Runes of Magic PL - Open Beta

Hyh wiec jutro szykuje sie test 2 gier... Allods i RoM w wesji PL :). Ciekawe.... ;)

Hyh wiec jutro szykuje sie test 2 gier... Allods i RoM w wesji PL . Ciekawe....

Mozna gildie ogarnac chetni niech jutro pisza do mnie. Nick w grze, oczywiscie Dixell

Dixell ja na pewno będę, ale nie wiem czy zdążę do jutra ściągnąć patche (bo mam pewien problem- pasek patchy jest na 100%, a gra nie może się uruchonić). I jeszcze jedno- szczerze mówiąc im mniej gra się będzie reklamować, tym lepiej- odciągnie to od gry noobów.

Dix, otworzyłem resztę działów na forum, lista graczy się robi i czarna lista też :) Zobacz później. Jak coś to na xfire porozmawiamy jutro.

@Mac70 Ręczne patche są najlepsze, wiesz ile do końca :) zawsze tego używałem. Ale kto co lubi.

Mam pytanko,musze sciągać klienta co am 5.2 GB ,zeby pograc na PL'u?Czy bedzie Polski klient,bo sie nie orientuje.

Mam pytanko,musze sciągać klienta co am 5.2 GB ,zeby pograc na PL'u?Czy bedzie Polski klient,bo sie nie orientuje.

Klient ten sam, zmieniasz język i lokalizacje serwera w opcjach i będzie chodzić.

Mam pytanko,musze sciągać klienta co am 5.2 GB ,zeby pograc na PL'u?Czy bedzie Polski klient,bo sie nie orientuje.

Czlowieku, prosze cie, przeczytales ten temat? Odpowiedz masz w pierwszym poscie! Co za lenistwo...

Czlowieku, prosze cie, przeczytales ten temat? Odpowiedz masz w pierwszym poscie! Co za lenistwo...

Teraz ja Ci mówie człowieku,wiem co jest napisane w 1 poście ,ale chciałem się upewnić na 100 % ,bo niektórzy mówią ,że bedzie polski klient,a forum polskiego fan site'a aktualnie nie działa.

Pozdrawiam :)

No to upewniles sie tak, ze koles, który napisal pierwszego posta, odpowiedzial ci na twoje zapytanie.

Koniec tematu.- Dzz

Lekko Cie poprawilem Dzz.

Sal.

A tak całkowicie zmieniając temat. Od pewnego czasu zastanawia mnie czy ten polski serwer jest wynikiem otworzenia się producentów na polski rynek i tego, że w końcu zaczynają nas dostrzegać i wychodzić naprzeciw naszym potrzebom, czy też może stworzyli serwer polski ze względu na skandaliczne zachowanie Polaków na serwerach obcojęzycznych i próbują w ten "humanitarny" sposób pozbyć się problemu skłaniając wszystkich do przejścia na polski serwer (w końcu ciągnie swój do swego a ojczysta wersja językowa jest pewną pokusą). (Osobiście nie zauważyłem tego typu zachowań i głęboko wierzę w to, że twórcy się na nas otwierają, ale wiem, że są gry gdzie Polacy potrafią pokazać "pazurki") A co Wy o tym myślicie?

,,Humaitarny''- lepszego określenia w życiu bym nie wymyślił :DD. Ja jednak jestem optymistą i wierzę, że to efekt otwarcia na Polskę. Jest parę gier po polsku. RoM to chyba największy tytuł. Wszyscy boją się najazdu noobów. Gram w AirRivals (wersja PL), brat gra w Rappelz (tez PL) i nie jest najgorzej. To nie Metin2 (idź, ubij, wróć do PoKeBoLlA i tak x7624576) PS. Mam pytanie czy opłaca mi się ściągać mając PC: 1,8 Ghz procek, 1GB ram, GeForce 8500 GT (256MB)?

PS. Mam pytanie czy opłaca mi się ściągać mając PC: 1,8 Ghz procek, 1GB ram, GeForce 8500 GT (256MB)?

