Resztki PSC - prośby

Ma ktoś może 29,99 zł na zbyciu?

bym kupił psc za 30zł ale nie chce marnować 1 grosza

warn_ico.png
Za spam i bezmyślność ~ NS

Witam potrzebuje 41 centow okolo 1.70 zl prosze o pomoc nick na steam Virst

45 gr PSC anyone? ;C

Witam, potrzebuję równo 50 groszy, brakuje mi to zakupu pewnej produkcji, PW pls , dośc ważne xD

Potrzebuje 5 zł PSC, ma ktoś na zbyciu ? :(

Ahh tak, mam kod na skin do Dreadknight garena, jakiś czas temu był dawany więc jak by ktoś nie miał go, a miał te 50 gr na PSC to pisać ;)

"Dostępne środki:

21,29 PLN
Aktualna płatność w PLN:
21,73 PLN"
Musze doładować portfel Steam
Boże, potrzebuje 44 groszy! Mogę zaoferować skrzynkę do CS GO, Dead Island, L4d2 i kody z CD Action do War Gaming Wot'a(warte 100zł)

Witam! Potrzebuje 0.40 eur na psc,chce doładować steama,gdyby ktoś był uprzejmy proszę o podesłanie na pw :).

Mam 4.81zł na psc, chętnie oddam to za jakiś kluczyk do walizki w cs(klucz do zimowej walizki e-sport), lub jakiegoś skina do broni (najlepiej do glocka/aug/tec-9 któraś z tych broni ;p).
Jbc pisać na steam nick: Vladimir_Putin

No Pain zaproś mnie na steamie : Mariusz''Trynki''Trynkiewicz

Mam 4.81zł na psc, chętnie oddam to za jakiś kluczyk do walizki w cs(klucz do zimowej walizki e-sport), lub jakiegoś skina do broni (najlepiej do glocka/aug/tec-9 któraś z tych broni ;p).Jbc pisać na steam nick: Vladimir_Putin

Co byś powiedział jak byś mi dał ten KOD PSC ja bym ci kupił ten kluczyk, chciałem już od dawna załadować steam ale nie mogłem ponieważ brakuje mi 44groszy do 5euro. Trochę mi się nie opłaca ale niestety muszę te pieniądze wykorzystać mam ponad 21zł na kocie PSC.

Złotówka urosła w silę brakuje mi 36 groszy! YEA!!

Pisz na skype wisniamateusz1

To mi pisze na steam

Twoje dostępne środki nie wystarczają na dokonanie tej płatności. Wczytaj jeden lub więcej PIN-ów.Dostępne środki:21,29 PLNAktualna płatność w PLN:21,65 PLN

Witam, ma ktoś na zbyciu 1,57zł w postaci kodu PaysafeCard? Zakupiłem sobie PSC za 20 zł, ale niestety brakuje mi jeszcze 1,57 ze względu na dzisiejszy kurs walut.

Witam! Potrzebuje 0,36 EUR na karcie PSC (resztki) odwdziecze sie kontem w lolu, PBE lub BF3 to jakies 1zł 50 gr z czymś PROSZE O POMOC!

Dam ci 9 zł za Bf'a

siemka ma ktoś jakieś resztki ? jeśli ktoś jest taki miły i ma na oddanie to proszę wiadomość tu na Priv albo GG:25479648

moge też dać konto do Albion Online z wpisanym kluczem za PSC

Hej! Ma ktos 3,39 EUR na zbyciu? Dam moje all konta: oferuje konto lol 30 lvl 3 skiny: mecha kha, hired gun lucian, arclight varus, BF3 na origin i lol konto PBE !!! Prosze o pomoc !

Potrzebuje 31groszy! Mogę zaoferować konto Steam z CS Go oraz Konto WarZ z itemami.

Siemanko potrzzebuje ok 4 zł psc jeżeli ktoś mi da to na pewno sie odpłace jakimś itemkiem na steam

Witam!

Potrzebuję bardzo pilnie 50 groszy PSC.

Mogę dać maskę pyromanty do gry tf2.

Jak w temacie mam konto PSC na którym jest 30gr !!!

Jeżeli ktoś chce to konto pisać na skype deres90

Zmienisz sobie wszystko email,haslo,nr telefonu gdyby ktos ukradl konto itp

Zauważyłem że moje życie jest do bani za dużo wydaje kasy na gry i chce się tego pozbyć.

mod_ico.png
Wrzuciłam Cie do tego tematu ~ NS