Revelation Online - Graphic Update

Po pierwszym filmiku pokazanym w grudniu

Teraz pojawił się kolejny

Wiadomo że na trailerach wszystko wygląda lepiej ale nawet jak po poprawie dostaniemy tylko 50% tego co widać na filmach to i tak robi się z tego naprawdę niezły poziom. Trzeba się bardziej przyłożyć do tworzenia postaci, chyba że dadzą możliwość edycji przy wprowadzeniu tego patcha pewnie pod koniec tego roku.

. Trzeba się bardziej przyłożyć do tworzenia postaci, chyba że dadzą możliwość edycji przy wprowadzeniu tego patcha pewnie pod koniec tego roku.

Trzeba sie bardziej przyłozyć w robocie żeby zrobic upgrade kompa co te Hi-Rez textury pociagnie :D

Grafika nic tu nie da, styl gry zostaje taki sam, widzę ratują się czym mogą a mierna gra i tak będzie mierna.

Pewnie kupię sobie jakieś konto na 50lvlu bo jeśli bym miał jeszcze raz f spacja f dawać przez kilka dni to pewnie by był wylew... Grafika to nie wszystko, do tej pory właśnie marna grafika ratowała Toto dla niektórych

no graficznie update zapowiada się ładnie przynajmniej na trailerze....trzeba poczekać aż wyjdzie.

co do osób które mają problemy z tworzenie postaci i nie mają do tego talentu polecam tą panią(o tej Pani informacje znalazłem przez przypadek na forum RO i tylko dlatego podaje linka, nie mam z tego żadnych korzyści) http://sencue.com/

Hmm wydaje mi się, że to dość nierealne, żeby weszło nawet w 20% :). Myślę, że jest to raczej modyfikacja pod cinematiki ingame. Natomiast sam gameplay takich fajnych rzeczy nie będzie mieć, sam fluid system ugotuje procka :)

i co z tego skoro to nadal będzie chiński średniak?, brakuje nam zachodniego MMO, trzymam kciuki za Amazona i ich New World

tej grze i 8k tekstury nie pomogą, sam silnik jest jak te z 2007/2008 r co czyni go sztywnym i drętwym jak na te czasy

tej grze i 8k tekstury nie pomogą, sam silnik jest jak te z 2007/2008 r co czyni go sztywnym i drętwym jak na te czasy

właśnie po to zmieniają/aktualizują silnik, po tym co pokazali to nawet przegania Black Desert w jakości grafiki, choć ci od BDO też chyba zatrudnili specjalistów od ulepszania silnika z tego co pamiętam...

oj będzie bitwa na grafikę coś czuje :D dla mnie bajka :D

Różnica jest tylko taka, że BDO ma bardzo wiele do zaoferowania w swojej specyfice gatunku a RO to kolejny przeciętniak. Po za tym choćby nie wiem jak grafika była piękna to cały styl jest tak oklepany, że rzygam już tą azjatycką cukierkowością. Zresztą przestańcie się oszukiwać... wszystkie f2p są crapami.

BDO to też f2p tylko europejscy gracze dali się... i kupili grę. I nie BDO nie ma nic do zaoferowania oprócz grindu reszta to tylko zmarnowany potencjał. Hausing mógłby być świetny ale nie ma znaczenia. Wielki potencjał dla gildii - zmarnowany. Ogólnie BDO kwitować można tylko jednym określeniem - zmarnowany czas.

... wszystkie f2p są crapami.

mało wiesz albo w mało grałeś skoro takie brednie wypisujesz, jw Virya napisał, BDO to też f2p, tylko chory wydawca na eu zrobił taki prezent z Kakałka, do tego masz z dobrych gier f2p Dota2, LoL, Tera Online, Aion, SWTOR, HotS, teraz gry b2p czy p2p to można na palcach jednej ręki wymieniać (te dobre) . Co niby zostało z p2p? WoW i FF XIV? z b2p jeszcze kilka pozycji sie broni, ale niektóre juz są tak tanie, ze prawie można je nazwać f2p

BDO to też f2p tylko europejscy gracze dali się... i kupili grę. I nie BDO nie ma nic do zaoferowania oprócz grindu reszta to tylko zmarnowany potencjał. Hausing mógłby być świetny ale nie ma znaczenia. Wielki potencjał dla gildii - zmarnowany. Ogólnie BDO kwitować można tylko jednym określeniem - zmarnowany czas.

akurat BDO ma zdecydowanie więcej do zaoferowania niż tylko grind ,po prostu sami gracze się do niego ograniczają.Jeśli chodzi o marnowanie czasu to w którym mmorpg się go nie marnuje ?ja tam czerpie z przyjemność gry a granie w RO nie sprawiło mi wcale frajdy,więc nie jestem masochistą żeby w niego grać.

