Silkroad Online - czy warto zaczynać?

jestem otwarty na propozycję postaci :) dopasuję się do grupy

A Warlock+Cler jakby to wyglądało?

No i jak ogólnie dziś już zaczną grać, bo nigdy wcześniej nie grałem więc przydałoby się, żebym już zaczął ogarniać. Na dodatek zawsze jak się pierwszy raz w coś gra to tak wolniej te lvle idą.

@REy

A jaki styl gry preferujesz ?

@blaumro

Warlock +cler to bardzo dobra postać na pve i całkiem niezła na pvp. Ale myślę, że możesz mieć problem z ogarnięciem skili na początku ( warlock ma ich poprostu bardzo dużo, a nie każdy jest przydatny). Jeśli jednak interesuje Cie ta klasa, to polecam poszukać jakiegoś opisu jak rozwijać skille. A co do samego warlocka, to jest to klasa, która zasypuje wroga debuffami, stunami i cursami, do tego ma skilla, który wysysa HP z przeciwnika.

Jeśli chcesz jeszcze dzisiaj mogę wbić i pomóc Ci co nieco ogarnąć.

Clera chciałem jako maina a Warlocka jako second profession. Robi to jakąś różnicę w dostępności skilli Warlocka?

Nie, aczkolwiek i tak walczyć będziesz skillami Warlocka a cler do supportu.

To gracie w tego od Joymax?

Tak. Zobaczymy jak to będzie wyglądać po update nowym. Jeśli się nam nie spodoba pomyślimy może o jakimś privie ogarniętym.

Dobra, ja już pobieram grę. Mogę już od razu powiedzieć ,że na priv się nie pisze, tylko Global.

zaczynam pobierać :D jakieś propozycje co do postaci

Dobra dopisuje do listy. Ogólnie start planujemy we wtorek, po update. Jednak jak ktoś chce to zapraszam już teraz :)

http://www.rev6.com/...-Warlock-Cleric

Tu jeden koleś załączył jak rozdawałskille pod warlock/cleric. Temat ma 2 lata i tu się pytam czy według was jest to ok i też mogę tak rozdawać?

Co do nicku w Silku to Canaton będę miał.

@EDIT nie zauważyłęm. On ma tam buildy wizard/warlock oraz bard/cleric czyli to raczej nie zadziała by warlock/cleric pewnie.

@DOWN ja mam tsa 3

macie może ts'a ?

Jeżeli chodzi o chiny to Bow :)

Jeżeli chodzi o europę to mogę jakiegoś wizza odegrać ;P ale co tam chcecie ;)

TS to nie problem, problem to serwer na który możemy wejść ^^

Ja sam będę grać nuker s/s.

@blaumro

Poszukaj sobie jakiegoś buildu nawet nie warlock- cler, zasadniczo tak samo rozdaje się skile w warlocku dla każdego bulidu full INT. Poza tym zawsze będziesz mógł mnie zapytać o zdanie ^^

@Szera

Powiedz jaki styl gry preferujesz, a coś Ci dobiorę :)

@REy

Wybierz sobie wg własnego upodobania, dobrym i klasycznym buildem jest BOW + fire + light/cold, full STR.

Wizz to klasyka i tutaj sub-classe albo cler albo bard ^^

Przeglądam neta, ale są same poradniki gdzie cler jest drugą profesją.

pytanie jest takie , kiedy chcecie zacząć grać ? Grałem dość dużo w silka kilka lat temu więc oogarniam i nie ma problemu jeżeli ktoś nie bedzie czegoś wiedział , wytłumaczę np na team speaku : )

@UP

Też mam taką opinię o naszym graniu :) Ja chcę pograć dla funu, ale wolę jednak Chiny :) Ja zrobiłem już sobie na serwerze 1 lvl Claviera i czekam na 20 listopada tak jak napisałem :)

Cóż kto chce może zacząć dziś, albo czekać do 20, pomożemy wyrównać lvl tym którzy dojdą 20 i będzie git.

@blaumro

pojęcie class i sub-class to pojęcia umowne. Skille rozdaje się w taki sam sposób jeśli cler jest sub classa i jak jest main classa.

Tak swoją drogą to czy jest ktoś w stanie załatwić TS, na już ? Ja zapraszam do gry już teraz.

Dobra jest już problem przy pobieraniu... Niby jest 100% i była informacja, że pobieranie skończone tyle, że tak jak screen pokazuje client ciągle jest pobierany

silkz.png

Plik instalacji gry jest w folderze tyle, że jak na niego klikam to pokazuje się informacja, że "Aktualnie inny program korzysta z tego pliku"

@EDIT ok wszystko już jest w porządku. Znalazłem taki stary poradnik. Ma już 5 lat. Będzie odpowiedni? http://www.silkroadforums.com/viewtopic.php?f=5&t=62280

Styl hmmm postać dobra do PVP jakiś mag