Silkroad Online - czy warto zaczynać?

@Szera

Wizz jest jedno strzałowcem na pvp, ale też ma wszsytkich na strzała :) Jeśli jednak szuakasz postaci typu: mag, to dobrym rozwiązaniem jest nuker (ja będę nią grał, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś ty też zagrał tą postacią), nuker jest to Chinol. Tutaj masz dwa rozwiązania albo sword/shielda albo spear. S/S daje Ci mniejszy dmg, niż spear, ale większy def i block, co skutkuje większą przeżywalnością. Spear pozbawiony jest shielda, więc pada szybciej ale dmg większy. Twój wybór.

@blaumro

Poradnik dobry, jednak jeśli chcesz, żeby twoja postać była supportem po całości, będziesz potrzebował jeszcze jednego drzewka skilli, jednak to pokaże Ci już w grze :)

A downloadera po prostu zamknij i zacznij instalować grę ^^

@down

Spoko, zgdamy się.

Ja teraz to nie bardzo, ale mogę zacząć nawet dziś już grać :) Tylko, że dopiero koło 23 gdy wrócę z pracy :) Napiszcie do mnie na gg wtedy i możemy na TS pogadać albo skype albo coś :)

@Hawran

Dzięki będę grac nuke z spear nick Szera

Ps 14% pobierania (mój net :( ) ale nie wiem czemu jak wyszedłem na moment to mi się pobieranie wyłączyło (pisał error run coś takiego) i co chwile jakaś 2 aplikacja podczas pobierania mi się włącza

Dobra gra pobrana i odpalam już. Jakby co przypominam, że nick będzie Canaton.

@2UP

To normalne z tą aplikacją, a z pobieraniem trzeba mieć cierpliwość^^

Dobra panowie, pobrałem gre i już tworzę postać. Spotkajmy się w Constatynopolu, zaraz przy atlasie ( wielka niebieska kula na środku miasta ).

ja dopiero o 18 bd miał :( czekajcie :D

Polecam wam ustalenie na jakiej farmie będziecie grać ( różnica lvla postaci a lvla MASTERY skilli ). Bo jeśli każdy bd miał inną to jedni szybciej lvlują zaś drudzy wolniej :)

wywaliło error failed to read catalog wtf jak nacisnę ok to mi pobieranie zamknie

@2UP

Masz racje, proponuje zacząć od gapu3 i stopniowo go zwiększać, aż do 5.

@UP

A spróbuj z innego źródła pobrać.

Nick Hawran, pisać.

Okej czekam na wszystkich w Con i lecimy. Odrazu każdemu kto wbije proponuje udać się po darmowe SOS itemy na d1.

@up jak nie ściągam z strony producenta ale jak nie wyłącze tego błędu to nie przestaje ściągać

Oby się nie okazało że zły client ^^

właśnie jak coś to jutro zacznę :D

To powiedzcie mi do kogo mam się zgłosić na PW w gierce?

Do mnie :) Nick: Hawran

65% mam czekam i gram dziś pisać do której macie czas ^^ albo kto ma skype to pogadamy

Będę tak długo jak długo będę w stanie wytrzymać przed kompem ^^ także nie ma się co gorączkować.

Hawran jak będziesz mógłto przerzucić z tego innego chara kasę i zrób gildię by już na bierząco przyjmować ludzi i byłby porządek z nami wszystkimi.

To wbijamy na skype jak tsa nie mamy

Na gildie trzeba mieć też 20 lvl ^^ ale to dzisiaj jest do zrobienia.

Zaraz ogarnę kanał na TS3 i podam wam wszystkie dane.

wie ktos dlaczego sciaga mi sie 70 kb/s?