Gdy czytam te wszystkie komentarze o Revelation Online to widzę, że większość z Was pograła chwilę i to solo. Ten tytuł nie jest przewidziany dla graczy solo. Nie odkryjecie tego co gra oferuje bez ogarniętej gildii, gra będzie was odpychać bo dopiero w gildii dostaniesz wsparcie i informacje potrzebne do normalnej gry. Dobra rada dla wszystkich którzy chcą ten tytuł testować, znajdźcie sobie porządną gildię i dopiero wtedy oceniajcie grę pod względem tego co oferuje.

Trzymajcie klucze które nam zostały może ktoś je jeszcze wykorzysta.

RO395PR3PHUPSK8S
RO395PR3PY9KBV5N
RO395PR39FASPVJB
RO395PR3J9JVIUZQ
RO395PR37D936UQI
RO395PR348YSAM6S
RO395PR3KS1QNC8Q
RO395PR3R42Q1TB5

jak gra nie potrafi przykuć//zainteresować w swojej pierwszej fazie (czyi solo), to chociażby cie w gildii nosili na tarczy i ubrali, gra będzie cie nudzić i odpychać - grac na siłę, bezsensu

mało wiesz albo w mało grałeś skoro takie brednie wypisujesz, jw Virya napisał, BDO to też f2p, tylko chory wydawca na eu zrobił taki prezent z Kakałka, do tego masz z dobrych gier f2p Dota2, LoL, Tera Online, Aion, SWTOR, HotS, teraz gry b2p czy p2p to można na palcach jednej ręki wymieniać (te dobre) . Co niby zostało z p2p? WoW i FF XIV? z b2p jeszcze kilka pozycji sie broni, ale niektóre juz są tak tanie, ze prawie można je nazwać f2p

A ty mało rozumiesz. B2P to dla mnie to samo co F2P. I dlaczego mówisz o bredniach samemu je wypisując. Widzę, że odnajdziesz się w RO bo tam nie trzeba myśleć :) Jakiś argument o BDO z d*py i jeszcze nieprawdziwy bo to nie wydawca zafundował cokolwiek tylko społeczność tak zadecydowała w najprostszej na świecie ankiecie. Do tego wypisujesz moby, które nie są mmo, martwą Terę, Aiona, który wygląda jak gówno i odpaliłbym go na pięcioletnim telefonie, weź się opanuj z tymi przykładami. Podejrzewam, że mogę kilka lat dłużej przebywać na scenie mmo i jak dojdziesz do połowy tego czasu zrozumiesz co tak naprawdę czyni grę dobrą.

@up

to tylko potwierdza, że mało a nawet g..no wiesz -aion na telefonie buahaha, na siegach kompy za grube tysie zamula, "znafco", zmień portal na wp.pl, tam odnajdziesz się w środowisku troli takich jak ty

Widzę wypowiedzi samych znawców którzy pewnie nie wbili nawet 40 lvl. Czyli takiego minimum żeby w ogóle liznąć to co gra ma do zaoferowania. Prawdziwa gra rozpoczyna się po 60 lvl.

Śmieszą mnie Twoje wypowiedzi Naadir.

Widzę, że odnajdziesz się w RO bo tam nie trzeba myśleć

Polecam poczytać sobię jak wyglądają i jak przebiegają Walki Terytorialne w RO. Dopiero później pisz, że w tej grze nie trzeba myśleć. Zresztą Ty tego nie zobaczysz, bo masz problem żeby poświęcić 3 godzinki aby wbić ten minimum 40 lvl :) także o czym my tu w ogóle rozmawiamy...

A ty mało rozumiesz. B2P to dla mnie to samo co F2P. I dlaczego mówisz o bredniach samemu je wypisując. Widzę, że odnajdziesz się w RO bo tam nie trzeba myśleć 

potem tacy nie myślący dziwią się ze padają na hita od bosa i nie mogą zrobić dungeona albo spiritshaper większy dmg robi od dps albo robią za darmowe fragi na arenach

Później tacy płaczą na oficjalnych forach "proszę zróbcie coś z tym dzisiaj chciałem sobie zrobić instancję ze znajomymi i cały czas ktoś nas zabijał przed wejściem" xD

Prawdziwa gra zaczyna się po 60lvl, większej bzdury dawno nie słyszałem. Mam rozumieć, że przed 60lvl gram w nieprawdziwą grę.

Jeśli w przedziałach leveleowych 1-10 gra jest słaba to i będzie słaba na maksymalnym levelu postaci.