Runes of Magic PL - Open Beta

Jak zapewne wiecie lub też nie, 16 lutego rusza Open Beta Runes of Magic PL, nasz język był dodany jakiś czas temu, ale ciężko jest grać na innych serwerach z włączonym naszym językiem.

Dlatego też wraz ze startem Polskiej Open Bety doczekaliśmy się naszego własnego serwera, żeby nowi gracze Runes Of Magic z naszego kraju mogli zakosztować magii gry we własnym języku i zacząć od zera na nowym serwerze.

Strona Informacyjna / rejestracja konta.-> http://www.runesofmagic.com/pl/beta/index.html

Na dniach ma ruszyć także Polskie forum, ale jeszcze nic nie wiadomo.

Uwagi:

*Klient gry jest ten sam, wystarczy zmienić język na PL.

*Postacie po Open Becie nie zostaną usunięte.

PS: Nie wiem czy można reklamować, jeśli nie to do kasacji link.

Polski Fan-site Runes of Magic ->> http://runesofmagic-online.pl/

Mhmmm już pobrałem teraz nie mogę się doczekać 16 :]

Ciekawe jak dzieci zareagują.

Ciekawe jak dzieci zareagują.

Uwierz, że będzie najazd na polską wersję... Ale wydaje mi się, że to będzie chwilowe. Dużo osób ma zamiar grać na PL wersji?

Uwierz, że będzie najazd na polską wersję... Ale wydaje mi się, że to będzie chwilowe. Dużo osób ma zamiar grać na PL wersji?

Taaa uważam bardzo podobnie. Z początku dzieci się dość mocno rzucą na grę. Ale podejrzewam, ze szybko im przejdzie, bo gra nie taka łatwa jak Metin. Gra jest bardziej skomplikowana, więc dzieciom wcale przypaść do gustu nie musi. A nawet jak będzie jakaś inwazja, to najwyżej trzeba będzie grać na zagranicznych serwerach, tak jak dotychczas ;)

Ja bym zostal przy zagranicznych serwerach. Do polskich serwerow zagoszcza pustki :)

Ciężko powiedzieć , ale zapewne będzie jeden serwer, i dla "dzieci neo" faktycznie nawet po naszemu może gra okazać się za trudna, ja planuje znaleźć dobrą zgraną ekipę używającą xfire / mica i można coś zdziałać, pewnie że będą pustki z początku ale myślę że serwer z czasem się rozwinie..but who knows...

Do polskich serwerow zagoszcza pustki

Się jeszcze zdziwisz. :)

Ja bym zostal przy zagranicznych serwerach. Do polskich serwerow zagoszcza pustki

Zapewne nie tylko Ty byś tam został. Przecież taki gracz co ma max level (chyba 45) na dwóch klasach, tak łatwo nie będzie chciał przejść na polski serwer, jeżeli w ogóle przejdzie. ;)

Co do dzieci to chyba dużo ich nie będzie dla nich to raczej za duża waga.

Ciężko powiedzieć , ale zapewne będzie jeden serwer, i dla "dzieci neo" faktycznie nawet po naszemu może gra okazać się za trudna, ja planuje znaleźć dobrą zgraną ekipę używającą xfire / mica i można coś zdziałać, pewnie że będą pustki z początku ale myślę że serwer z czasem się rozwinie..but who knows...

Podziwiam twoj entuzjazm. W RoMa ogolnie nie gra za wielu polakow. Nie mowie ze malo, ale liczba graczy PL nie jest tez jakos oszalamiajaco duza. Teraz daje przyklad.... doswiadczeni gracze RoM przechodza na PL server RoMa. Zostawiaja swoje postacie na full wypasie i zaczynaja od poczatku i tu ZONK. Na server wbija masa dzieci z textami "daj kase", "ale o co tu chodzi", "OMG noob lol nerd sierdalaj". W tym momencie ludzie daja se na luz i mowia nara. To jest darmowa gra, jest po czesci klonem WoWa. Wiec dzieci ktore chca grac w WoWa przyjda grac w RoM i zrobia masakre. Ale same stwierdza ze gra jest zbyt skomplikowana. No bo jak rozkminia o co chodzi w zbieraniu recek w upgradowaniu(enchantingu) broni? :)

Zycze tej PL wersji jak najlepiej.... ale mam spooore obawy.

