Resztki PSC - prośby

Siema dalby ktos kod 0.13 centow brakuje mi na gemy do smite.Z gory dzieki :rolleyes:

Witam.

Potrzebuje 15 groszy PSC, proszę o kontakt na PW.

Siema :D

20 groszy.... Achh ten kurs euro.

Witam, potrzebowałbym 1.50zł, brakuje mi do doładowania portfela steam za 5 euro, mogę dodać na steam, kupić jakiegoś skina i za tydzień (blokada na kupione przedmioty) dać na trade. Oczywiście chodzi mi tutaj o CS:GO. Możecie pisać na GG: 38339647, pozdrawiam.

Witam

Potrzebuje 1 zł resztki , portfel steam. Dzieki

Bry potrzebuje 0,1 ojro moge dac gre na steam(bermuda,gold rush clasic, fix the flea)

UWAGA! brakuje mi aż 5zł, nie za darmo, w zamian mogę kupić jakiegoś skina do cs go, czy dać skiny do warframe czy path of exile (czaszka za 2 euro)

Potrzebuje około 5 złociszy żeby kupić compendium do doty 2 :P

Daje jakiegoś skina.

Mam do wymiany psc 19 groszy i 68 groszy za skiny/itemy/karty na steam.

Witam potrzebuję 1gr psc będe wdzięczny za pomoc.

Elo. Posiada ktoś minimum 1,60zł na kodzie psc? oferuje skiny do csgo. Oczywiście profit dla ciebie.

Juz nieaktualne

Siema ma ktoś może 1€ ?

Niedawno kupiłem cs go i brakule do klucza

Mam kilka jeszcze nie użytych kodów do gier z g2a

@edit Niech chętni piszą na pw

edit: nieaktualne ;p

Witam, potrzebuję 2zł na psc na paczki do Hearthstone. Mogę dać jakiegoś skina w csie.

Witam potrzebuję 1gr psc będe wdzięczny za pomoc.

Jest ci jeszcze potrzebny ten jeden grosz B)

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Potrzebuje 60 gr psc, dam skina do cs;go za 31 euro centów (równowartość 1,31zł)

Cześć jak ktoś miałby wolne 74 gr na psc i podesłał na priv byłbym bardzo wdzięczny

ps. mogę się odwdzięczyć kodem do lola na dopalacz PZ (4 wygrane) oraz totem Dravena

edit. środki już otrzymałem dziękuje bardzo

Witam czy posiada ktoś może jakieś resztki PaySafeCard tak minimalnie 4 złote brakuje byłbym bardzo wdzięczny jeśli by ktoś podarował mi taką kwotę resztek, jakby ktoś chciał oddać to zapraszam priv. :)

Siemka, potrzebuje 0,05 euro na portfel steam. : D Z góry dziękuje.