Ogólnie było by ok, gdyby nie procek 1.8Ghz. Tak to gra powinna Ci chodzić spokojnie. Ale z tym procesorem, to nie wiem.

Nosz u pupę, trochę napaliłem się na RoM, ale instalka mnie dobiła (5.8GB..) za długo się to będzie ściągać... z moim netem to jakies 30-32 h... ;<

FleshGet i jedziesz :)

Mam FlashaGet, ale to ściąganie mija się z celem... a jak mi się znudzi po 1h to co? Nie jestem sam w domu i nie tylko ja z kompa i netu korzystam, po prostu wymiękam, ściągne Torchlight ^^

Raczej wątpie żeby Ci się znudziło po 1h :)

Gra jest bardzo dobra i do tego po polsku :)

Mnie nawet od wowa gierka odciągnęła :)

Co innego Torchlight ktory mnie znudził po 2h :( A jestem fanem gatunku hack'n'slash.

A co do ściągania - launcher ściąga to jak torrenta - jak przerwiesz to wznawia dokladnie w przerwanym momencie. Możesz ściągać "po trochu" kiedy będzie chwila :)

Aj hew ajdija!!!! Ze względu że torchlight diabelnie mi się spodobał (lubie kotki xDDD) to może gdy będę w niego zacinać, powolutku ściągnę... cóż, zobaczymy za 2 tyg jak mi poszło xDDD

Nie wiem jak was, ale mnie ogród grzybów średnio przekonuje do polonizacji gier. Wole grać w grę po angielsku i nie parskać śmiechem na każdą nazwę, która mi się wyświetli na ekranie.

Nie wiem jak was, ale mnie ogród grzybów średnio przekonuje do polonizacji gier. Wole grać w grę po angielsku i nie parskać śmiechem na każdą nazwę, która mi się wyświetli na ekranie.

Spolszczenie jest imo bardzo profesjonalne jak na grę darmową i wcale nie jest takie złe.

Język mamy jaki mamy - tłumacze też 'różni' i czasami coś naprawde klimatycznego po angielsku brzmi bardzo banalnie po polsku.

Twoim "przekleństwem" jest, że za dobrze znasz angielski i Cię po prostu przeciętne spolszczenie odrzuca. Ale dla kogoś słabego z ang jest błogosławienstwem. Poza tym powiedz mi szczerze - oczekiwałeś czegoś lepszego po darmowej produkcji? I tak jest świetnie :) Mogło być duuuużo gorzej. Zresztą co za różnica - język klienta można w każdej chwili przełączyć w opcjach. Zresztą i tak główną atrakcją jest polski serwer.

Ja tam jestem bardzo zadowolony, że wreszcie mogę sobie poczytać questy, w WoWie zawsze mnie wkurzało, że przez bariere jezykowa w ogole nie czytalem opisow questow tylko jechalem na pomocniczych addonach i questowanie zamiast wciągać mnie scenariuszem robilo mi się nudne i schematyczne.

Ja podejście do MMO mam specyficzne, nie mam zamiaru zagłębiać się w klimat, wystarczy mi NPC z questami i zaznaczone na mapie miejsce gdzie mam go wykonać... i tyle. Nie wiem, dla nie każda tłumaczenie angielskiej gry to niewypał, przykładem może być (pierwszy lepszy) Sword of Wrath, no przetłumaczysz to na Miecz Gniewu? Litości, to z góry skreśla takie tłumaczenie, oczywiście w moim wypadku. Ja wiem, tutaj już się czepiam samego języka polskiego, bo tłumaczenia nie zmienię, ale właśnie dlatego nie potrafię przełknąć polskiego tłumaczenia. Albo nie dotykam gry wcale, albo jadę na oślep... W tym wypadku jeszcze się zastanawiam. Fakt, spolszczyć taką grę to jest coś...

Hehe akurat sobie szukałem jakiegoś fajnego mmo, znalazłem to i pare dni później zobaczyłem że jest wersja PL :)

I jeszcze pytanko, pójdzie gra na 1 giga ram, ge force 7100 256mb i procek 3,2? Nawet na low detach żeby poszło by było dobrze