Resztki PSC - prośby

Witam. Miałby ktoś może 2,94 zł które mógłby mi podarować. Byłbym bardzo wdzięczny :)

Niestety zabrakło mi 80 groszy do doładowania steama, czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi podarować taki kodzik na pw ? będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Witam, Potrzeba mi resztki w wysokości 2.11zł gdyż brakuje mi do wiedźmina :D Prosze o PW, z gory dzieki ;)

Witam, potrzebuję 1,60 PLN, W zamian oddam kod do WoT'a o wartości 60zł (7 dni premium, 500 złota i coś tam jeszcze), mogę jeszcze dorzucić klucz steam do Enclave.

ma ktos paysefa 0.02 euro ;D ? proszę ;)

Potrzebne 2 złocisze na wczoraj!

Prosiłbym o 0,35 Euro.Mogę coś kupić steamie do 1.00 Euro. Dziękuje z góry.

Prosiłbym o 4 zł PW. Bedę bardzo wdzięczny

Prosiłbym o 2.2zł. Będę bardzo wdzięczyny i mogę odwdzieczyć się jakimś skinem do CS:GO, albo jakimś kluczykiem (ale to za kilka dni, ponieważ nie dawno aktywowałem steam guarda :) )

Witam mój kolega ma za niedługo urodziny i chciałby mieć premium w TF2 a nie ma jak kupić paysafe card i tu wkraczam ja z chęcią kupna mu jakiejś gry + tego itemka co zmienia twoje konto w premium :) Ale jest kłopot bo nie mam prawie nic na koncie a z ostatnich pay safe cardów brakuje mi 0.98 euro a na steam trzeba zapłacić minimum 5 euro to 4 jest ale brakuje tej resztki :C I czy byłby ktoś tak życzliwy i podesłał na PRIV swój już zużyty ( nie do końca ) kod ?





Link do mojego profilu : http://steamcommunit...61198050634482/



Link do profilu kolegi :) :http://steamcommunit...61198088779664/



Prosiłbym o nie mówienie mu o mojej niespodziance :) Ten prezent to jest tylko dodatek do większego ale nie starczyło mi już kasy na tego paysafe carda 20 zł :/ Jeżeli kupowałeś kod 30 zł i wpłacałeś na steam to na pewno coś tam zostało i byłbym bardzo wdzięczny na przekazaniu tego kodu po użyciu go na swoim koncie , mnie :) Z góry dziękuję za "datki" :D


Jeśli ktoś ma paysafecard o wartości 0.26Euro to proszę o wysłanie mi go na pw ;)

Z góry dzięki! ;)

Potrzebuje 0.25 PSC może być i 0.30 z góry dziękuję :) Proszę o wysłanie na PW w nagrodę dam Like czy co tam chcecie :)

Prosiłbym o 1,29 Euro, gdyby ktoś był miły to proszę o PW ;)

Jeżeli ktoś ma zbędne 0,40 euro na paysafecard'dzie to chętnie bym przygarnął.

Witam. Miałby ktoś może około 3-4 zł które mógłby mi podarować. Byłbym bardzo wdzięczny. PISZCIE PW.

Potrzebuję PSC za 30 centów będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

prosze o 3zł na psc moge dać wzamian 250 zwiada w shakes n fidget << nie gram juz w ta gre

Potrzebuję PSC z ok 2-3zł. Jeżeli byłby ktoś tak miły, prosze o kontakt na PW. :)

Potrzebuje 0.25 PSC może być i 0.30 z góry dziękuję :) Proszę o wysłanie na PW w nagrodę dam Like czy co tam chcecie :)

Gdyby ktos mial zbedne resztki to prosze kody na PW. Z gory dziekuje :)