Silkroad Online - czy warto zaczynać?

Witam :) Grałem kiedyś trochę w SRO i oczywiście potem przestałem gdy wprowadzili Europejskie klasy :) Teraz ze znajomym z pracy pomyślałem, żeby wrócić i grać dla funu sobie. Tylko pytanie czy warto? I na jakim serwerze? Pozdrawiam :)

Cóż jeśli chodzi o SRO, to każdy wie, że bot bota botem pogania. Jednak mimo wszystko gra ma swój klimat (są już 4 fortece, a do tego całkiem dobre pvp, jedyne co mi się nie podoba to nowy system karawan). Jeśli ten update, który wprowadzą będzie sensowny i ten balans faktycznie będzie widoczny, to myślę, że gra na serwerach globalnych będzie miała sens. Jeśli jednak powolne expienie będzie problemem nadal to warto zastanowić się nad serwerem prywatnym z jakimś low rate, ewentualnie medium lub high, zależy od upodobań. Fakt faktem wiele serwerów, jeśli chodzi zawartość (tj. bronie, skille itd.) przewyższa wersje iSRO i jest raczej na poziomie kSRO.

Ale jeśli chodzi o mnie to ja zawsze polecam grać w silka, a poza tym, jeśli się gra z grupą znajomych to da się grać we wszystko :)

Ta gra ma najlepszy klimat ze wszystkich, tam poprostu zawsze bylo co robić, świetnie tą grę wspominam.

Jakby się zabrała konkretna grupa osób do gry to bym do niej wrócil :)

@UP

Ja bardzo chętnie wrócę do gry, wystarczy, że wybierzemy serwer ^^

Ja też bym mógł zagrać. Nigdy nie grałem, a sprawdzić można. Może się wciągnę. Jeśli już ustalicie serwer itp. to napiszcie.

Ja na Phoenix wbiłem 45poziom, ale bez bota, naprawdę i czuję się uczciwy.

Zresztą możemy zagrać. Widze, że wiele serwerów zostało połączone ze sobą, polecam Aries lub Taurus.

Przyłączam się do zabawy ;)

Ja bym mogl zagrac , ale raczej na privie . Na globalu mialem hacka z 42. maga i bylo mi tego troche szkoda.

Co do serwera na iSRO to proponuje serwer Corvus. A co do priva jakieś propozycje ? Jaki exp rate ?

Priv też chętnie, ale najchetniej to kSRO tam wszystkie update są pierwsze ,a dopiero pozniej jest iSRO itp tylko, że nie wiem czy tam grają jacyś polacy wogole.

Ale mogę grac na kazdy serwie, tylko sie ugadamy :)

Taa masz racje . Ja tez jestem za ksro . Wiec jak sie bedziemy komunikowac skype , albo cos ?

Co do komunikacji, to wolałbym ts'a albo vt. A może SRO-R ?

Ja też mogę się dołączyć do silka bez różnicy jakiego

W KSRO nie będzie żadnych problemów z krzaczkami?

Witam :) Widzę duże poruszenie tym tematem :) Ja jestem za graniem w takim party, może być skype, xfire, vt czy ts :) Właśnie zastanawia mnie problem krzaczków w kSRO :|

Mogę zagrać , Odpowidał by mi bardziej iSro ale to już zależy od was :) preferuję teamspeaka jak ktoś posiada owy serwer :)

Pw.

Znaczy się z krzaczkami mogłby być problem, jeśli ktos nie miał nigdy z tym do czynienia, gdyż trzeba by bylo instalować jezyk koreański na komputer za pomocą płytki z windowsem(przynajmniej ja tak robilem z 2 lata temu :P) więc kSRO może odpaść i możemy sie umowić na iSRO lub poprostu jakis fajny ogarnięty priv server.

No to ja jestem za iSRO.

Ktoś da linka do i sro :D

Nie lubie pytania czy warto zaczynać w każdą grę warto wrócić, zacząć i nie wiem jeszcze co a sr jest takim tytułem że zawsze warto gdyby nie boty

iSRO - tutaj masz link do stronki. Tak jak już wyżej pisałem ja jestem za serwerem Corvus.