RuneScape- ludzie do klanu

Siemka, gra ktoś z forum w Runa ?

Mam 83lv combat, konto members, szukam ekipy do gry.

Oczywiście ts i te sprawy się zorganizuje.

Poszukuje ludzi zdecydowanych na dłuższą grę, i graczy free jak i memberów.

Zapraszam, pisać pod spodem to będziemy się zgadywać powoli ^_^

Zakladalem identyczny temat jakis czas temu, nikt sie nie zglosil... Sam moglbym troche pograc (130 cos cmb non member).

Ja jestem non member i posiadam 130 CMB. Nick w grze to Siemien16.

Non member (skończył się ostatnio :x) 124 cmb jakoś :P. Nick :kamilek272

A ja jestem nowy, ale chętnie bym zaczął od zera. Byłby ktoś w stanie mi pomóc?

Podawajcie jakieś swoje nicki czy coś? Ludzie, chcecie grać, a nic się nie dzieje w temacie...

Nick R-O-L-K-A, world 28 gram. wbijac do gry ziomki :)

Można jakiegoś tsa ogarnąć i klan zrobic lub coś.

A nie przypadkiem Uzależniony1? Dodaj mnie, mój nick to Siemien16

Tak tak, nick zmienilem, memberzy moga co miesiac :D juz Cie dodalem :)

Ja też bym się pisał do wspólnego grania, bo cały czas się przymierzam do RS'a i nie mogę przysiąść na dłużej. Może z kimś do gry mi będzie raźniej i zostanę przy tej grze :D

ja też jestem chętny do wspólnej gry bo samemu to nudno ;P

Mój nick: Thps78 Combat chyba 41, ale głównie dlatego, że maksuję sobie fishing i nie obchodzą mnie inne skille XD. Chyba powrócę do gry, bo wciąga.

Możecie mnie dodać, zawsze pomogę lub podpowiem. Już trochę stażu w tej grze mam :) Nie zawsze jestem, ponieważ obecnie zajęte życie mocno, ale nick to siemien16, więc śmiało piszcie :)

fifa0430. comabat: 118

Deluxskan, combat 70, non member ;x

Tak jak pisałem wcześniej. Bywam w RS, więc proszę pisać do mnie w razie potrzeby. Poratuję radą lub hajsem :) Siemien16 to mój nick :)

Gdzieś już taki temat jest.

Postanowiłem zabrać się za stworzenie w pełni Polskiego klanu w RS, który będzie pomagał i finansowo i radą i zawsze jakąś miłą rozmową. Proszę o podawanie propozycji na nazwę i jakiś termin, żeby zebrać się i wspólnie założyć klan pod Faladorem :) Mój typ to PR - Polaki Rozrabiaki, ale brzmi dziwnie zapewne :) Wesołych i spokojnych świąt :)

Siemien, miałem zamiar założyć temat o stworzeniu jakiegoś klanu xd. Ja ofc się piszę na klan i mam jakąś starą nazwę, klanu który kiedyś gdzieś tam z kolegą założyłem - Horde of Destruction :D. Ale PR też spoko ;)!

Ogólnie to nie jest żaden plan na klan PK, skillerow itp, czy jakąś wielką reaktywację sceny RS w Polsce, tylko jeżeli ktoś chce zacząć to może zawsze do nas uderzyć, podpowiemy jak trenować coś albo jak zarobić na bond :)