Silkroad Online - czy warto zaczynać?

A z jakiego hostingu ściągasz ?

z oficjalnej strony joymaxu

@edit

KK wziąłem z gamershella i jest dobrze :D

Przypominam, że jak ktoś już jest w grze proszę pisać do Hawran albo Canaton

Możecie mnie jakoś dodać na skype do konfy jesli macie lub ktos do mnie na gg napisać? też bym zagrał i nie wiem czy czekać do tego 20 czy już grac bo maja dawac jakieś bonusy za nielogowanie ponad miesiac a mam stare konto chyba . druga sprawa w europie macie zamiar grac czy w chinach ? jak gralem pare lat temu to bardziej mi odpowiadala europa moze dlatego ze na starcie mialem wiekszy dmg albo mi sie tak zdawalo no i skille mialem napisane ze np. do axa to i to do wizza to i to a w chinach dodaje sie co chce. mialem 20 lvl tym charem z tarcza i 1h swordem przestalem grac poniewaz za potwory na mój lvl roslo mi cos po 00.03 expa wiec stwierdzilem ze nie ma sensu sie meczyc zwlaszcza ze gralem sam i choc to jedna z moich pierwszych gier MMO to styl respienia sie potworków w party te takie niby bossy co po 1k golda dropily bardzo mi sie podobal . dobra rospisalem sie zbyt koncze ;d

Zapraszam do nas, gramy na serwerze Corvus. Pare osób zaczęło już teraz ale zabawa rozpocznie się na dobre 20 listopada kiedy dojdzie reszta. Jeśli chcesz dołącz do nas :) Jak potrzebujesz jakiś konkretnych informacji pisz na PM.

Dziś to nie wiem ,czy zagram. Bardzo słaby transfer. W SRO grałem bardzo dawno. Teraz są jakieś frakcje, tak? Europa i Azja ,czy coś takiego. My raczej po stronie Europy tak?

Tzn. nie ma znaczenia czy euro czy chn. Tutaj nie ma wojny frakcji, po prostu każda rasa ma swoje cechy, skille, mocne i słabe strony, wszsytko zależy od upodobań.

ok pobrałem instaluje się podajcie skype albo ts'a

Dajcie IP Ts-a i haslo chciałbym z wami pogadać zanim zaczne cokolwiek ściągać...

Wysłane na Pm.

Nie dużo się zmieniło od mojego ostatniego razu w SRO ,a grałem dosyć dawno :) Mój nick to: Enaryss

Napisz do mnie w grze, to dodamy Cie do gildii. Nick: Hawran

Kolejny dzień gry, zapraszam wszystkich, pisać do mnie w grze :)

Zapraszam serdecznie do wspólnej gry;)

Hawran podeślij mi TS'a na priv ;)

Jezeli macie jakies pytania co do sro chetne odpowiem. Roznica miedzy Euro a Chinami to skile, dwuklasowosc (warior moze miec nawet i 4 klasy) europy, chiny maja 1s cooldown poty zas euro 14 sec.

@UP

Świetne nabijanie postów. Aczkolwiek warrior nie ma 4 klas, lecz 2 - warrior i np. cler, a to co nazwałeś 4 klasami to po prostu możliwość posługiwania się 4 różnymi broniami. W 1h sword, 2h sword, dual axe i i w przypadku clera - cleric rod.

Hej ;p

Jutro możliwe że pojawię się w grze ;P

Gdzie więcej was - EU czy Chiny ?

Ps. Do kogo pisać w grze ?

Nie ma znaczenia czy wybierzesz EU czy Chn, bo łatwo przedostać się z jednej na drugą stronę :) aczkolwiek większość gra Chniolami. W grze można pisać do mnie czyli Hawran i do chłopaków: Szera, Canaton, Siemien, Szaryy,.

A jak z poziomami ~? ;)

No chłopaki powbijali po 16lv ale w grupie robiliśmy, jak ktoś dojdzie to nie będzie porblemu, abyśmy mu pomogli wyrównać i żeby mógł z nami chodzi na te same mobki :)