Pytania starego nooba

Jeśli nie usuwasz mail od razu po przeczytaniu to widomość z kluczem od gry powinna tam być.

@BloodyReaper
Przysłali mi jeszcze raz ten niedziałający klucz, zrobiłem “skriny” i wysłałem im, ale na razie milczą.

@Majki83
Te “tome od knowledge” są przydatne tylko do wbicia 80 poziomu?
Czy przyszłoroczny dodatek “End of Dragons” - brzmi jak ostatni dodatek :frowning:
przewiduje nowe specjalizacje dla klas? Czy nic o tym nie wiadomo?
(miały być noobowskie pytania, więc skrzętnie korzystam) :crazy_face:

Zasadniczo tak (tzn mozna z tym craftowac cos jeszcze ale to nic istotnego).
Co do nowego dodatku nikt tego nie wie a spekulacje sa zawsze jednak dopoki tak sie nie zadzieje to mozemy gdybac.

Co do specek tez jest to niewiadoma ale mysle ze beda gdyz jak dotad co dodatek byly nowe.

@Majki83
Dzięki za odpowiedź.
A powiedz proszę, jak działa “log in rewards”?
Bo widzę 28 nagród - co sugeruje nagrody za logowanie się przez pełne 4 tygodnie.
Czyli nie ma tu synchronizacji z rzeczywistym czasem - że mamy np 30 dni września i za 16 września - każdy dostaje to samo?
Czy to znaczy że każdy ma swój własny cykl 28 dni/nagród?
Można nie odbierać nagrody żeby zsynchronizować się z kumplem który 2 dni później zakupił dodatki?
Jak jeden dzień mnie nie będzie to co wtedy z cyklem nagród za logowanie się dzieje?

Odbierasz dopóki ci się nie skończy cykl i tak od nowa nie ważne czy jesteś tydzień offline czy miesiąc dostaniesz kolejna nagrodę po tej jaka ostatnia odbierales. Np ja ostatnio wszedłem do gry po 3 miesiącach przerwy to miałem nagrodę do odebrania np. za 16 dzień logowania. Czyli restuje się dopiero po odebraniu 28 nagród.

Bloody
Rozumiem, czyli żeby zsynchronizować z innym kontem trzeba nie odbierać i poczekać.
Ale zaraz… chyba nie można logować się i nie odbierać? Czy da się?

To jest Twoj cykl log in rewardow. Czyli w przypadku niezalogowania cykl zatrzyma sie ale w przypadku nie otwarcia skrzyni cykl bedzie kontynuowany a skrzynie beda sie kumulowac.
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Login_rewards

@Majki83
Rozumiem, cholera czyli mam kolejną konsekwencje tego że klucz który zakupiłem był niepoprawny, ech.

Kurde, najgorsze że ciągle czekam jak głupi na odpowiedź supportu Eneby - nie mając pojęcia jak zakończy się ta sprawa, czy kupować nowy klucz, czy czekać, bo jak kupię nowy a oni uznają mi reklamacje, to będę miał jeden klucz za dużo. Chwilami myślę żeby machnąć na nich ręką i kupić nowy klucz. Bo oprócz straty kasy, tracę jeszcze nerwy i dodatkowo nie mogę się cieszyć graniem z dodatkami.
Ach te frajerskie rozterki :wink:

Ile kosztowal klucz?

65 zł - a dlaczego to Cię interesuje?

z ciekawosci bo wszedlem tam a tam za 45 zl

Tak ale ja kupiłem wersję deluxe za 61 zł + opłata 4 zł.
Normalna wersja kosztuje 45 zł + opłata, czyli jakieś 48-49 zł

P.S.
No i nie odpisali, czyli mam w plecy. Ale lepiej stracić nerwy, przyjemność z gry przez trzy dni i 65zł na fałszywym kluczu, niż wpaść pod samochód - takiego podejścia się trzymajmy. :crazy_face:

Sluchaj a zrob taki myk bo ja keidys kupowalem klucze do gemow i tez po wklejeniu nie chcialy przejsc ale po wklejeniu wciskalem spacje po czym backspace i przechodzilo.
Ale po wprowadzeniu klucza cos wyskakuje ze klucz niewlasciwy czy cokolwiek? I gdzie go wprowadzasz w grze czy poprzez stron i czy wklejales czy przepisywales ?

Już to raz robiłem na innym koncie (z innym kluczem oczywiście) i wszystko było ok.
A teraz z tym drugim kluczem, wyskakuje mi taki komunikat —>

The serial code given was not recognized by our system. Please try again.

Dla wszystkich którzy mnie nie lubią, mam złą wiadomość - Eneba uznała moją reklamację i przysłali mi nowy, poprawny klucz. :slight_smile:

A przy okazji, jak działają te “essence of luck”? Do czego są? :thinking:
(miały być noobowskie pytanie - przypominam)

Essence of luck sluza do podbijania magic find.

https://wiki.guildwars2.com/wiki/Essence_of_Luck

Tak sobie pomyślałem że do tego, tylko nie spodziewałem się że permanentnie.

A wracając do tematu różnych woreczków, skrzynek itp.
To jednak chyba mnie źle zrozumiałeś, bo znalazłem kilka mając mniej więcej poziom 20-sty i otworzyłem dopiero na 40-stym - i przedmioty które “wypadły” były na 40-sty. Więc albo mnie nie zrozumiałeś albo źle wyjaśniłeś.

Co innego sa materialy rzemieslnucze co innego itemy typu armor i jeszcze co innego dany rodzaj skrzynki. Sa np skrzynki za ukonczenie danego epizodu fabuly ktore zawieraja zawsze ten sam zestaw itemow (gdy jest to gear to podpasowany pod Twoja klase.
Co do skrzynek (bo juz nie pamietam odp mojej ani pytania) jest np farma na mapie silverwastes gdzie farmi sie postacia 80lvl a otwierac sie powinno postacia ok 50lvl zeby wydropily sie mat do craftu tieru 4 ktore sa drozsze od tierow wyzszych.
Ale tj pisze to wszystko tez zalezy od skrzynki bo sa skrzynki objete magic find sa i nie objete takze to temat szerszy.

@Majki83
A jak działają te bonusy na mapach? :face_with_monocle:

Jakie bonusy?

Mowisz o takiej tabelce nad mapa z roznymi nagrodami?
https://wiki.guildwars2.com/wiki/Map_bonus_reward