BTW: Piaskowy a ty przypadkiem nie przestales grac w RoMa i zaczles mieszac w Allods? :)

Pustki pustkami, najwazniejsze to ogarnac zgrana ekipe zrobic gildie i tylko milo spedzac czas. Dzieci neo beda wymiekac na +30 lvl wiec o to sie raczej nie martwie a i tacy w mmo tez musza byc :] Piaskowy odezwij sie na gg. Osobiscie jutro zaczynam giere na PL serwie, tlumaczenie jest naprawde konkretnie zrobione, misje super, ale co do nazw przedmiotow i potworkow to dziwnie sie bedzie przyzwyczaic po ponad 500 godzin grania w jezyku angielskim.

Zastanowię się, może w piątek ściągnę klient. Zobaczymy, jak to będzie z naszymi rodakami.

Napiszcie potem coś o wersji PL. Sam nie mam ochoty już grać w to drugi raz ;/. I czy duży jest "najazd" na grę. Z gildią to tam nie będziecie mieć problemu :P.

Dixell, a który miałeś level, po tylu godzinach gry?

Jeśli jest grupa osób chętnych do gry, to mogę udostępnić serwer Venta, w razie czego pisać.

Napiszcie potem coś o wersji PL. Sam nie mam ochoty już grać w to drugi raz ;/. I czy duży jest "najazd" na grę. Z gildią to tam nie będziecie mieć problemu . Dixell, a który miałeś level, po tylu godzinach gry?

R/k 55/55, 52/29 R/S, 41/32 w/k i kilka -40. Co do serwera, wiadomo o ktorej startuje ?

ja oczywiście jako fan tej gry spróbuję. Raczej nie będzie na szczęście dużo noobów, dla nich to zbyt skomplikowana gra.

Proponuje bysie napisali swoje nicki jakie bedziecie mieli w RoM PL. Oczywiscie gre tez zassam i zobacze jak rozwinie sie sytuacja :)

Ja się zgłaszam :D !

Jak by co to nick na pewno będzie raczej Raydetth :].

Napisze jak będę miał PL (dziś odinstalowałem RoM co za pech ale przypadkowo ;P znowu całą noc se komp po siedzi heh).

ja oczywiście jako fan tej gry spróbuję. Raczej nie będzie na szczęście dużo noobów, dla nich to zbyt skomplikowana gra.

Runes of magic skomplikowane? Przesadzacie...bardzo. ;]

Klasyczny klonik WoW'a plus dwuklasowość, takie klony z natury nie są zbyt złożone i ktoś kto grał w pierwowzór ogólnie po kilku minutach czuje się jakby już znał grę na wylot.

Na pewno RoM'owi daleko jest od elitarności, to jest wręcz książkowy przykład gry dla mas - łatwy, prosty i przyjemny rozwój postaci, klasyczne już wręcz quest'y, no i oczywiśćie typowy WoW'owy/casual'owy crafting.

NIE chodzi mi w żadnym wypadku o jakieś hejtowanie RoM'a, ale jeżeli chodzi o złożoność rozgrywki w tym mmo to za daleko zabrnęliście. ;]

Jedynym skomplikowanym mmo jakie znam, w którym na prawdę trzeba się trochę wymóżdżyć, policzyć jakieś współczynniki jest Anarchy Online.

Ogólnie tendencja od ładnych 10 lat na rynku gier(nie tylko mmo) jest taka, żeby robić gry coraz prostsze. Głównie dlatego, iż zaobserwowano, że to pozytywnie wpływa na sprzedaż. Jednym słowem gracze casual'owi stanowią większość rynku gier.

Dla porównania, np. dwie gry RPG w klimatach sci-fi:

Fallout

Mass Effect

Kto sprawdził dogłębnie oba tytuły na pewno zrozumie co mam na myśli.

Panie wyżej, powiem krótko. GRABA.

Słowa święte i mądre, teraz tak to jest, że gry są uproszczane na maksa...

Porównanie ? Nie z dziedziny Rpg, czy MMO, ale z survival przygodówek.

Taaak wiem, będę się powtarzać.

Mam na myśli Resident Evil 5, który pod względem grafiki i dynamizmu akcji jest miodzio, ale jeśli chodzi o rozgrywkę to jest banalna...

A proszę zagrać w Resident Evil 2 choćby, a różnice ? Podobnie jak wyżej z Fallout i Mass Effect.

Nie chce tu marudzić, ale niestety tak to wygląda, dawniej przejść grę to było coś fajnego, trudnego... Teraz to tylko zabijanie czasu, bo ile z Was wraca do nowych gier po ich ukończeniu ?

A do starych wraca się dziś. :)

Mam na myśli serie Fallout, Baldurs Gate, Icewind Dale, Serie Resident Evil, Sillent Hill i wiele, wiele innych...

Sorki za off topic, ale nie mogłem się powstrzymać. :D