Silkroad Online - czy warto zaczynać?

Jeśli już o tym mowa, to i ja coś dopowiem.

Silk, jest bardzo dobrą grą, ale jak każda gra, z czasem traci swój urok, z różnych aspektów, mianowicie " Boty " .

Jeśli uwielbiasz rozmawiać, grać jak i spędzać swój wolny czas z Botami, to SILK jest dla Ciebie :}

To już nie to samo, co niegdyś. Niestety, odradzam ;<

Shame ;<

Okej to dojdzmy do ładu :D jestem za hawranem i sprobojmy zacząć grać na tym Corvusie, chyba, że Silkroad R tyle ze nie wiem za bardzo czym się to rózni od starego Silka?

Hawran i inni, którzy chcą grać dodajcie mnie na skype:berryfifa.

Ja doszedłem z kumplem do wniosku, że zaczynamy grać na SRO-R na serwerze Gobi i tyle :) Kto chce zacząć grać z nami niech pisze do mnie :)

P.S. Gramy po stronie Chin :)

@up

My wybraliśmy iSRO ponieważ 20 listopada zostanie wprowadzony update, który zbalansuje potrzebny exp na kolejne lvle. Więc upodobni sie pod tym względem do SRO-R, ale nie będziemy musieli męczyc się z systemem tokenów, ale z kolei będzie mniej questów więcej gridnu, ale w party to sie da.

A teraz do ekipy, która się zbiera - zaczynamy teraz czy czekamy na 20 listopada, czyli dzień wejścia updatu ?

Jak dla mnie lepiej poczekać do czasu wejścia update'u.

Ogólnie to ja będę wtedy w Silkroad grał pierwszy raz jakby co.

Ok, a jeżeli chodzi o iSRO to jaki serwer? Corvus?

Tak, Corvus.

Widziałem, że są tam postacie Azjatyckie i Europejskie. Jakie wybieramy? Czy to nie ma różnicy?

Ja chcę zrobić Glaviera Full STR, więc Chinola już zrobiłem o nicku Siemien, ale nie gram nim na razie, popykam na innym serwerze postacią :)

Ja myślę nad bowem jakimś, ale chiny czy euro, to dobrze by bylo sie dogadać i pograc razem, nie :P?

Myślę, że chiny :) Zróbmy to oldschoolowo jak kiedyś na początku Silka :D

Myślę że długo nie wytrwacie bez bota :) Kiedy dookoła każdy jedzie na bocie i nawet z tym się nie kryje to zniechęca.. Wasze legalne bicie lvla da napewno trochę satysfakcji lecz obstawiam max 40 lvl wbijecie :D

A no i jeśli w Party gracie to polecam postacie Europejskie ( one idealnie do tego pasują ) każdy ma swoją rolę, zaś chińczyki nie mają sprecyzowanych umiejętności do grupy

@up

Jeśli się grupa ludzi znajdzie, zrobi się polską gildię, bo wątpię żeby obecnie jakaś prosperowała. To prócz expienia, można robić dziesiątki innych rzeczy. Nawet jeśli ktoś podda się botowi nie będziemy go linczować, ale być może uda się każdemu z nas wytrzymać i utworzymy nową polską społeczność z aspiracjami na serwerze Corvus i na pewno ku temu będziemy dążyć.

Co to wyboru rasy. Nie wydaję mi się, żeby to miało jakieś większe znaczenie dla grania for fun, lecz jeśli zależy na szybkim expieniu to Euro party jest najlepszym wyjściem.

Azjaci i Europejczycy zaczynają też w oddzielnych lokacjach co nie? To najlepiej zgadać to wszystko byśmy razem byli w pobliżu siebie.

To nie ma znaczenia, postacie nisko poziomowe ( nie pamiętam do którego lvlu) mogą teleportować się bez ponoszenia żadnych kosztów. Także, możemy pomieszać spokojnie Chinoli z Europejacmi ^^

@up Tak w innych.

Mi to obojętne w sumie.Tak czy tak możemy siedziec i gadac na TS'ie.

No dobra. Skoro tak może być to ja sobie Europejczyka wezmę. Która z postaci jest raczej supportowa tam?

Cler albo Bard, możesz zrobić bard + cler ale wtedy bardzo dużo sp potrzeba, a z braku skilli atakujących z dobrym dmg, expienie samemu odpada.

Cler - postać lecząca, ressująca i buffująca. Ma buffy na str, int, phy def i mag def. Do tego bless, który na krótko zwiększa obronę o pokaźną ilość. Do tego ress grupowy itd.

Bard - postać której głównym zadaniem jest pilnowanie by nie zabrakło many wizzardom i clerowi. Ma buffy na def, dmg (do tego potrzeba dwóch bardów w pt), regeneracje hp i mp, itd.

Obie postacie są potrzebne w party, ale chyba najbardziej potrzebny będzie cler.

Poza tym w silku nie masz jednej klasy postaci, lecz w przypadku rasy europejskiej dwie na postać (class + sub-class), zatem np.: wizz+cler, warrior+ bard, warloc+cler, warrior+rouge.

Sporo frajdy jak dla mnie daje wizz+cler, który dzięki racover devision, bless spellowi, healing cyrcle, dużo sprawniej radzi sobie na pve.

BTW.

Warto by już było ustalać konkrety i dokonać podsumowania.

Wersja: iSRO

Serwer: Corvus

Rasa: bez znaczenia

Ekipa:

- Hawran,

- blaumro,

- skynet,

- siemien,

- REy,

- crracked,

-lynio93,

- grzonas,

Chętni albo pisać na PM albo w temacie i jak tylko będzie już wiadomo co i jak roześle info na PM, bo nie każdy śledzi ten teamt. Poza tym popytajcie znajomych, może ktoś jest chętny :)

Ja z crrackedem pogadam, bo obaj się tak plątaliśmy po ekipę do gry. Miał być Everquest, ale miałem problemy z płynnością gry. Może tu dołączy.

No trzeba powoli zacząc to wszystko zbierac do kupy, bardziej by pasował warrior + cler, i wtedy ktoś może spokojnie healowac i sie farmic na warriora zeby pozniej sie nie nudzić grając clerem:)