Resztki PSC - prośby

Legenda głosi, że ktoś kiedyś komuś coś dał w tym temacie.

Witam potrzebuje 0.33 euro. Uratuje mnie ktos?

Cześć. Potrzebuje 3zł psc. Da ktoś ? :)

Witam was towarzysze! Jako iż aktualnie trwa święto przeciętnego gracza jakim jest Steam Summer Sale zwracam się do was z prośbą o kod wartości 3 zł. W zamian mógłbym podzielić się np. bonusowym kodem World of Tanks oferującym jakieś nic nie mówiące mi rzeczy, 3 dni premium, 300 złota i dodatkowe miejsce w garażu lub jakimiś innymi fantami które wygrzebie. Z góry dziękuje!

0623384009125945 - kodzik na 0,60 zł dla pierwszego lepszego

Dziękować za 0,60zł :)

Yo potrzebuje 1 zł. Da ktos ? plssssssss

Witam, ma ktos 0,07 na niesczęsnym psc bo zabraklo abym mogl doladowac na steamie. prosze o pomoc w zamian kupie skina w cs go nawet do 0,20 :)

mod_ico.png
Przeniosłem
~Leman

prosze u usunecie tego komentarza lll

Potrzebuje 4zl psc jak ktos ma to pm

proszę o 0.27zł psc. Z góry dziękuje

Potrzebuje 0.10 euro PSC prosze o kontakt na PW.

Bardzo dziękuje za pomoc.

Potrzebuję dziesięciu groszy PSC, jeżeli ktoś chce się podzeilić, to kontakt pw. :)

Potrzebuje złotówki do 10euro brakuje na steam.

Siemka ma ktoś może 38 eurocentów na PSC?? Jeśli tak to bym prosił PM.

Potrzebuję złotówki na psc, w zamian mogę dać jakieś tam skiny w cs go, ew jak znajdę to kod na wiedźmina 2.

Halo chłopaki mianowicie potrzebuje tylko i wyłącznie 1 grosika na psc bardzo szybciutko jeżeli ktoś ma byłbym bardzo wdzięczny ;/

Witam potrzebuję 0.28 zl do wildstara

Witajcie,

Potrzebuje 0.15 zł, jeżeli ktoś byłby tak miły i mógłby oddać, byłbym bardzo wdzieczny.

Mogę dorzucić jakiś skin do CS GO o wartosci 0.15 centów

Hej. Potrzebuję 0.80 euro psc. Jeśli ktoś ma na oddanie bardzo proszę o pw. Będę niezmiernie wdzięczny.