziwisz się jak bardzo szeroka tylko czekam na elementy kultury u Ciebie.

https://www.polityka.pl/niezbednik/1528145,1,czy-wszyscy-ludzie-pochodza-od-jednej-matki.read Już mam trop skąd te bzdury wymyśliłeś xD @ferdynand1 po co bóg pisać z dużej litery? Otóż piszemy zawsze z małej litery, chyba że mamy na myśli boga chrześcijan. Wtedy stawiamy duże B, ponieważ w tym przypadku jest to imię własne. :slight_smile: A że ty nie sprecyzowałeś o jakiego boga ci chodzi nie muszę stawiać dużego B. :slight_smile: W tym wypadku nie wiem o jakiego boga ci chodzi?

Chodzi o Boga Trójjedynego, który nas stworzył. Jestem katolikiem w pełnej łączności z Papieżem.

Beletrystyka, którą podałeś to tylko lanie wody.

Poniżej masz esencję, ale wiedzy jest znacznie więcej. Naturalnie trzeba mieć trochę inteligencji, by to zrozumieć, ale jak się ogarniesz to możemy wspólnie przez to przebrnąć ku zrozumieniu.

http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/pol_adam.htm

Ty kumasz to że Y Adam to jest to samo co w przypadku Ewy? I tak jest to prawda ale to nie ma żadnego związku z tym że to była jedna osoba. Taki sposób przekazywania genów mitochondrialnych oraz badania zmienności mtDNA w populacji pozwalają przypuszczać, że mitochondrialny DNA jest odziedziczony po mitochondrialnej Ewie, będącej przedstawicielem żeńskiej linii [ostatniego wspólnego przodka] żyjących obecnie ludzi.

Mężczyzn: Chromosom Y jest chromosomem płciowym przekazywanym wyłącznie od ojca do syna. Od Y-chromosomu Adama powinny pochodzić Y-chromosomy wszystkich współczesnych mężczyzn. Współcześni Y-chromosomalnemu Adamowi oraz część żyjących przed nim, mieli inny Y-chromosom, ale ich rody z biegiem czasu w linii męskiej wymarły.

Czy teraz kumasz swój błąd? Nie chodzi tutaj o adama i ewe tylko o grupe mężczyzn i kobiet żyjących w tamtych czasach xD



Ty całkowicie o czym innym piszesz i mylisz całkowicie pojęcia.

Piszesz tak jakbyś nawet nie liznął tematu. Poczytaj to chętnie pogadam na argumenty. Nawet nie otworzyłeś mego linka tylko nadajesz, bez zrozumienia.

http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/pol_adam.htm

Najpierw poczytaj, a potem dokonamy gruntownej analizy wspólnie. :slight_smile:

Druga i ostatnia sprawa że po tym jak ludzie mieszkali blisko siebie doszło dopiero do rozpadu na grupy i wielkiej wędrówki po świecie. I z powodu na początek mamy takie a nie inne DNA którymi jesteśmy połączeni bo kiedyś można byłoby porównać to do wielkiej wioski czy kilku wiosek żyjących blisko siebie. I nie piepsz tutaj że nie czytałem twojego linka bo odsyłam cię do wikipedi która dokładnie wyjaśnia ten twój rozległy link który mi wysłałeś bo znam go aż za dobrze :).

http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/pol_adam.htm

Najpierw poczytaj podstawy. Wikipedią też się zajmiemy.

Już go przeczytałem :slight_smile: i nie potrzebuje nikt znać analiz i testów oraz ich wyników bo rozumieć całe pojęcie Y Adama i Ewy :).

Ewolucjoniści twierdzą, że Afrykę opuszczało kilka niezależnych gałęzi homo sapiens. Stoi to w ewidentnej sprzeczności z analizami ludzkiego kodu DNA na bazie 100k osób.

ROZUMIESZ TO że przed niezależnymi grupami było kilka blisko spokrewnionych które się mieszały ze sobą przed tym jak ludzie zaczęli się dzielić na grupy? ponieważ pochodzimy od blisko spokrewnionych przodków którzy ewoluowali? I mamy dlatego wspołne DNA a ci Adam i Ewa to grupa kobiet i mężczyzn żyjąca w tamtych czasach?

Poczytaj bo … szkoda słów.

Kiedy żył Y-chromosomalny Adam na bazie wiedzy pozyskanej z puli kodu genetycznego 100 tysięcy osób?

KUMASZ TO że Y-chromosomalny adam to OSTATNI KURWA WSPÓLNY PRZODEK przed rozpadem na grupy? INNYMI KURWA SŁOWY GOŚCIU po tym czasie doszło do rozpadu prawdopodobnie które spowodowało podział na grupy bądź rozdzielenie się przez przypadek… ROZUMIESZ POJĘCIE OSTATNI WSPÓLNY GENETYCZNIE PRZODEK A WSPÓLNY PRZODEK?

Wybacz ale ja nie przeklinam i nie będę prowadził dyskusji na tym poziomie. Naucz się kultury.

Podałem ci gościu 3 linki by ci wyjaśnić twój błąd w rozumowaniu który przekłada się na ten link co mi wysłałeś, ty wyjebałeś się na te linki w ogóle do nich się nie odnosząc i pierdolisz mi o tym samym jak by ten przodek był kurwa jebanym Adamem i był on jedynym istniejącym wspólnym przodkiem mimo że przed Adamem było pełno wspólnych przodków a ON był akurat ostatnim, i ciągle pierdolisz o tym samym. Gościu ten temat powinien być zamknięty zaraz po tym jak ci wyjaśniłem twój błąd i dałem 3 linki a ty się na nie wyjebałeś co zwyczajnie oznacza brak argumentów i podstawowego zrozumienia tego o czym wypisujesz. I brak swojej wiedzy próbujesz podbudować swoją ‘‘kulturą’’. Jak to się mówi Mów do dupy , dupa Cię osra …

Wybacz ale jak czytam Twój post to partykułują mi się tylko Twoje wulgaryzmy.
Nie potrafię tak dyskutować.